"O mnie się nie martw" sezon 7. odcinek 7. Chmury nad związkiem Aśki i Pawła! [WIDEO+ZDJĘCIA]

U bohaterów "O mnie się nie martw" sporo się dzieje. Sprawdź co wydarzy się w 85. odcinku!

Multimedia

"O mnie się nie martw" sezon 7. odcinek 7. w piątek, 20.10.2017 o godz. 20:40 w TVP!

Marcin (Stefan Pawłowski) prowadzi sprawę dotyczącą porozwodowego podziału majątku. Wyzwala ona emocje zarówno obu stron, jak i Marcina, który nie chce już dłużej chować głowy w piasek. To kompletne zaskoczenie dla Igi (Joanna Kulig), która zupełnie nie zdaje sobie sprawy, że doprowadziła męża do wyjątkowo niewygodnej sytuacji.

Marcin nie wybaczy Idze kłamstwa? [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Tymczasem Jacek (Dawid Zawadzki) doprowadza do równie fatalnej sytuacji w domu Grażyny (Joanna Kurowska), gdzie, ku jego zaskoczeniu, nocuje nie tylko jego nowa muza, ale i Sylwia (Aleksandra Adamska) z Helenką (Maja Kwaśny) i Oliwką (Oliwia Dąbrowska). Krzysiek (Paweł Domagała) wkracza w samą porę, z karzącym mieczem sprawiedliwości i moralności, a w chwilę później zostaje nagrodzony nieoczekiwanym darem.

Nic z tego nie rozgoni chmur gromadzących się nad związkiem Aśki (Aleksandra Domańska) i Pawła (Marcin Korcz), który nie ma zamiaru być kolejnym terapeutą swojej dziewczyny.

Sylwia będzie z przystojnym pilotem? Co na to Krzysztof? [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • Gość (gość)

  Gdyby chciał sie tylko zabawić to by ją przeleciał i od razu zostawił. On jednak z nią był i próbował tworzyć związek, a że nie wyszło to nie tylko wina Pawła, ale w dużej mierze także Asi, która nie wie czego chce i nawet nie wiedziała czy chce sie rozwieść i była zazdrosna od Adama. Między nimi chyba było bardziej zauroczenie niż miłość. Ja myślę, że Paweł naprawdę zakocha sie w Sylwii i dla obojga będzie to właśnie TO czego szukali :)

  12.11.2017 10:06
 • GOŚĆ (gość)

  Paweł potraktował Asie jak zabaweczkę.Pobawił się,pobawił i znudził.Nie wiem na co ona czeka, powinna dać mu dawno krzyżyk na drogę i niech idzie do Sylwii są siebie warci.

  09.11.2017 23:06
 • Oliveczka (gość)

  O mnie się nie martw to zajebisty serial TVP2 chciałam zadać pytanie producentom dlaczego tylko 1 w tygodniu leci jakieś zasrane Barwy Szczęścia lecą prawie codziennie to NIE SPRAWIEDLIWE

  20.10.2017 21:59
 • Oliveczka (gość)

  Lofffciam Pawła i Sylwię ONI MUSZĄ BYĆ PARĄ

  20.10.2017 21:54

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×