"O mnie się nie martw" sezon 13 odcinek 2. Marcin nie wie, co dalej z Karoliną. Sylwia będzie chciała odejść od Pawła? [STRESZCZENIE ODCINKA]

Czas na 2. odcinek 13. sezonu serialu "O mnie się nie martw". Marcin nie wie, co dalej z Karoliną. Sylwia będzie chciała odejść od Pawła? Sprawdźcie, co jeszcze wydarzy się w 2. odcinku 13. sezonu "O mnie się nie martw".

Multimedia

"O mnie się nie martw" sezon 13. odcinek 2. w poniedziałek, 19.10.2020 o godz. 21:50 w TVP2! - sprawdź program tv

W 158. odcinku serialu "O mnie się nie martw" Sylwia aktywnie udziela się w internetowej grupie wsparcia dla rodziców, którzy doświadczyli próby porwania dziecka. Nadal zachowuje się tak, jakby otoczenie jej nie obchodziło.

Co dalej ze związkiem Marcina i Karoliny? Djamal szczerze rozmawia z AśkąZobacz więcej

Helenka zadaje Marcinowi z pozoru proste pytania, dotyczące jego związku z Karoliną. Marta wchodzi w posiadanie szczęśliwego losu na loterię, w której nie brała udziału. Wkrótce okazuje się, kto jest jego właścicielem. Ojciec Karoliny chce zjeść kolację z Karoliną i Marcinem.

Sylwia próbuje pomóc nowej znajomej. Poza tym podejmuje decyzję w sprawie przyszłości. Będzie chciała odejść od Pawła?

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Gosciówa (gość)

    Bez Krzyśka już nie jeat wesoło Karolina na początku była wesoła teraz jakaś sztywna To samo Sylwia...to przestaje być komedią która relaksowała ake jakimś smętasem A aśka...weźcie ją!!!!

    20.10.2020 10:40
  • ,,, (gość)

    .................................... Przenosimy się pod 3 odcinek .....................................

    19.10.2020 23:11
  • Do 123 (gość)

    A co z Marcinem i Karolina?

    19.10.2020 23:08
  • 123 (gość)

    Wiemy w końcu coś o Marku, wyjechał do Krakowa i nie prędko wróci, do bistro Aski przychodzi Helenka bo tam pracuje, a reszta to dokładnie to co już pisałam, Marcinek w objęciach Aski miedzy S&P konflikty i w kolejnym odcinku Paweł się wyprowadza od Sylwii, ciekawe gdzie pójdzie oby nie do Aski bo ona lubi swoich byłych przygarnie.

    Choroba Aski to nadciśnienie płucne i tak jak już pisałam Aśka nie będzie mogła mieć już dzieci.

    19.10.2020 23:06
  • Gosc (gość)

    Marcin musi być z Asia!!!! Karolina jest wkurzająca i w ogóle nie pasuje do filmu!!!!!

    19.10.2020 23:04
  • Marcin (gość)

    Poza tym, jeśli ktoś sądzi, że kariera Joanny Kulig, to wynik lutu szczęścia, to raczej powiem, że nie wie co mówi, ale każdemu wolno mieć zdanie na ten temat, ja raczej słucham tego co mówią znawcy filmu, krytycy itp

    19.10.2020 23:03
  • Krycha (gość)

    Też należę do tych co zostali dla Marcina. Miałam zupełnie inne wyobrażenie o tym jak dalej potoczą się losy Marcina i żeby było jasne,czułam że nie będzie cukierkowo,ale że będzie tak źle to się nie spodziewałam. Ta okropna przemiana Marcina -to szok,a obecne sugerowanie, że Marcin wróci do Asi kosztem Karoliny to zaskakujący zwrot akcji, który mi się nie podoba. Nie mam nic przeciwko Asi, ale nie chce jej z Marcinem,to już było. Jestem po 2 odcinku, jakoś bez fajerwerków i bez emocji. Wreszcie się nie kłócili,było nawet przyjemnie, ale czegoś mi brakuje,mam jakiś niedosyt i tęsknię za tymi emocjami, które mi kiedyś towarzyszyły podczas oglądania serialu.☹️

    19.10.2020 22:59
  • do Xxx (gość)

    Zgodzę się i już o tym wcześniej pisałam.

    19.10.2020 22:59
  • Marcin (gość)

    Ale młodzi aktorzy popełniają błąd, zaczynają karierę od grania w serialach /telenowelach i potem trudno im zdobyć jakąś ambitna rolę, są wyjątki np Robert Więckiewicz, lepiej gdy aktor ma już jakiś dorobek i sobie w serialu dorabia, np Ostaszewska, która zdobyła już parę nagród i zagrała w ndinz i ciągle jest na fali

    19.10.2020 22:52
  • Samosia (gość)

    Ja bym nie porównywała klasy aktorskiej Stefana do klasy aktorskiej Asi Kulig, bo nie da się tego zrobić obiektywnie, zresztą każdy klasę aktorską rozumie inaczej, a w dzisiejszych czasach miesza się często to co serio jest klasą z życiem prywatnym aktorów. Zresztą w tym zawodzie to, że ma się dokąd odejść nie świadczy o klasie tylko o szczęściu. To, że ktoś nie ma pracy nie oznacza, że nie ma talentu i klasy. Bez wątpienia i Joasia i Stefan są świetnymi aktorami, ale mają inny sposób grania i oboje skupiają się na czym innym. A źródło zarobków, no cóż - prawda taka, że dla wielu aktorów granie w serialach jest pokaźnym źródłem zarobków, ale w tym nie ma nic złego, nawet wielu wybitnych aktorów tak twierdzi, ktoś w tych serialach musi grać, a lepiej serial z dobrymi aktorami niż z amatorami z ulicy. Po za tym aktorzy też ludzie, mają rodziny, kredyty, rachunki do zapłacenia, które rosną im dłużej się siedzi w domu... A tak w ogóle to może przenieśmy się pod nowy artykuł.

    19.10.2020 22:40
  • Marcin (gość)

    A w ogóle, to wszystko dlatego, że to się tak ciągnie, i ciągnie, ja już nie mam zapału i czekam kiedy to się skończy

    19.10.2020 22:09
  • Marcin (gość)

    Dodam, że chodziło mi o to że Kulig miała dokąd odejść a dla Pawłowskiego gra w omsnm to prawie jedyna droga zarobku, obiektywnie rzecz biorąc

    19.10.2020 22:02
  • Marcin (gość)

    Do do Marcin, ja pisałam o klasie aktorskiej, z tym się chyba zgodzisz, że w tej kwestii Joanna Kulig bije na głowę Stefana Pawłowskiego

    19.10.2020 21:59
  • Xxx (gość)

    I już jest nowy artykuł i od razu że Karolina nie radzi sobie z zakochaną Helenką :( za to ciocia Aska będzie sobie radzić świetnie w takiej sytuacji jako doświadczona rozwódka, kochanka i osoba co zmieniała partnerów jak rękawiczki...brak słów.

    19.10.2020 21:50
  • 123 (gość)

    Ja to już nawet nie wiem czy chce ten odcinek dzisiaj na noc bo nerwy będą bo jak Aśka ma doradzać Helence to mi ciśnienie skoczy na bank 😁

    19.10.2020 21:26
  • Do Marcin (gość)

    Nie lubię prywatnych wycieczek do aktorów, ale to, że Stefan nie odszedł razem z Asią nie oznacza, że nie ma klasy. No błagam, tak jakby Kasię Ankudowicz wywalić bo Domagała zrezygnował. Dlaczego przez jedną osobę ktoś inny ma stracić pracę i zostać pozbawionym możliwości zarobkowania i rozwoju? Dzięki temu, że został mógł pokazać innego, zimnego, pogubionego Marcina, dla mnie 10 sezon należał do niego. A Asia Kulig odeszła głównie przez ciążę, no wybacz, że Stefek nie może zajść w ciążę i pójść na macierzyński...

    19.10.2020 21:10
  • Xxx (gość)

    Ogladam serial od poczatku i oczywiście ogladałam go dla Igi i Marcina, potem dla Krzyśka i Marty, ogólnie dla Krzyśka i chłopaków, potem dla Sylwii i Pawła a po smierci Igi dla watku Marcina zostałam żeby zobaczyć jak się potoczą jego losy, z Karoliną pomysł nie był taki zły złe to było to co zrobili z tą postacią a wszystko tylko po to żeby Askę zblizyć do Kaszuby a Aska nie była moją ulubioną postacią w tym serialu od poczatku i stąd mój ból, czy on jest lepszy/większy jak Twój to nieistitne, ważne że możemy o tym popisac na forum serialu i tyle. Kazdy z nas ma prawo do swojego bólu.

    19.10.2020 21:09
  • do 123 (gość)

    Masz rację.

    19.10.2020 21:07
  • Justa (gość)

    Do Xxx- Zgadzam się z Tobą. Też lubię Marcina i nie chcę Aśki w życiu jego i jego dzieci. Trudno przewijać sceny, w których jest Marcin z Zarzycką (tak są denerwujące), skoro zostało się dla Marcina. Chciałoby się zobaczyć, jak buduje swoje relacje z Karoliną, dziećmi. Co do sytuacji w W rytmie serca, to tak sprawa była głośna i można trochę o tym poczytać, wiem, bo oglądałam serial to byłam na bieżąco z tym, co się dzieje.

    19.10.2020 21:05
  • Marcin (gość)

    Do xxx, czyli byłaś wcześniej powiedzmy fanką Igi i Marcina? wyobraź sobie, że ja też, ale Asia mi przeszkadza u boku Marcina, przecież znają się jak łyse konie, natomiast irytuje mnie Karolina u boku Marcina, i pytam się, cytując klasyka, czy Twój ból jest lepszy, niż mój?

    19.10.2020 21:01
NowszeStarsze