"O mnie się nie martw" sezon 13. Ruszyły zdjęcia do nowych odcinków! Co dalej z Marcinem i Karoliną? [CO SIĘ WYDARZY]

Doskonałe wiadomości dla fanów serialu "O mnie się nie martw". Na początku czerwca rozpoczęły się zdjęcia do 13. sezonu "O mnie się nie martw"! Kiedy premiera nowych odcinków?

Multimedia

"O MNIE SIĘ NIE MARTW" 13. SEZON - KIEDY PREMIERA?

Jak informuje portal wirtualnemedia.pl, zdjęcia do 13. sezonu "O mnie się nie martw" rozpoczęły się już na początku czerwca.

Co dalej z serialem? Aleksandra Adamska wyjaśnia, co dalej z nowymi odcinkami!Zobacz więcej

Szczegóły dotyczące fabuły nowych odcinków jeszcze są trzymane przez twórców w ścisłej tajemnicy. Domyślam się jedynie możemy, że w nowych odcinkach kontynuowany będzie wątek burzliwego związku Marcina (Stefan Pawłowski) oraz Karoliny (Karolina Bacia). A może pomiędzy tą dwójkę pojawi się ktoś jeszcze? Przekonamy się wkrótce!

O powrocie na plan "O mnie się nie martw" poinformowała również Karolina Bacia, która napisała w mediach społecznościowych:

Zaczęliśmy! 🥳 Nadrabiamy zaległości i ruszamy z kolejnym sezonem 🙊

Czekacie na 13. sezon "O mnie się nie martw"? Wszystko wskazuje na to, że nowe odcinki "O mnie się nie martw" na antenie TVP2 pojawią się już jesienią.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Gość (gość)

    Myślicie, że Marcin będzie robił porządku z rzeczami Igi? Bo na planie są kartony z jej imieniem

    10.07.2020 16:43
  • Fan (gość)

    Co tu taka cisza😉. Czyżby na planie nic się nie działo?

    10.07.2020 16:07
  • Kama (gość)

    Jestem sama sobą zawiedziona🤦 Jak usłyszałam Karol, to pomyślałam od razu o męskiej postaci i myślałam,że ktoś nowy się może pojawił, kompletnie nie pomyślałam o tym, że na Karolinę mówią Karol 😆

    09.07.2020 19:45
  • Justa (gość)

    Kama, też to usłyszałam, czyli najprawdopodobniej Karolina Bacia też jest na planie.

    09.07.2020 18:59
  • Justa (gość)

    Ciekawe, kto był rano w parku. Raczej nie Schultz i Maria, bo od razu jak się pojawili to mieliśmy relację. Oli Adamskiej/ Domańskiej i Joanny Kurowskiej też na pewno nie było na planie, Kasi raczej też nie, bo raczej dałaby znać.

    09.07.2020 18:58
  • Kama (gość)

    I czy ja dobrze słyszę coś w stylu Karol przetrzepałam gabinet Marka i coś że nie znalazła akt ślubu i wie że Marek ją za to ochrzani

    09.07.2020 18:54
  • Kama (gość)

    Ania Jarosik nagrywa w kancelarii

    09.07.2020 18:51
  • Kama (gość)

    Albo 23 zależy jak interpretować "22 dni za nami", tak czy siak w mojej kalkulacji dni na planie to się nie zgadza😆😆

    09.07.2020 17:08
  • Kama (gość)

    Kręcą dzisiaj, jest Szulc, wydaje mi się, że to jest jakaś kawiarnia, spotkanie z klientem? To 22 dzień zdjęciowy

    09.07.2020 17:02
  • 123 (gość)

    U Wrony na stories to jest przecież ekipa, tam nie widać aktorów, jedynie co można stwierdzić to to że kręcą plener i może to być park.

    09.07.2020 15:25
  • do Kama (gość)

    To, czy są dzisiaj na planie ONSNM ciężko stwierdzić. Też widziałam to story, może być, że którzyś z głównych bohaterów są świadkami wydarzeń z panem przedstawionym na story w roli głównej. Wydaje mi się, że to może się dziać w jakimś parku.

    09.07.2020 14:25
  • Kama (gość)

    Całkiem ciekawie się zapowiada, może niedługo pojawią się jakieś informacje, skoro już mogą wstawiać coś na Instagrama. W ogóle zastanawia mnie czy dzisiaj nagrywają OMSNM. Gosia Wrona, która jednak chyba prawie zawsze jest na planie, wstawiła story i nie wiem, mi to na OMSNM nie wygląda

    09.07.2020 13:34
  • Ania (gość)

    Ola Adamska właśnie potwierdziła, że nowy projekt to "królestwo kobiet"

    09.07.2020 12:36
  • Kama (gość)

    Jeszcze niedawno była mowa o tym, że Sylwii może być mało, bo Ola Adamska ma nowy projekt, teraz wychodzi na to, że postaci Pawła może by mniej, bo wprowadzili kogoś nowego i Sylwia z tym kimś rozmawia. Moim zdaniem jak na ten moment to są zbyt daleko idące wnioski, tak naprawdę to jeszcze nic nie wiemy o tym 13 sezonie i co tam się wydarzy. Może to faktycznie być okazja, żeby odkleić trochę Olgę i Szulca od S&P, ale z drugiej strony po co zaledwie sezon po wprowadzeniu dwóch nowych bohaterów do nich wprowadzać jeszcze jednego? Chyba, że okaże się to znowu jakoś powiązana z nimi postać, jak tu wcześniej żartowaliśmy, Artur ma przecież 9 rodzeństwa😆😆

    08.07.2020 21:32
  • Ola (gość)

    Ale może to i lepiej jak Sylwia będzie miała kogoś przy sobie innego jak Olga czy Artur, cały 12 sezon było tego dużo to teraz dla odmiany nowa postać będzie ale to z Pawelem chyba będzie cienko w tym sezonie jak Sylwii wymyślili nowa postać.

    08.07.2020 20:42
  • gość (gość)

    Ale ktoś nowy w wątku S&P to tylko spowoduje dalsze ich oddalanie się od reszty bohaterów, to bardzo głupi pomysł jesli by tak miało być.

    08.07.2020 17:36
  • 123 (gość)

    A no też prawda, powinna być lepiej ubrana a jest po domowemu być może to będzie nowa postać w tym sezonie właśnie dla S&P? Wiemy że Sylwia przyjaciółki nie miała ale może znajoma, koleżanka z lat szkolnych, Pawłowi pojawiła się Olga to teraz może Sylwii pojawi się taka znajoma?

    08.07.2020 17:20
  • Radecccy i Kaszuba (gość)

    Rozdzielenie Radeckich od Kaszuby to pomysł nie do obronienia.

    08.07.2020 17:18
  • Kama (gość)

    Mi to też wygląda na element sceny, tym bardziej że nikogo innego tam nie widać. Ale co to może być to nie mam pojęcia, najbardziej oczywiste to to, że Sylwia rozmawia z kimś znajomym, tylko kto to jest?

    08.07.2020 17:04
  • E (gość)

    Myślę, że do porad online to lepiej by była ubrana i uczesana, nawet jeżeli jest to tylko porada online to jednak tak nie za bardzo w podkoszulku rozmawiać. Jeżeli jest to faktycznie rozmowa z kimś, to pewnie jakaś koleżanka/ koleżanka koleżanki, albo ktoś znajomy w jakiś sposób