"O mnie się nie martw" sezon 7. odcinek 11. Mariusz oświadczy się Sylwii? Marta ma żal do Krzyśka! [WIDEO+ZDJĘCIA]

Krzysztof Małecki odnalazł się, ale wciąż nie wiadomo, co tak naprawdę się z nim działo. Sprawdź, co wydarzy się w 89. odcinku serialu "O mnie się nie martw"!

Multimedia

"O mnie się nie martw" sezon 7. odcinek 11. w piątek, 17.11.2017 o godz. 20:40 w TVP!

Po Krzyśku (Paweł Domagała) ślad zaginął i wszyscy odchodzili od zmysłów martwiąc się o Małeckiego. W końcu jednak zguba się znalazła. Co się z nim działo?

Krzysiek nie żyje?! Co dzieje się z Małeckim? [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

W 89. odcinku "O mnie się nie martw" Krzysiek opowiada kolejne wersje swojego zniknięcia. Okazuje się, że nie pamięta dokładnie, co się z nim stało. Dopiero Grażyna wpada na trop prawdziwych faktów jego zaginięcia i próbuje skonfrontować Krzyśka z rzeczywistością. Podczas wypadu z kolegami, Marcin (Stefan Pawłowski) przypadkowo spotyka Mariolę. Mariola tłumaczy Pawłowi (Marcin Korcz) i Tomkowi (Karol Dziuba), w jak dziwnych okolicznościach poznała Marcina. Ale teraz ma inny problem. Zainwestowała swoje pieniądze w remont domu narzeczonego. Tymczasem okazuje się, że narzeczony nie chce się żenić. Na dodatek niedoszła teściowa przepisała dom na córkę. Marcin oferuje pomoc prawną. W kancelarii oprócz Marioli, zjawia się jednak jej narzeczony.

Aśka (Aleksandra Domańska) jest gotowa na spotkanie z matką. Nie chce dłużej odkładać tego trudnego momentu. Matka Aśki tym razem się zjawia w umówionym miejscu. Córka ma nadzieję, że wreszcie się dowie, dlaczego matka zostawiła ją w dzieciństwie. To, co słyszy, jest jednak dla niej kolejnym bolesnym zaskoczeniem.

Sylwia będzie z przystojnym pilotem? Co na to Krzysztof? [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Oliwka (Oliwia Dąbrowska) i Helenka (Maja Kwaśny) spotykają swoją koleżankę, która, jak im się wydaje, ma poważny problem. Dziewczynki mówią o tym Marcinowi, który szybko kojarzy wydarzenia. Marcin szuka potwierdzenia swoich domysłów u wychowawczyni. Na światło dzienne wychodzą ponure fakty. Paweł pyta Sylwię (Aleksandra Adamska), czy przyjęła już oświadczyny Mariusza (Przemysław Cypryański). Sylwia nie chce odpowiadać na to pytanie, zwłaszcza że Mariusz jeszcze nie poprosił ją oficjalnie o rękę. Marta jest zła na Krzyśka. Czuje się oszukana jego opowieściami o tajemniczym zniknięciu. Rozżalona postanawia zadzwonić do Tomka.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • kowalska (gość)

    mi też się wydaje, że Asia byłaby nadal z Adamem,gdyby nie to, że L.Żurek nie chce już grać w omsnm ,bo wiadomo ,ma lepszą fuchę ;) (podobnie jak Wieczorkowski)

    24.11.2017 09:05
  • GOŚĆ (gość)

    Też mi szkoda tej pary.Mam nadzieje,że jeszcze o nich usłyszymy. No chyba że Żurek już nie chce grać w serialu,byłaby wielka szkoda.

    23.11.2017 22:40
  • karolla (gość)

    Dla mnie oni nigdy do siebie nie pasowali nawet w 5 sezonie szkoda,że scenarzyści tak rozwalili wątek Aski i Adama :)

    23.11.2017 16:06
  • Kowalska (gość)

    Tak,w 5 serii do siebie pasowali ,a teraz już nie,hmmm 😉

    22.11.2017 21:06
  • karolla (gość)

    Haha nie ogarnęłam o co Ci chodzi :p tak czy siak czekam kiedy już się rozstaną,ciężko się na nich patrzy razem,strasznie nie pasują do siebie ,a czy zerwie Paweł czy Asia to dla mnie juz bez różnicy.

    22.11.2017 19:28
  • kowalska (gość)

    nie, chodziło mi o to , że Asia mogłaby zerwać z Radeckim,gdyby go np przyłapała na pocałunku z Sylwią (albo z jakąś inna ;P ),a tak to ma tylko jakieś poszlaki,nic konkretnego,oczywistego

    22.11.2017 13:37
  • karolla (gość)

    Kowalska "Asia potrzebuje czegoś oczywistego " już miała Adama i co ? Okazał się dla niej za nudny,ja jej w ogóle nie ogarniam,nie wiem czego ona chce...

    22.11.2017 13:21
  • kowalska (gość)

    czy Radecki się zmieni ? ,może nie musi,może ten związek z Sylwią , to będzie związek niejawny,romans tajemny ;P ; może Mariusz jakoś się wytłumaczy ?, może nawet zaimponuje Sylwii ,bo nie jest nudny ; takie rozwiązanie (tajemne schadzki) byłoby nawet interesujące ;)

    22.11.2017 09:59
  • kowalska (gość)

    może Asia potrzebuje czegoś oczywistego,bo na razie to widzi,że Sylwia właśnie zaręczyła się z Mariuszem , hmmm ; na razie ,to tak tylko dmucha na zimne

    22.11.2017 09:41
  • karolla (gość)

    Kowalska ,GOŚĆ na razie się na to nie zanosi żeby Aśka się wyprowadziła ,ja sama nie rozumiem na co ona czeka ? właśnie dzięki Sylwii Radecki może się zmienić ,widać ,że się w niej zakochał i już jakieś emocje przedzieraja się przez niego ,jak z nią jest to ściąga maskę cynika jest po prostu ludzki ,myślę ,że to jest to dla nich obojga :)

    22.11.2017 09:05
  • kowalska (gość)

    tak, Radecki nie nadaje się do bycia w związku ,podobnie jak Małecki ;) ; tylko,że tak samo zachowywał się Marek i co, na starość zostałby sam ,gdyby się nad nim nie zlitowała Renata ; ale to jego (Radeckiego) wybór

    22.11.2017 08:53
  • GOŚĆ (gość)

    Miało być GOŚĆ

    21.11.2017 20:04
  • Gość (gość)

    Trzymam za Asie kciuki,że wyprowadzi się od Radeckiego zostawi go pierwsza i da mu błogosławieństwo na dalsza drogę z Sylwią.Nie byłabym taka pewna czy z tej wolności Radecki będzie,aż tak zadowolony.On chyba takich całkiem klarownych sytuacji nie lubi bo wtedy trzeba się jakoś określić,zabawa skończona.

    21.11.2017 20:02
  • kowalska (gość)

    GOŚĆ -> "Wcale nie widać, że lubi adrenalinę w żadnym związku Asi tego nie widać. Nie pochwalam to co zrobiła z Adamem,ale pozwolić się tak traktować przez faceta to lekka przesada,dawno powinna wyprowadzić się od Radeckiego niech startuje do Sylwii wolna droga." , tez tak uważam, ; było to widać zwłaszcza w tym odcinku 10, kiedy to Paweł 'zbłądził" do Sylwii, jaka była przerażona ,gdyby lubiła adrenalinę ,byłaby uchachana i zacierałaby ręce 'nareszcie coś się dzieje,a teraz zleję Pawełka ,tak dla zasady,hi,hi ' ;)

    20.11.2017 07:43
  • Gość (gość)

    I właśnie Aśki nie rozumiem. Widzi, że Radecki lata za Sylwią, a dalej kurczowo sie go trzyma. Tak jakby bała sie zostać sama. Lubiłam ją w pierwszych sezonach i dobrze jej życzę. Niech to ona rzuci Pawła i sie wreszcie ogarnie.

    20.11.2017 06:24
  • GOŚĆ (gość)

    XYZ- To prawda,ale chciałabym,aby kolejny raz Asia nie była tą porzuconą, aby zdążyła się ogarnąć i zostawiła pierwsza Radeckiego, bo jemu po tym jak postępuje z nią takie posunięcie ze strony Asi się należy.

    19.11.2017 20:25
  • XYZ (gość)

    GOŚĆ zgadzam się już dawno powinna odejść od Pawła ale ona chyba czeka aż on sam z nią zerwie, dla mnie ona nie wie czego chce ,już Marcin ,Marek,Adam jej to mówili,podobna jest do swojej matki,Aśka powinna uporządkować swoją przeszłość i później brać się za przyszłość ,bezsensu pchać ja znowu w kolejny związek ,niech na razie zrozumie czego chce tak naprawdę chce :)

    19.11.2017 14:42
  • GOŚĆ (gość)

    Wcale nie widać, że lubi adrenalinę w żadnym związku Asi tego nie widać. Nie pochwalam to co zrobiła z Adamem,ale pozwolić się tak traktować przez faceta to lekka przesada,dawno powinna wyprowadzić się od Radeckiego niech startuje do Sylwii wolna droga.Tak nawiasem mówiąc Radeckiemu taka sytuacja jak jest chyba odpowiada. Aśka to fajna babka po rozmowie z matką pójdzie przed siebie i znajdzie o wiele fajniejszego faceta jak Radecki.

    19.11.2017 12:41
  • XYZ (gość)

    Miała lojalnego Adama ,który zrobiłby dla niej wszystko i co nie pasowało jej to ,ona po prostu lubi adrenalinę ,lubi jak musi zabiegać o faceta ,Adam ja kiedyś bardzo dobrze skomentował tak samo jak ostatnio jej matka ,ona lubi takich facetów jak Paweł czy Marcin którzy ja mają w d*pie ,na razie musi ułożyć sobie życie ,może nawet zakolegowac się z matką i dopiero będzie mogła stworzyć jakiś związek,jak tego nie zrobi każdy jej związek będzie kończył się tak samo :)

    17.11.2017 21:26
  • Mona (gość)

    Sylwia i Paweł nie wiedzą czego chcą. Najbardziej lubią się wcinać w związki innych. Zabawić się i porzucić. Oboje chcieli zniszczyć związek I&M. Sami nie potrafią być uczciwi w związkach i nie potrafią przyznać się do uczucia jakie do siebie żywią. Są cyniczni, zakłamani i egoistyczni. Zasługują na siebie, może wreszcie się na sobie poznają(przejadą)!

    17.11.2017 20:55
NowszeStarsze