"O mnie się nie martw" sezon 7. odcinek 9. Krzysiek ma dosyć! Chce popełnić samobójstwo?! [WIDEO+ZDJĘCIA]

Trudny czas przechodzi Krzysztof Małecki w "O mnie się nie martw". Sprawdź, co wydarzy się w 87. odcinku serialu!

Multimedia

"O mnie się nie martw" sezon 7. odcinek 9. w piątek, 3.11.2017 o godz. 20:40 w TVP!

W 87. odcinku "O mnie się nie martw" Krzyśka czeka sądny dzień. Po awanturze o Tomka Marta (Katarzyna Ankudowicz) porozumiewa się z nim przez karteczki. Nie porzuciła pomysłu adoptowania Marysi. I co gorsza, spotyka się z Tomkiem w tajemnicy przed Krzyśkiem.

Iga wychodzi ze szpitala. Marcin konfrontuje się z Kubą! [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Paweł (Marcin Korcz) wkurza się, że Sylwia (Aleksandra Adamska) broni byłego męża. Aśka (Aleksandra Domańska) wkurza się, że Paweł w ogóle zajmuje się sprawami Sylwii, a najbardziej wkurza ją sama Sylwia, która angażuje do swoich spraw wszystkich mężczyzn dookoła. Krzysiek próbuje pomóc siostrze, ale dowiaduje się, że ona też ma go dosyć jak Marta.

Śledzenie Marty i zajmowanie się Sylwią doprowadza do awantury w sortowni. Jacek (Dawid Zawadzki) i Wojtek (Wojciech Solarz) mają dość pracy za Krzyśka. Filip (Piotr Jankowski) nie ma zamiaru się nad nim użalać, Igor nie chce mu nawet przyłożyć, mimo prowokacji, a Paweł nie widzi w Krzyśku materiału na skrzydłowego. Nawet Marcin (Stefan Pawłowski), który właśnie odwiózł Igę (Joanna Kulig) na rehabilitację, nie chce słuchać narzekań Krzyśka, bo wraz ze Zbyszkiem zamierza spędzić miły wieczór u Tomka. Odrzucony przez wszystkich Krzysiek podejmuje życiową decyzję. Czy postanowi zrobić sobie krzywdę?!

Sylwia będzie z przystojnym pilotem? Co na to Krzysztof? [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×