"O mnie się nie martw" sezon 13 odcinek 8. Marcin unika Karoliny i pracuje z domu! Marta dostaje pozew rozwodowy od Krzysztofa! [STRESZCZENIE ODCINKA]

Czas na 8. odcinek 13. sezonu serialu "O mnie się nie martw". Marcin unika Karoliny i pracuje z domu! Marta dostaje pozew rozwodowy od Krzysztofa! Sprawdźcie, co jeszcze wydarzy się w 8. odcinku 13. sezonu "O mnie się nie martw"!

Multimedia

"O mnie się nie martw" sezon 13. odcinek 8. w poniedziałek, 30.11.2020 o godz. 21:50 w TVP2! - sprawdź program tv

W 164. odcinku serialu "O mnie się nie martw Marcin (Stefan Pawłowski) kolejny dzień pracuje z domu. Obie córki nie mają wątpliwości, że ma to związek z Karoliną (Karolina Bacia).

Karolina tymczasem wespół z Tomkiem (Karol Dziuba) pociesza Martę (Katarzyna Ankudowicz), która dostaje pozew rozwodowy i list od wkrótce byłego męża (Paweł Domagała). Ale nie Martą trzeba się zająć na poważnie, tylko Grażyną, która padła ofiarą chuligańskiego napadu. Tomek i Artur (Jacek Feliks Knap) muszą stanąć na wysokości zadania, tym bardziej, że w kancelarii pojawia się również matka sprawców napadu, wieloletnia sąsiadka Grażyny.

Kolejne spięcie między Karoliną a Marcinem! Karolina jest coraz mocniej zazdrosna o Aśkę?Zobacz więcej

OGLĄDAJ "O mnie się nie martw" ONLINE w TVP VOD

Aśka (Aleksandra Domańska) poznaje Andrzeja, który nieoczekiwanie zwierza jej się z poważnego osobistego problemu. Słyszy to również Teresa, ale to Aśka ma dla Andrzeja jedyną rozsądną odpowiedź.

Tymczasem Irenka staje się głosem rozsądku dla Marcina, który sam już nie wie co ma myśleć o swoich problemach z Karoliną. Hela szykuje się na randkę z Tymonem, ale telefon od jego matki detonuje prawdziwą bombę. Aśka kolejny raz musi pomóc dziewczynie w bolesnej konfrontacji z rzeczywistością.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • P. (gość)

    Po Karolinie to już nie zostało nic tylko oczy pełne łez, szkoda dziewczyny, nie ma Sylwii za to jest Lizzi, nagle Marcin i dzieci tacy przejęci są Aśką a gdzie Aska był wczesniej, dlaczego nie interesował się ich losem i co sie u nich dzieje tylko teraz nagle taki obrót spraw że Aska jest blisko Kaszuby i dzieci Igi, wywrócone wszystko do góry nogami, ratownik robi za sprzataczkę, adwokatów zastępuje nastolatka, coś się dzieje złego z serialem i to bardzo złego.

    30.11.2020 23:30
  • 123 (gość)

    Ja nie wiem co pisać o Karolinie bo niby jest w kancelarii ale po to żeby uporządkować swoje sprawy, w zapowiedzi coś padło że ona z rodzicami ma otworzyć kancelarie, w zapowiedzi jest też jej rozmowa z Marcinem ale Karo ma łzy w oczach więc nic pozytywnego z tego nie będzie, Marcin przywiózł Aśke na Żelazna i położył do swojego łóżka więc jak Karolina ma wrócić tam, chore się robi to wszystko, ta Lizzi co robi za niby adwokata to już szczyt wszystkiego, ktoś chce widzom zrobić wodę z mózgu 😂

    30.11.2020 23:14
  • do 123 (gość)

    A co w zapowiedzi? Karolina jest w kancelarii?

    30.11.2020 23:06
  • 123 (gość)

    Czyli nie ma Sylwii a Lizzi nastolatka zajmuje się sprawami klientów 😂 kto pisze scenariusz tego sezonu? Gimnazjalista czy licealistka? Reszta odcinka to Aśka więc ja nie mam co komentować i myślę że fani S&P będą wystawieni bo żadnego ślubu nie będzie niestety.

    30.11.2020 23:03
  • 123 (gość)

    Ola mówiła na story a potem to usunęła, 10 grudnia zaczynają nagrywać.

    Jest nowy artykuł i nowe zdjęcia i jest oczywiście Lizzi chyba od teraz odcinek bez Lizzi odcinkiem straconym 😂

    30.11.2020 21:43
  • E. (gość)

    Skąd informacja ?

    30.11.2020 21:15
  • 123 (gość)

    10 grudnia zaczynają nagrywać 14 sezon.

    30.11.2020 20:14
  • Do P (gość)

    Miałam jeszcze nadzieję, że Krzysiu się pojawi. Wielka szkoda,serial zmierza do końca. Czyli Helą ojciec się już nie intereduje, teraz Oliwka zostaje bez taty. Zostaje im tylko wujek,a wujek rozwalony bo sam nie wie czego chce. Szkoda dzieci 😥

    30.11.2020 20:03
  • 123 (gość)

    W programie Tv są nowe zdjęcia i Marcin z Karoliną siedzą w ogródku w kancelarii przy stoliku i rozmawiają

    30.11.2020 12:46
  • Zmartwiona (gość)

    Nie, nie pisały tych postów te same osoby. Nie mam rozdwojenia jaźni. A Karolina powinna wyjechać dla własnego zdrowia psychicznego. Pozostawanie w tak toksycznej relacji to masochizm.

    30.11.2020 12:03
  • do P (gość)

    Zgadzam się mam dokładnie tak samo. A niektórzy na pytanie o Aśkę najchętniej wywaliliby Karolinę. A post jeden i drugi tak do siebie podobny, że pewnie jedna i ta sama osoba pod tym nickiem pisała.

    30.11.2020 10:56
  • Do P. (gość)

    Ja oczekuję definitywnego i ostatecznego rozwiązania związku Marcina i Karoliny, bo ten wątek odebrał mi chęć oglądania. Nie rozumiem ;), dlaczego pewna grupa piszących tu, na wszystko odpowiada hejtem Aśki i pisze w imieniu "wszystkich". Wolę patrzeć na Aśkę niż na Giżyńską!!!

    30.11.2020 10:44
  • P. (gość)

    Nie rozumiem dlaczego to Karolina ma wyjeżdżać, ona jest pracownikiem kancelarii a to jest serial o prawnikach, jeśli scenarzystki postanowiły rozwalić związek Marcina i Karoliny to trudno, ich problem Karolina może zostać w kancelarii, bardziej od czapy i na przyczepkę jest Aśka która zanudza już bardzo i wprowadza ciężką atmosferę, wyjazd do Karkowa Aśki to jest teraz coś czego ja oczekuję w serialu, reszta może się walić i pewnie tak bedzie bo jak ma być kolejny sezon to teraz musi się wszystko jeszcze bardziej zagmatwać, Domagała na lajfie powiedział że już nie będzie grać w OMSNM więc z Krzyskiem żegnamy się już na zawsze.

    30.11.2020 10:08
  • 123 (gość)

    Moja noga na tym kundelku nie postanie, fuj

    29.11.2020 18:49
  • Do trolla 123 (gość)

    Pędź szybko pod artykuł o Domańskiej na Pudelku, masz tam pełne ręce roboty bo tutaj komentarze o Aśce czy Domańskiej to nic w porównaniu co tam o niej piszą. Masz okazję się wykazać :)

    29.11.2020 16:07
  • x (gość)

    Wiktor poprosi Marcina, żeby zaopiekował się Aśką. To nie jest mała dziewczynka. Nie sądzę, że pozwoli ojcu spakować się do Krakowa. W Warszawie ma 2 lekarzy, z czego jeden jest przyjacielem. Ma Marcina. Musi tylko pogodzić się z chorobą. Wiktor do Krakowa może zabrać Karolinę. Odetchnąłby Marcin i widzowie. ;)

    29.11.2020 10:09
  • Zmartwiona (gość)

    Wiktor nie zabierze Aśki. Może uzna, że jest jej potrzebny w Warszawie i zostanie na jakiś czas z nią, a zaproponuje Rudej pracę w Karkowie. Karolina wyjedzie, Marcin odetchnie z ulgą i widzowie też :P

    29.11.2020 09:47
  • do 123 (gość)

    Wiktor zabierze Aśkę do Krakowa i tam się nią będzie opiekował. Tym bardziej, że będzie wiedział.

    29.11.2020 09:00
  • Do123 (gość)

    Dziwne, bo...? Bo ty tak uważasz? Dziwne to jest to, że telewizje nie mają innych pomysłów, tylko wiecznie prawników obskakują.

    28.11.2020 23:57
  • 123 (gość)

    Domańska dostała główną rolę w serialu Polsatu, który zaczynają zaraz nagrywać, będzie się nazywał Mecenas Porada a Domańska ma grać prawniczke 😂 ciekawe w takim razie co z Aśka w OMSNM bo to trochę dziwne grać w dwóch serialach o prawnikach 😂