"O mnie się nie martw" sezon 13 odcinek 1. Co dalej ze związkiem Marcina i Karoliny? Djamal szczerze rozmawia z Aśką [STRESZCZENIE ODCINKA]

Przed nami 1. odcinek 13. sezonu serialu "O mnie się nie martw". Co dalej ze związkiem Marcina i Karoliny? Djamal szczerze rozmawia z Aśką. Sprawdźcie, co jeszcze wydarzy się w 1. odcinku 13. sezonu "O mnie się nie martw".

Multimedia

"O mnie się nie martw" sezon 13. odcinek 1. w poniedziałek, 12.10.2020 o godz. 21:50 w TVP2! - sprawdź program tv

W 157. odcinku serialu "O mnie się nie martw" huczne poprawiny po ślubie Kostka (Mateusz Bieryt) i Kaśki (Anna Szymańczyk) kończą się zaskakującymi spotkaniami - zarówno na Żelaznej, jak i w mieszkaniu Tomka Podhalskiego (Karol Dziuba).

Marcin wciąż nie wie, czy chce być z Karoliną! Co jeszcze wydarzy się w ostatnim odcinku 12. sezonu?Zobacz więcej

Nikt nie wie, gdzie jest Marcin (Stefan Pawłowski). Hela i Oliwka śmieją się z dorosłych, którzy "popłynęli". Jednak nie wszyscy dobrze się bawili. Sylwia (Aleksandra Adamska) jest rozdrażniona. Aśka (Aleksandra Domańska) nie czuje się najlepiej. Djamal (Otar Saralidze) przekonuje ją, że ignorowanie złego samopoczucia do niczego dobrego nie doprowadzi.

Tomek staje się przypadkowym świadkiem chuligańskiego ataku na własność Marty (Katarzyna Ankudowicz). Kobieta na nowo odkrywa zalety mecenasa Podhalskiego.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • ...... (gość)

    .......................................................................................... Przenosimy się pod nowy artykuł

    12.10.2020 22:38
  • do 123 (gość)

    Zgadzam się z Tobą!!!

    12.10.2020 22:38
  • Asiaa (gość)

    Super by było, gdyby Marcin rozstał się z Karoliną :D Może w końcu trochę by odżył, a nie męczył się w tej wątpliwej jakości relacji. TRzymam kciuki za koniec tego czegoś i nowy początek. Dla Karoliny też byłoby lepiej.

    12.10.2020 22:28
  • Do Asiaaa (gość)

    Odc. 3. może być końcem tego męczącego, nieudanego związku, tzn. próby. Mam taką nadzieję.

    12.10.2020 22:02
  • 123 (gość)

    Mnie oczy bolą jak patrzę na Marcina i Aśke 😁

    Jest nowy artykuł może tam się przeniesiemy?

    12.10.2020 22:02
  • Asiaa (gość)

    Człowiek się męczy, kiedy patrzy na relację dorosłych ludzi, którzy ani razu jak dorośli nie porozmawiali... Na miejscu Karoliny już bym się dawno spakowała i nawiała w siną dal. A nie patrzyła na Marcina wzrokiem smutnego pieska, jakby to w czymkolwiek mogło pomóc.

    12.10.2020 21:57
  • do Asiaa (gość)

    Człowiek męczy się jak ogląda Kostka i słucha rad Aśki.

    12.10.2020 21:50
  • Asiaa (gość)

    Mam nadzieję, że za jakiś czas ten męczący i wyjęczany zwiazek Karoliny i Marcina przejdzie do historii. Człowiek się męczy od samego patrzenia i słuchania. Brrr.

    12.10.2020 21:48
  • do 123 (gość)

    Grunt, żeby później zniknęła z ich życia, najbardziej Marcina, bo pewnie on będzie najbardziej w to zamieszany, chociaż Paweł też może być.

    12.10.2020 21:22
  • 123 (gość)

    Taki rozwój sytuacji to marzenie ale obawiam się że tak łatwo jej się nie pozbędziemy, dopiero będą sceny co nagrywali w bistro w połowie lipca a tam jeszcze dużo nagrywali niestety i we wnętrzu i na zewnątrz a ona jako właścicielka tam będzie nie ma co sobie robić nadzei że jej nie będzie.

    12.10.2020 21:16
  • do 123 (gość)

    Może wyjedzie, gdzieś na jakieś leczenie, a potem cudowne ozdrowienie i awantura w kancelarii i żegnam, nie zasługujecie na mnie.

    12.10.2020 20:54
  • 123 (gość)

    Też się tego obawiam że wszyscy mecenasi zamiast zajmować się swoimi obecnymi partnerami będą latać za Aśka co tylko skomplikuje im i tak już trudne relacje ze swoimi dziewczynami, Marcin będzie uciekał do Aski a osamotniona Karolina będzie zdana sama na siebie I na Podchalskiego a Sylwia jak zobaczy Pawła z Aśka to nabierze jeszcze większego przekonania że nie chce z Pawłem zakładać rodziny i ogólnie będzie mętlik przez Aske tylko jak to wytrzymać cały sezon jak ja przewijam te sceny z nią 😂

    12.10.2020 20:43
  • do 123 (gość)

    Przyjaciele Aśki to pewnie jej byli, a oni pewnie i tak się dowiedzą i usilnie będą chcieli jej pomóc, a ona niby nie będzie chciała tej pomocy, bo to ona jest pomocna dla innych i o swoim życiu nie opowiada.

    12.10.2020 20:05
  • Do antyfanek (gość)

    Sklonowane antyfanki popracujcie nad stylem, bo zdradza was styl i słownictwo. :D

    12.10.2020 19:50
  • Popieram (gość)

    "Tak, bo Aśka specjalnie mąci między Karoliną i Marcinem i nagle ją oświeciło, że sama chce być dziewczyną Marcina, więc będzie robić wszystko aby ten rozstał się z Karoliną. Całe zło tego serialu to Aśka. Już nie popadajmy w paranoje... "

    12.10.2020 19:50
  • 123 (gość)

    Ok. Nie upieram się że to oni dzisiaj nagrywali ale ktoś musiał być na planie.

    12.10.2020 18:49
  • Justa (gość)

    Do 123 Kolczyki Karoliny na pewno są takie same, jak w pierwszym odcinku, więc to zdjęcie niekoniecznie musi być z dziś.

    12.10.2020 18:36
  • do 123 (gość)

    Ale Panie mogą się zmieniać, a makijaż Karoliny jest dość mocny i trochę ciężko uwierzyć, żeby Dziuba był na planie i nie zrobił relacji, bo przecież on zawsze musi zaakcentować swoją obecność na planie, a zamiast tego dodał zdjęcie bez relacji.

    12.10.2020 18:29
  • 123 (gość)

    Tylko że teraz po tej akcji z covidem maluje i charakteryzuje aktów właśnie Pani Ewa co ja Dziuba oznaczyl, wcześniej była Jola której nie ma przez ten pozytywny test.

    12.10.2020 18:23
  • do 123 (gość)

    Kolczyki Karoliny chyba są takie same jak w pierwszym odcinku.

    12.10.2020 18:12
NowszeStarsze