"O mnie się nie martw" sezon 13 odcinek 4. Sylwia odnajduje pewne zdjęcie Pawła w sieci! Karolina postanawia rozmówić się z Asią! Dowie się więcej niż chciała? [STRESZCZENIE ODCINKA]

Czas na 4. odcinek 13. sezonu serialu "O mnie się nie martw". Sylwia odnajduje pewne zdjęcie Pawła w sieci! Karolina postanawia rozmówić się z Asią! Dowie się więcej niż chciała? Sprawdźcie, co jeszcze wydarzy się w 4. odcinku 13. sezonu "O mnie się nie martw".

Multimedia

"O mnie się nie martw" sezon 13. odcinek 4. w poniedziałek, 2.11.2020 o godz. 21:50 w TVP2! - sprawdź program tv

W 160. odcinku serialu "O mnie się nie martw Sylwia (Aleksandra Adamska) próbuje ustabilizować swój związek po tym, kiedy podjęła kilka nieprzemyślanych decyzji. Niestety znajduje w sieci zdjęcie Pawła (Marcin Korcz) na profilu nieznanej osoby i znowu daje się ponieść. Kroplą, która przelewa czarę goryczy, okazują się buty w kolorze i fasonie, którego Paweł nigdy by sobie nie kupił. Wówczas Paweł podejmuje drastyczną decyzję, ale jest już za późno.

Karolina nie radzi sobie z zakochaną Helenką. Aśka zwierza się Marcinowi! Sylwia nie zamierza wracać do pracy!Zobacz więcej

W wyniku pomyłki w numerze telefonu, do kancelarii dzwoni niedoszły samobójca. Jednocześnie w kancelarii zjawia się biologiczny ojciec Marii. Karolina (Karolina Bacia) nie widzi usprawiedliwienia dla zachowania Marcina (Stefan Pawłowski) wobec jej rodziców. Namówiona przez Marię postanawia sama rozmówić się z Aśką (Aleksandra Domańska). Niestety dowiaduje się więcej, niż by chciała.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Samosia (gość)

    Jako że prapremiera już jest, to może przenieśmy dyskusję pod nowy artykuł:)

    02.11.2020 23:22
  • Asiaaa (gość)

    Chodzi o to, ze nikt Sylwi nie krytykował, kiedy urabiałą Pawła zwiazanego z Asią i Marcina zaręczonego z Igą. Wskazano po prostu analogię, żeby skończyły się ciągłe i nieprzerwane jazdy po Asi.

    Asia też zasłużyłą na super faceta. Po tym jak ją Tomek, Marcin i Paweł potraktowali należy jej się super facet "jak rolnikowi ziemia".

    02.11.2020 19:49
  • Asiaaa (gość)

    Cóż, chciałą pomóc przyjacielowi, ale to kwestia emocji, które ją akurat poniosły, bo bała sie o czyjeś zdrowie i życie. Skończcie z tym zakładem; juz kilka razy wyjaśniono tutaj, że nie chodzi o ingerowanie w związek Karoliny i Marcina. Chodzi o zmianę podejścia do życia Asi. Ona się naprawdę nie narzuca i nikomu nie robi krzywdy.

    02.11.2020 19:46
  • A + M = WNMPS (gość)

    Więc bez histerii.

    02.11.2020 19:39
  • Xxx (gość)

    Nie rozumiem o co chodzi że " Dlaczego Sylwia znów ma być ze wszystkiego usprawiedliwiana". Nikt tu Sylwii nie usprawiedliwia wręcz piszemy że zrobiono z niej płaczkę i dziewczynę chorą psychicznie co też juz się rozmywa z ciągłością postaci, my piszemy głównie dlaczego tak bezsensowne jest łączenie Aski i Marcina i nic tu Sylwia nie ma do tego i bezzasadne jest tu ją przywoływać. Póki co i na szczęście watek Sylwii i Aski się nie łączą i przyjaźni wielkiej między paniami nie ma co nam chciano wcisnąć w 8 sezonie.

    02.11.2020 19:30
  • XYZ (gość)

    Justa podpisuję się pod tym co napisałaś.

    02.11.2020 19:13
  • do Asiaaa (gość)

    Tak bardzo dojrzała- fikcyjny ślub, zakład z Podhalskim to oznaka dojrzałości. A w rozmowach z Helą nie zachowuje się jak dojrzała kobieta tylko nastolatka. Dojrzała emocjonalnie kobieta żyje swoim życiem, a nie życiem swoich byłych, nie idzie po pijaku do mieszkania swojego byłego i nie śpi w jednym mieszkaniu z jego dziećmi, a jak te ją obudzą to pierwszym jej pytaniem nie jest, czy jest kawa, no bo przecież to jest najważniejsze. Zero tłumaczenia dziewczyną dlaczego znalazła się w ich mieszkaniu. Ze swojej choroby robi wielką tajemnicę, ojcu się nie przyzna, bo po co, ważne, że Marcin wie, ojciec nie musi.

    02.11.2020 17:52
  • Asiaaa (gość)

    Asia po prostu dojrzała i wie teraz czego chce od życia. Od momentu zerwania z Marcinem minęło kilka lat; to już dojrzała kobieta. Przestańcie ja porównywać do kogoś, kim już dawno nie jest. To tak, jakby porównywać czyjeść zachowanie kiedy miał 10 lat 9 18-naście. Kompletnie bez sensu.

    02.11.2020 17:40
  • Justa (gość)

    Mam podobne zdanie z Xxx co do tego, że nie chcę Aski w życiu Marcina i jego dzieci i tak mnie też baaardzo ciężko się ogląda, to nagle zainteresowanie cudzymi dziećmi. Nie wierzę w miłość Aśki i Marcina, Marcin jej nigdy nie kochał, pokochał dopiero Igę i sam jej powiedział, że dopiero związek z nią zaczął poważnie traktować. Nie chodziło mi o ocenę Sylwii i Aśki. Z resztą bardzo rzadko wypowiadam się na temat Sylwii, nie jestem jakąś jej wielką fanką po prostu ten wątek mniej mnie interesuje, zawsze bardziej interesowała mnie relacja Igi i Marcina później samego Marcina oraz Marty i Krzyśka.

    02.11.2020 16:50
  • XYZ (gość)

    Marcin przytula i glaszcze po rękach wszystkie kobiety które są w jego pobliżu.Wystarczy , że opowiedzą mu jakąś smutną historię że swojego zycia i Marcin już jest w swoim żywiołem. Poświęci każdą chwilę na to aby jwspierać tę kobietę. Taki z niego wrażliwiec.

    02.11.2020 16:25
  • Asiaaa (gość)

    Nie można pozwolić, żeby obrywała Sylwia, bo przecież wtedy jej fanki płakałyby sobie w kąciku, a to jest niemoralne, nieetyczne i niezgodne z konstytucją RP :P A ja nie pozwalam, żeby za wszystko obrywała Aśka. Za co powinna, niech obrywa. Ale są jakieś granice.

    02.11.2020 16:16
  • Do Xxx, 123, Justa i do 123 (gość)

    "...tylko nie można pozwolić żeby przez niezadowolenie fanów z watku Zarzyckiej zaraz obrywała Sylwia". Dlaczego nie? Dlaczego Sylwia znów ma być ze wszystkiego usprawiedliwiana. Kolejny argument o wartości nie, bo nie, bo nam się nie podoba, bo to naciągane, bo my wiemy najlepiej, bo musi być tak jak chcemy. Na każdy wpis te same odpowiedzi. Szału można dostać.

    02.11.2020 16:10
  • 123 (gość)

    W programie TV jest OMSNM cały czas, także dzisiaj prapremiera powinna być.

    02.11.2020 16:09
  • do Ala (gość)

    W programie za tydzień jest OMSNM i dzisiaj też, więc nie wiem, dlaczego mogłoby nie być prapremiery, no chyba, że nie wstawią odcinka.

    02.11.2020 15:13
  • Ala (gość)

    Podbijając temat poruszony niżej - dlaczego dziś miałoby nie być prapremiery? Za tydzień chyba jest odcinek w TV?

    02.11.2020 15:05
  • do Xxx (gość)

    Aska z dala od Marcina i jego dzieci dla Aski tych cudzych dzieci jest do zaakceptowania, ale nie blisko.

    02.11.2020 15:04
  • Justa (gość)

    Do Xxx- Mam tak samo.

    02.11.2020 15:00
  • Asiaaa (gość)

    Mi nie jest cieżko, kiedy Asia jest w pobliżu Marcina i dzieci. Męczy mnie patrzenie na Marcina i Karolinę raczej. Marcina lubię, Karolinę akceptuję, ale osobno. Wątek z Djamalem był fajny. Do Barskiej on mi średnio pasuje.

    02.11.2020 14:51
  • do Xxx (gość)

    Dokładnie, bardzo ciężko się ogląda Aśkę, która kręci się koło Marcina i jego dzieci.

    02.11.2020 14:43
  • Xxx (gość)

    O i gdyby Aski pojawienie się miało związek z jej przyszłością z Djamalem, że poznajemy ich historię że próbują być razem, stworzyć rodzinę, że się zaangażuje w pomoc syryjczykom co też jak Djamal uciekli ze swojego kraju pogrążonego w wojnie to odbiór Aski były by zupełnie inny a tak mamy co mamy i nawet nie wiemy dokładnie jak to z tymi oświadczynami Djamala było, jedno jest pewne ciężko ogladać Aśkę jak się plącze wokół Marcina i jego dzieci.

    02.11.2020 14:41
NowszeStarsze