"O mnie się nie martw" sezon 7. odcinek 3. Iga w szpitalu! Co z nią będzie? [WIDEO+ZDJĘCIA]

W "O mnie się nie martw" nie może zabraknąć emocji i niespodziewanych zwrotów akcji. Sprawdź, co wydarzy się w 81. odcinku!

Multimedia

"O mnie się nie martw" sezon 7. odcinek 3. w piątek, 22.09.2017 o godz. 20:40 w TVP!

Po tym, jak Iga (Joanna Kulig) spadła z drabiny i została przewieziona do szpitala, przechodzi długą i skomplikowaną operację. Marta (Katarzyna Ankudowicz) szaleje miotana wyrzutami sumienia. Krzysiek (Paweł Domagania) próbuje ją uspokoić, ale Marta nie potrafi się opanować. Awaryjną sytuację próbuje ogarnąć Irenka. Marcin (Stefan Pawłowski) ma na dodatek sprawę w sądzie, której nie może przełożyć. Jego klientem jest młody chłopak, który uciekł z miejsca wypadku, nie udzieliwszy pomocy swojej rannej dziewczynie. Klientowi grozi bezwzględne więzienie. Nieoczekiwanie w trakcie rozprawy wychodzą na jaw zaskakujące fakty.

Mały Zbyszek już w domu! Marta kłóci się z Krzyśkiem [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Między Aśką (Aleksandra Domańska) a Sylwią (Aleksandra Adamska) dochodzi do kolejnego spięcia. Aśka chce otworzyć francuskie bistro niedaleko sądu. Prosi Sylwię o telefon do Filipa (Piotr Jankowski). Ale Sylwia ma inny problem. W kancelarii zjawia się niespodziewanie jej pobita matka, która oskarża byłą narzeczoną Jacka (Dawid Zawadzki) o napaść. Sylwia próbuje uspokoić matkę, gdy w kancelarii zjawia się po chwili Ewelinka. Sylwia próbuje opanować sytuację, ale kobiety znowu wszczynają awanturę. Na ratunek spieszy Mariusz (Przemysław Cypryański), Paweł i Krzysiek, który postanawia ostatecznie rozmówić się z kobietami. Mariusz uspokaja Sylwię i zabiera ją na randkę.

Sylwia będzie z przystojnym pilotem? Co na to Krzysztof? [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Tymczasem Iga odzyskuje przytomność po operacji, a Marcin rozmawia z jej lekarzem prowadzącym doktorem Jurkowskim (Jakub Wesołowski). Okazuje się, że lekarz Igi to jej bardzo dobry znajomy z czasów szkolnych.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • kowalska (gość)

  he,he, a jednak nie tylko sympatię ;)

  09.10.2017 09:21
 • Mona (gość)

  Też tak sądzę, że nas podpuszczają, sugerują coś czego nie ma. Nawet nie sądzę by Kuba coś do Igi czuł więcej niż sympatię. Ta zazdrość Marcina mocno spóźniona i wymuszona nieco, o Krzyśka i Filipa nie był zazdrosny, a z nimi Iga miała córki, to niby dlaczego miałby być o Kubę zazdrosny? Nie sądzę by Iga chciała romansować, albo wiązać się z Kubą. Iga jest szczęśliwa z Marcinem i jest szczśliwą matką trójki dzieci. Kuba był pierwszą miłością Igi i tą pamięta się najdłużej, ale nic poza tym. Choć wyobraźnia dość mocno ostatnio ponosi scenarzystki, to nie sądzę by Igę wpakowały w romans z Kubą, albo zafundwały nam jakiś pocałunek, by zrównoważyć pocałunek Sylwi. Co to by była za wielka miłość Igi i Marcina i po co te 6 serii, jak Iga miałaby teraz sobie życie na nowo komplikować?

  23.09.2017 22:01
 • oster (gość)

  to strachy na lachy, Iga znała tego kolesia jakieś 10-15 lat wstecz, jakie to ma teraz znaczenie, to śmieszne żeby coś do niego poczuła, chyba tylko w wyobraźni scenarzystek...

  23.09.2017 20:51
 • Triniti (gość)

  Też jestem za lekkością i humoerm w życiu Igi i Marcina, ale od kilku serii wszystko się dziwacznie komplikuje tylko. Każda chwila szczęścia jest okupiona problemami lub innym nieszczęściem. Ile można patrzeć na wygłupy Małeckich i na problemy w życiu Igi i Marcina. Sądziłam,że poślubie i narodzinach syna zobaczymy co innego niż kolejne problemy, ale niestety schemat ten sam, a inne wątki bardzo nieciekawe. W poprzednuiej serii Marcin zajmował się tylko Sylwią a z resztą miał problem, to teraz się wykaże, ale to takie spóźnione, wymuszone, bo nawet Marcin zazdrosny będzie o byłego Igi. Zatajenie Igi tylko takie usprawiedliwienie poprzednich postępków Marcina, może to mu uzmysłowi jak Iga się wtedy czuła, ale to wszystko po czasie. To mogło się wydarzyć równolegle z postępkami Marcina. Wiadomo, że Iga jako żona i matka nie posunęłaby się do tego, co Marcin wyprawiał z Sylwią, ani nawet wtedy gdy jeszcze żoną Marcina nie była. Wszystko za późno, ale zaczęłam oglądać ten serial dla Igi i Marcina, to obejrzę go do końca, mimo iż mi się coraz mniej podoba to, co się dzieje w serialu.

  20.09.2017 10:44
 • GOŚĆ (gość)

  Wtedy to i ja bardzo chciałam zobaczyć minę Marcina,teraz wcale mnie ona nie ciekawi.Teraz chce oglądać jak Marcin dzielnie zajmuje się Zbysiem,chorą żoną,dziewczynkami.To nie on pierwszy i nie ostatni ma taka nieciekawą sytuację i musi sobie radzić,więc niech scenarzystki nie robią z tej sytuacji tragedii,wszystko się da ogarnąć tylko trzeba chcieć.

  20.09.2017 00:19
 • Mona (gość)

  Najgorsze jest to że już zaczynają się komplikacje i to z każdej srtony. Marcin ledwie sobie radzi z dzieckiem, gdyby nie pani Irenka to Zbyszek też pewnie wyladowałby w szpitalu, z głodu! Nie wim jak to się ma do komediowości i lekkości serialu, wygłupy na parapecie Grażynki absolutnie tego nie rekompensują. Jedno w tym wszystkim jest pocieszające, że skoro Iga i Marcin przetrwali Gadomskie, Kingi i Sylwi się nie udało rozbić ich związku, to już nic ich nie rozdzieli. Tylko kiedy zobaczymy ich szczęście, bo jak na razie to wszystko zmierza w nieciekawym kierunku. Ale wierzę w rozsądek igi, przecież nie skrzywdzi dziecka, a Marcina kocha. Z Kubą mogą sobie powspominać nic więcej, lekarz to chyba rozsądny człowiek i nie będzie tak jak Sylwia próbował się wcinać. Iga bedzie maiła kolegę, bo jak dotąd to ona tylko Ewę miała, z nikim się nie przyjaźniła. A taki Kuba to Marcina zmusi do dbania o Igę, bo zawsze może stara miłość się w nich obudzić, gdy dzieci podrosną a Marcin za często będzie pracował. Może ten Kuba wreszcie Marcinowi uzmysłowi, że Iga to wartościowa kobieta i nadal podoba się mężczyznom nie tylko jemu. Szkoda, że Kuba nie pojawił się wtedy gdy Marcin szlał z Pawłem w klubie, kiedy niby pojechał pocieszyć Pawła, który wymyślił włamanie. Wtedy chiałabym zobaczyć minę Marcina, gdyby na parkiercie zobaczył Igę z innym mężczyzną, bawiącą się rónie dobrze tak jak on z innymi kobietami.

  19.09.2017 17:58
 • GOŚĆ (gość)

  Nie wiem czego możemy spodziewać się w dalszych odcinkach,pewnie coś pokomplikują ,zamieszają.Myślałam,że to będzie zamieszanie Asia-Paweł-Sylwia-Mariusz, a para Iga-Marcin i ich dzieci będą miały łatwiej.Ale nie, wypadek,rozłąka z dziećmi to dla scenarzystek mało,trzeba było dołożyć jeszcze"tego trzeciego".

  18.09.2017 22:22
 • Mona (gość)

  To chyba Iga się zapomni tym razem, bo zatai przed Marcinem, że Kuba-lekarz jest jej byłym chłopakiem. Iga i tajemnice! Nieprawdopodobne, ale może Iga w głowę też mocno oberwała upadając, bo to niepodobne do niej. Marcin w domu z dzieckiem a Iga z lekarzem pogawędki sobie urzadza, a dzieci, a Marcin? Mam nadzieję, że to jakoś inaczej będzie i nie tak smutno, bo nie mam zbytniej ochoty oglądać kolejnych odcinków i patrzeć jak Kuba zamiast Marcina jest z Igą. Ciekawe kiedy Iga zniknie i kiedy się pojawi, mam nadzieję, że nie w 13 odc.dopiero? Nic mnie tak nie cieszy jak sceny Igi i Marcina razem ze Zbyszkiem. Reszta wydarzeń i wątków to powinna być otoczką tej historii, a niestety jest na odwrót, mamy pomieszanie z poplątaniem i Igę z Marcinem i Zbyszkiem w tle tego zamętu, jaki powstał w serialu. Bez ładu i składu, byle dalej, byle tylko kolejną serię krecić.

  18.09.2017 19:16
 • GOŚĆ (gość)

  Będzie leżeć i wracać do zdrowia,a Marcin będzie opiekował się Zbysiem,dbał o chora żonę.Tak zachowałby się każdy normalny odpowiedzialny mąż i ojciec.A przecież Marcin taki jest,przynajmniej tak mówił w 6 serii("jestem niesamowicie odpowiedzialny")-trzymam go za słowo(chyba że scenarzystki zapomniały już co pisały), ale my nie.

  17.09.2017 23:45

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×