"O mnie się nie martw" sezon 12 odcinek 8. Tajemnicza siostra Artura. Co ukrywa mecenas Szulc? Marcin i Karolina pogodzą się i wrócą do siebie? [STRESZCZENIE ODCINKA]

Czas na 8. odcinek 12. sezonu serialu "O mnie się nie martw". Tajemnicza siostra Artura. Co ukrywa mecenas Szulc? Marcin i Karolina pogodzą się i wrócą do siebie? Sprawdźcie, co jeszcze wydarzy się w 151. odcinku "O mnie się nie martw"!

Multimedia

"O mnie się nie martw" sezon 12. odcinek 8. w poniedziałek, 27.04.2020 o godz. 21:50 w TVP2! - sprawdź program tv

W 151. odcinku serialu "O mnie się nie martw" Marcin (Stefan Pawłowski), wytrącony z równowagi niedawnymi wydarzeniami, proponuje Karolinie (Karolina Bacia) weekend w miłym pensjonacie pod Warszawą. Wygląda na to, że spokojna chwila tylko we dwoje przywróci równowagę w ich burzliwym związku. Niestety, od razu zostają wciągnięci w konflikt ludzi, którzy zachowują się jak dzieci, zupełnie ślepi na uczucia i prawa prawdziwego dziecka.

Paweł coraz mocniej angażuje się w opiekę nad dzieckiem! Marcin zostawi Karolinę i zainteresuje się Justyną?Zobacz więcej

W kancelarii pojawia się Natalia, którą Artur (Jacek Knap) przedstawia jako swoją siostrę. Niestety, zachowuje się na tyle podejrzliwie i odpychająco, że wszyscy biorą stronę Natalii. Są kompletnie zaskoczeni przemianą miłego i uczynnego Artura w znerwicowanego pacana. Paweł (Marcin Korcz) nie daje się zbyć i w końcu dowiaduje się, w czym tkwi problem. I nie jest to sytuacja, którą można rozwiązać prostym ruchem.

Tymczasem, plany ślubne Kostka (Mateusz Bieryt) i zobowiązania Aśki (Aleksandra Domańska) doprowadzają do kolejnego konfliktu między Karoliną a Marcinem.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • ...... (gość)

    Dzieki że ktoś się ze mną zgadza, mnie jeszcze w tym wszystkim mierzi że po śmierci Igi i zakończeniu historii I&M nie postawiono na parę S&P tylko traktuje się ich po macoszemu, niby są, niby jest dziecko, niby wątek się ciągnie ale niestety ciągnie się w cieniu innych zamiast wyjść na plan pierwszy jak wątek najbardziej popularny i lubiany i tak długo wyczekiwany, coś nie zagrało w proporcjach w wątkach w odcinkach, jest to źle rozłożone, nie pokazywanie popularnej pary "znoszacej złote jaja " razem to jak strzał w kolano, czemu nie ma nigdzie zapowiedzi - promocji jak to jest z innymi serialami że S&P i córeczką promują nowy sezon, nowy odcinek, nie ma artykułów na ich temat, nie ma zdjęć w prasie z seriami, dużo pytań i chyba i tak nikt nam na to nie odpowie. Dla mnie najbardziej żal straconego potencjału wątku S&P który mógł by dać jeszcze szanse na kolejne sezony ale przy takim prowadzeniu tego watku nawet fani S&P zaczną odpadać i na tym serial skończy.

    28.04.2020 12:38
  • Fan (gość)

    ......-zgadzam się z tym co napisałaś. Wtedy widzowie czekali na tą parę,teraz czekamy tylko aby taksowkarka zniknęła. W tym serialu czekało się już na Ige i Marcina,para ta zawładnęła tysiacami widzów i wspomina się o nich do dzisiaj. W tym serialu czekało się na Sylwię i Pawła. W tym serialu na pewno nie czeka się na Kaszube i taksowkarke-chyba,że tego chcą jedynie scenarzystki, ale dobrze by było posłuchać choć trochę ludu,bo lud to ogląda i może warto zwrócić na to uwagę.

    28.04.2020 11:36
  • ...... (gość)

    Swego czasu Radecki miał w głowie Sylwię i wiemy co z tego wyszło problem w tym że Justyna to zjawia nie wiadomo skąd i jeszcze nie lubiana przez widzów a na związek Sylwii z Radeckim czekała cała rzesza fanów.

    28.04.2020 10:16
  • Ewa (gość)

    W głowie Marcina jest Justyna a co z tego wyjdzie się okaże.

    28.04.2020 09:23
  • Do Rozczarowana (gość)

    Ja do cyrków Grażyny na pewno nie. Do Marcina, jeśli przestanie wmawiać sobie, że czuje coś do Karoliny i przetnie zauroczenie taksówkarką.

    28.04.2020 00:06
  • Ewa (gość)

    Z Marcinem sprawa nie jest aż tak oczywista, wydaje się że z Karoliną wychodzą na prostą ale jednak spojrzenia w kierunku Justyny rzuca, tak samo nie jestem pewna czy pojawi się brat Pawła, tu będzie jakieś zamieszanie, oczywiście Olga musi jako pierwsza z Sylwia o ślubie S&P gadać no bo kto jest teraz najbliżej z Sylwia oczywiście była dziewczyna Pawła, dziwny pomysł na wątek S&P mają scenarzystki gdzie razem S&P praktycznie nie ma a Zosia zajmuje się Artur.

    27.04.2020 23:59
  • As (gość)

    Ja z chęcią. Mnie zwiastun z powrotem Grażyny w wielkim stylu, S&P oraz prawdopodobnym pojawieniem się Piotrka bardzo zachęcił. Byle do jesieni.

    27.04.2020 23:34
  • Rozczarowana.... (gość)

    Niestety nie było na co czekać...rozczarowań ciąg dalszy, nie wiem kto da radę po przerwie wrócić do serialu....

    27.04.2020 23:16
  • GOŚĆ (gość)

    Zawsze czekałam i nie mogłam się doczekać,ale od 12 sezonu już nie. To już nie to,a Kaszuba w odmienionej wersji odrzuca na kilometr. Człowiek nie jest wstanie się pogodzić z jego tak fatalną zmianą. Dwulicowy,nielojalny,bez skrupułów i jakichkolwiek wyrzutów sumienia facet,o wszystko obwiniający Karolinę. Może i ona ponosi jakąś tam winę,przede wszystkim,że pozwala się tak traktować,ale nie odwala mu takich numerów za plecami,jest lojalna i nie zafascynowana żadnym innym mężczyzną. Przede mną jeszcze dwie kłótnie,w 8 bo go jeszcze nie widziałam i 9odc,chociaż po wybuchu Karoliny myślałam,że ona nic mu nie będzie miała już do powiedzenia. Ale nie,scenarzystki tą fatalną atmosferę będą ciągnąć do zrzygania-tylko po co. Strasznie pastwią się na postaci Karoliny,kłótnia przy byłej i byłym to już szczyt chorej wyobraźni.

    27.04.2020 15:57
  • Do Iwony (gość)

    A ja czekam na każdy odcinek, co by się w nich nie działo, bo nadal jest to mój ulubiony serial i traktuję go jako odskocznię od obowiązków.

    27.04.2020 14:59
  • 123 (gość)

    Ja czekam koniecznie muszę zobaczyć jak Artur zajmuje się Zosia 😂😂😂😂 A tak na serio czekam już tylko z ciekawości jak to jeszcze bardziej spieprza.

    27.04.2020 11:09
  • A. (gość)

    Jak to nie ma na co, ma być kolejna kłótnia M&K. I lawina nieporozumień. Czyli jak to ktoś ujął "Nic się nie martw, szczęścia nie będzie" :)

    27.04.2020 10:56
  • Iwona (gość)

    Czy będzie dzisiaj odcinek na VOD ? I czy ktoś jeszcze na niego czeka bo chyba nie bardzo jest na co.....:(((

    27.04.2020 10:18
  • Do-do gość (gość)

    Ale tu każdy ma jakąś swoją rację. W jednym się chyba zgadzamy nie chcemy uzależnionej taksówkarki.

    25.04.2020 22:57
  • Do do gość (gość)

    123 wydaje się mieć jedyną słuszną rację. Bombarduje wszystko. Po co w takim razie pisać?

    25.04.2020 22:29
  • Do-do gość (gość)

    Tu nie chodzi o "bicie się z koniem" tu każdy ma prawo pisać swoje spostrzeżenia i swoje racje. Ja nie patrzę ile jest za,a ile jest przeciw,piszę co czuję,komu kibicuję i każdy tak może. Trzeba chyba tylko chcieć,a chętnych.którzy murem stoją za parą A&M chyba jednak jest mało.

    25.04.2020 22:15
  • Do antyfanek (gość)

    Przepraszam bardzo, antyfanki mogą wszystko? Mają prawo mówić, co jest dobre a co złe? Uzurpować sobie prawo wspaniałomyślności? Wypowiadać się za wszystkich? Żałosne!

    25.04.2020 22:04
  • 123 (gość)

    Taki tłum fanek Aski tu pisze że nie nadążam czytać 😂

    25.04.2020 22:03
  • do gość (gość)

    A może fanki A&M nie mają siły bić się z koniem?;) Weź to pod uwagę.

    25.04.2020 21:56
  • gość (gość)

    Do zyx pisząc tu na forum musisz się liczyć z tym że fani którzy nie chcą powrotu Aski do Kaszuby są tu w wiekszości, jakby nie liczyć tylko 2 może 3 osoby czekają na Aśkę Kaszubową to jest zdecydowanie na mało żebyś narzucała nam że jesteście w większości, jakby nie liczyć to więcej nas jest niezadowolonych z zaistniałej sytuacji i się wkurzamy tym co tam knują scenarzystki, mnie już tak zniechęcił wątek Marcina że emocje powoli opadają i coraz mniej nadziei że będzie lepiej, dla mnie obrzydliwe jest to co robią z Karoliną żeby tylko "wybielić" Aśkę i tylko to mnie już drażni bo ta dziewczyna nie zasłużyła sobie na to i podziwiam panią Bacię że musi taką odmienną twarz Giżyńskiej odgrywać.

    25.04.2020 21:53
NowszeStarsze