"O mnie się nie martw" sezon 8. odcinek 13. Krzysiek chce wyjechać z Polski! Marta go zatrzyma? [STRESZCZENIE ODCINKA]

Krzysiek w "O mnie się nie martw" ma dosyć wszystkiego. Stwierdza, że nic nie trzyma go w Polsce, dlatego postanawia wyjechać z kraju. Czy ktoś jest w stanie go zatrzymać? Sprawdź, co wydarzy się w finałowym odcinku sezonu!

Multimedia

"O mnie się nie martw" sezon 8. odcinek 13. w piątek, 8.06.2018 o godz. 20:45 w TVP2! - sprawdź program tv

Krzysiek (Paweł Domagała) jest coraz bardziej załamany. Wie, że stracił Martę (Katarzyna Ankudowicz), która przygotowuje się do ślubu z Tomkiem (Karol Dziuba). Spędził noc z Mileną (Katarzyna Kolenda), ale wie, że to był błąd.

Krzysiek jednak będzie z Mileną? Marcin odkrywa tajemnicę Gadomskiej! [STRESZCZENIE ODCINKA]Zobacz więcej

W 104. odcinku "O mnie się nie martw" Krzysiek podejmuje poważną życiową decyzję - chce wyjechać z Polski. Informuje o wszystkim Igę (Joanna Kulig), Sylwię (Aleksandra Adamska), kolegów oraz Irenkę (Hanna Śleszyńska). Mimo perswazji i racjonalnych argumentów, trwa w swoim postanowieniu.

Tymczasem, Marcin (Stefan Pawłowski) i Iga wciągają Marka w sprawę Magdy Gadomskiej (Anna Terpiłowska). Marek występuje jako pełnomocnik w sprawie o odszkodowanie za incydent, który druga strona usiłuje wbrew faktom przedstawić jako wypadek komunikacyjny. Adwokatem przeciwnej strony jest uznany prawnik i mąż Magdy.

Paweł Domagała: Krzysztof jest tak łakomym kąskiem, że długo nie może być sam [WIDEO]Zobacz więcej

Szykuje się wieczór panieński Marty i wieczór kawalerski Tomka. Oba zaczną się zwyczajnie, ale zakończą zaskakująco zarówno dla obecnych jak i dla nieobecnych. Ale najdłużej zapamiętają je Paweł (Marcin Korcz) i Krzysiek. Czy Marta postanowi zatrzymać Małeckiego? Co z jej ślubem z Tomkiem?

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Mona (gość)

    Fanka OMSNM! Dzięki dopiero dziś obejrzałam 13 odc. i miałaś rację odcinek był denny jak cała seria:)

    02.06.2018 18:02
  • Fanka OMSNM (gość)

    Dziewczyny nie ma co naskakiwać na siebie to tylko serial, a forum jest od tego aby wyrażać swoje opinie i dyskutować. Ja też robię sobie przerwę od serialu a tym którzy będą oglądać dalej życzę wytrwałości.

    01.06.2018 18:52
  • Ola (gość)

    Oleńka nie chce być chamska ale w każdym poście piszesz ,że odpuszczasz serial bo już dla Ciebie jest beznadziejny i nie będziesz już tego oglądać piszesz o relacjach bohaterow i dalej komentujesz troszkę nie rozumiem po co jesli Ci nic teraz nie odpowiada ? nie lepiej przestać się denerwować i odpuścić bo w każdym komentarzu piszesz to samo

    01.06.2018 18:30
  • Oleńka (gość)

    B>>>wypowiadanie opinii to nie jest hejt, po prostu jesteśmy rozżaleni tym, ze co innego nam sugerowano a co innego dostaliśmy, ja już serialu oglądać nie będę i nie chcę obserwować już aktorów ani nikogo z produkcji serialu, po prostu mam dość po tym fatalnym 8 sezonie. Dobrze że wierzysz że wątek S&P rozwinie się w nowym sezonie ale takie same oczekiwania mają fani A&P, fani S&P muszą się liczyć że jednak Aśka nie rozstała się z Pawłem a Sylwia dała szansę Kubie. Mnie to już nie kręci kto z kim będzie bo to już jest niesmaczne, nie chcę wiedzieć ilu jeszcze facetów będzie przy Sylwii i koga ona w końcu wybierze.

    01.06.2018 17:54
  • Triniti (gość)

    Nie bardzo rozumiem, dlaczego niepochlebna opinia na temat serialu, wypowiedzi aktora, czy postaci, jest od razu odbierana jako hejt? To jest opinia jak każda inna tyle, że niepochlebna. Mam pretensje do JK za słowa, które powiedziała, że "Marcin to wspaniały mąż i będzie mnóstwo pozytywnej energii" w tej serii!!! Nic takiego nie było, było nudno i mdło, a na koniec zrobiło się po prostu niesympatycznie. Nie tylko za sprawą Gada, ale tego, jak Marcin się wobec niej zachowywał. Chyba w tej serii wobec Igi tak troskliwie się nie zachowywał, jak wobec Gada i to jest przykre. Moim zdaniem aktorzy świadomie wprowadzali w błąd fanów i to jest przykre, nie musieli się w ten sposób wypowiadać, mogli to zrobić bardziej enigmatycznie, nie sugerując czegoś, o czym dobrze wiedzieli, że fani tego nie zobaczą. Oni dobrze wiedzieli, jak się seria zakończy i dlatego sugerowali tak, a nie inaczej. To samo było w 5 serii, pojawiły się zdjęcia sugerujące ślub I&M, a wszystko było jednym wielkim ściemnianie, jak w tej serii. Tak się nie robi. Jest ogromne rozgoryczenie wśród fanów serialu, nie tytlko fanów S&P, bo fani I&M też nie mają powodów do zadowolenia. Wątek I&M był po prostu słaby, a pojawienie się Gada mi osobiście sprawiło przykrość i to niepotrzebne wywlekanie brudów, niczego dobrego nie wniosło do serialu. Nie hejtuję, tylko wyrażam swoje niezadowolenie po 8 serii, jak dla mnie najgorszej.

    01.06.2018 16:53
  • B (gość)

    Gosc, zgadzam się z Tobą. Cieszę się, że w końcu ktoś ma takie zdanie jak ja :) To prawda, fani S&P nie odeszli, a przynajmniej duża ich część. Według mnie 9 sezon będzie w końcu rozwiązaniem ich wątku. Coś mi się wydaje, że to w tym sezonie nastąpi ich połączenie, ale to tylko moje przypuszczenia. Chciałabym, aby się spełniły ;)

    01.06.2018 13:49
  • Lola (gość)

    Czytam komentarze ale się komentuję bo nie widzę potrzeby się nakręcać. Jaki cały sezon taki finał. Nie snuje i nie przewiduje co będzie w kolejnym sezonie. Co będzie to będzie. Na razie mam zamiar oglądać. Nie przestaje obserwować Korcza i Adamskiej,bo grają jeszcze gdzie indziej i też wystawiają fotki. Każdy wstawia co chce i co mu pasuje.

    01.06.2018 13:25
  • Gosc (gość)

    B dokładnie też nie rozumiem tych pretensji do aktorów :) a co do fanów Sylwii i Pawła widzę ,że co niektórzy są tak zdegustowani tym sezonem i już wiedzą ,że między nimi nic nie będzie.Czego Wy się spodziewaliscie ,że w tym sezonie od razu ich połączą ? ,że Paweł po pocałunku od razu powie ,że ja kocha i będą żyli długo i szczęśliwie? Niektóre to chyba po tym pocałunku za dużo sobie wyobrazaly...To nie jest tak ,że fani S&P już odpadli bo ich relacja się nie tak potoczyla i siedzą teraz cicho ja od początku wiedziałam,że ta ich relacja się bardzo ochlodzi i minie jeszcze wieeele czasu zanim ich połączą także to nie jest żadne zdziwienie i nikt nie odpadł po prostu czekamy do następnego sezonu jak ich relacja się dalej rozwinie bo ja dallej uważam ,że ich połączą ,cały 8 sezon pomimo chłodu ze strony Sylwii u Pawła kręciło się wszystko wokół niej ,u niej nie widać jakiegoś "zafascynowania "jego osobą ale u niego przez cały sezon widać ,że coś czuję do niej.Nawet w 1/10 nie poświęca tyle uwagi Asce tak jak Sylwii zaraz ktoś napiszę ,że co z tego jak dalej jest z Aśka to już od razu odpowiem to z tego ,że Paweł przy kolacji z Sylwia i Aśka ewidentnie dał do zrozumienia dlaczego z nią jest bo na nim nic nie wymusza ,jak zaczęła naciskać to już mu to nie odpowiada,powiedział ,że nie kocha jej i dał do zrozumienia ,że ciągnie go do Sylwii także jaką tu widzicie szansę na dalszy związek Aski i Pawła ? Na czym oni maja budować ten związek ? Samo przywiązanie nie wystarczy :) w ostatnim odcinku też nie było widać żeby jakoś tesknil za Asia skoro zwlekal 2 tygodnie z rozmowa ,nawet nie interesował się co u niej był zły ,że wieczór kawalerski jest w kontrowersji dopiero humor poprawiły mu zakupy z Sylwia także co tu dodawać ;) wkurza mnie to już pisanie ,że fani S&P siedzą cicho bo zrozumieli ,że na ich połączenie nie ma szans ,otóż nie nie piszemy nic bo wiemy ,że oni i tak będą razem ,a to ,że ochlodzili ich stosunki w tej serii nic nie oznacza ,wystarsczy spojrzeć jak zachowuje się w stosunku do Sylwii,a jak w stosunku do Aski i wniosek sam się nasuwa :D relacja Aski i i Pawła dalej jest kontynuowana bo to Pawel zabiegał o nią ,a ona nie może się pogodzić z tym ,że kolejny facet nie chce się z nią ożenić ani mieć dzieci dlatego jest taka rozzalona i cały czas nie potrafi się z tym pogodzić ,że zmarnowala tyle czasu ,a nic nie zbudowała.Nawet po tym wypadku nie widzę żadnej szansy na ten związek bo co to zmieni tak na prawdę ,jeśli nie ma u nich żadnego uczucia ? Myślicie ,że nawet jak Aśka się nim zajmie chociaż myślę ,że będzie duży przeskok czasu i Paweł w nowych odcinkach wyjdzie już ze szpitala ale nawet jeśli to nic to nie zmieni bo oni się nie kochają i Paweł w każdym odcinku to pokazuje

    01.06.2018 13:17
  • B (gość)

    Szkoda słów już na ten wasz „hejt” na aktorów. Masakra jakaś. Faktycznie, bycie anonimowym pozwala na napisanie jednego słowa za dużo.

    01.06.2018 10:37
  • Oleńka (gość)

    Oczywiście, że aktorzy zagrali na emocjach fanów i na popularności jaką zdobyli jako serialowa para, ale obawiam się że to obróci się przeciwko nim, i popieram bojkot kont Adamskiej i Korcza !!!!!

    01.06.2018 09:28
  • Triniti (gość)

    Odpowiem po kolei. Gość. Moim zdaniem między Asią i Pawłem było uczucie, a między Pawłem a Sylwią była fascynacja tylko. Sylwi to się znudziło i chciała się związać z Mariuszem, co było jeszcze większym nieporozumieniem, niż flirt z Pawłem. Jeśli ona kochała Mariusza(w co nie wierzę) ,to dlaczego tak szybko odpuściła? Po co Pawłowi dawała nadzieję, będąc z Mariuszem? Po co przyszła na kolację do A&P, jeśli nie była Pawłem zainteresowana, bo raczej Kuba już jej zaimponował?Nie wierzę, że Paweł był z Asią z nudów, on po prostu nie musiał się nią tyle zajmować co Sylwią. Był przy Asi wtedy, gdy go potrzebowała, ale ona sama sobie najlepiej ze swoimi problemami poradziła. Moim zdaniem A&P to dwoje samotników ,którzy sobie po prostu żyli obok siebie, ale więź między nimi była. Teraz być może Pawłowi się odmieni, a Asia zrozumie jak źle sobie życie z nim ułożyła. Bo to ona powinna wymagać od niego, a nie być tylko zadowolona, że on jest. Gdy nagle zaczęła wymagać, to on się zaczął wycofywać i próbował zająć jej myśli czym innym, bo on nie chciał się wiązać i mieć zobowiązań. Czy on by dla Sylwi zmienił nastawienie? Nie sądzę, on po prostu musiał dojść do ściany(zaliczyć chodnik) by zrozumieć, że tak dalej być nie może, na coś musi się zdecydować. Bo Asia, tak samo Sylwia jaki i każda inna kobieta, chce czegoś więcej, niż tylko wspólnych nocy. Paweł nie wyglądał na załamanego, ani na szczęśliwego, on najszczęśliwszy był wtedy, gdy latał z Marcinem po knajpach. Moim zdaniem Paweł nie naciskał na Asię, tylko dawał do zrozumienia, że jemu jest dobrze tak jak jest, a jak jeszcze uda mu się upolować Sylwię ,to może wtedy zdecydowaby się na kolejny krok, ale nie na poważny związek. On jeszcze do tego nie dojrzał, on nadal bawił się kobietami, tylko ograniczył ich ilość do dwóch. GOŚĆ. W sumie to nie mam pojęcia, co scenarzystki znowu kombinują z Marcinem, bo Gad będzie dalej grała ofiarę, ale Marcin się zmienił i stał się tym Marcinem z 4 i 6 serii, zapewnia, że nic się nie zmieniło, a jednak coś jest z nim nie tak. To prawda, scenarzystki bawią się nieźle, tylko moim zdaniem powoli zaczynają przesadzać. Z porządnego adwokata, męża i ojca robią jakiegoś dupka, który jest na każde zawołanie i w dodatku za bardzo angażuje się w sprawy swoich byłych, nie widząc w tym nic złego. Ale na zatajenie ze strony Igi, to się poczuł bardzo urażony, a od Igi wymaga tolerancji w wielu sprawach, które nie są dla niej miłe. Nie podoba mi się to, co scenarzystki robią z wątkiem I&M, po prostu ciągną, go by serial trwał, nic więcej. Nie mają pomysłu i nie potrafią pokazać nic ciekawego, poza problemami. Fanka OMSNM. Zgadzam się z Tobą, to było nieuczciwe, bo co innego, gdyby Adamska i Korcz zamieszczali zdjecia, takie jak na koniec sezonu, czyli pokazali, że się prywatnie lubią i świetnie im się ze sobą grało. A co innego, gdy sugerują, że między S&P zacieśni się relacja, bo te zdjęcia pojawiły się zaraz po rozpoczęciu nowego sezonu, a już wiedzieli, że stosunki między S&P uległy zmianie. Te zdjęcia były adekwatne w 7 serii, ale w 8 to było po prostu przegięcie. Ktoś tu sugerował, że oni mogą zamieszczeć co chcą na swoich instagramach, oczywiście, ale nie mogą świadomie wprowadzać w błąd swoich fanów, dając im to, czego w serialu nie zobaczą! To była jawna kpina i nie zmiania to faktu, że może oni taż chcieliby fanom dać to czego oczekiwali. To było nieuczciwe! Ale to jest nauczka na przyszłość, że nawet ulubieni aktorzy potrafią grać nieczysto. JK też powiedziała, że będzie mnóstwo pozytywnej energii, ale ja tego nie odczułam a to, że I&M się nie rozstali niczego nie rekompensuje, bo i tak ich wątek był tak samo nudny w tej seri, jak Asi i Pawła. Ponownie zgadzam się z GOŚĆ, scenarzystki i aktorzy zagrali na emocjach w tej serii i być może to się odbije na oglądalności. Do tej pory było tak, że fani odchodzili od ekranu, ale wracali bo np. JK zapewniała,że będzie jej więcej na ekracie i, że będzie pozytywniej, ale tak nie było!!! To po co czekać na 13 odc. jak można sobie zrobić szybki mix i nie denerwować się co piatek, wyczekiwać nie wiedomo na co. Mam nauczkę, by się nie wciągać w żaden serial, a szczególnie polski ,bo wszystko zmierza do tego samego. Liczy się oglądalność i kasa, a fani się zmieniają, tak jak bohaterowie.

    01.06.2018 08:46
  • B (gość)

    GOŚĆ. Wielu fanów S&P było pewnych, że ten pocałunek zmieni tą relację, na pewno ją ochłodzi. Wiadomo, wszyscy ich fani chyba chcieli, aby byli parą. Ale problem w ich połączeniu polega na tym, że po pierwsze Sylwia wie jakim niepoprawnym kobieciarzem Paweł był kiedyś i boi się zostać po prostu wykorzystana, oszukana. Natomiast Paweł jest anty wszystko (są wyjątki) i traktuje kobiety instrumentalnie — dla nas fanów w przypadku Sylwii tak nie zadziałał. 8 sezon chyba miał pokazać jakąś blokadę w jego umysle, niechęci ponownego skrzywdzenia jej. Sylwia myślała, że wykorzystał sytuację, ale jak dla mnie widać było, że w ogóle nie o to mu chodziło, zresztą sam powiedział „Tak to widzisz..” — tak jakby z żalem. Po tym sezonie część fanów odeszła, część przerzuciła się na S&K, a jeszcze inna grupa chce związku Sylwii i Mariusza oraz Asi i Pawła. Ale nie zapominajmy o tym, że dosyć spora część fanów tej nie-pary jeszcze nie odeszła i dalej liczy na szczęśliwe zakończenie dla nich. Co do tych zdjęć — po raz kolejny powtarzam, że aktorzy mają pełne prawo do ich wrzucania i nie przestaną tego robić, „bo ktoś tak chce”. Czy któryś z nich, Korcz lub Adamska napisali, że będą razem, albo nie wiem, cos innego tego typu? Nie. Nic takiego nie było. Nikt nikogo nie oszukał, nie zwodził. I jeszcze jedno — nikt nie zmusza co niektórych do oglądania serialu. Jeżeli komuś już nic się nie podoba, to chyba pora zmienić serial albo zrobić sobie przerwę.

    01.06.2018 08:00
  • GOŚĆ (gość)

    A ja powiem tak-przed rozpoczęciem 8 sezonu fani S&P,byli tak pewni,że oni będą razem,że na forach aż huczało,tutaj zresztą też. Pamiętam jakie były kłótnie o to co kto widzi.fani tej pary widzieli iskry,a my tylko nic nie znaczący flirt. Cały sezon miedzy nimi wiał ogromny chłód,jakby na przekór rozpętanej wojnie,ze nie ma opcji Sylwia i Paweł będą razem-i nie byli. Niektórzy fani zwątpili,komentarz prowadzony jest z ogromnym żalem i złością do scenarzystek,aktorów(i tu uważam ,że słusznie,bo też zagrali na emocjach pokazując z 8 sezonu wspólne zdjęcia). Ale myślę,ze tak jak scenarzystki lubią zwroty akcji,tak tu w tym wątku,po ciszy na forach,braku pewnych siebie komentarzy,wszystko może się odwrócić i mile zaskoczyć tych najwierniejszych fanów tej pary.

    31.05.2018 23:44
  • B (gość)

    Fanka OMSNM, nie rozumiem. Czy to na prawdę wina aktorów? Czy oni nie mają prawa dodawać wspólnych zdjęć? Są przyjaciółmi, więc pełne prawo do tego mają. I oni nikogo nie zwodzili, nikt z nich nie napisał, że Sylwia i Paweł będą parą. Za bardzo pesymistycznie do tego podchodzisz. Nie uważasz, że po coś te sceny S&P były? Ten pocałunek, wariograf..? Chyba to coś sugeruje, prawda? Ja nie każę Ci oglądać dalej, ale mnie np. Podoba się to przeciąganie ich zejścia, ponieważ oni zanim zostaną parą muszą zrozumieć jak im na sobie zależy i w końcu się odważyć powiedzieć to głośno. Może ten wypadek ich do siebie zbliży, niewiadomo :)

    31.05.2018 23:18
  • Fanka OMSNM (gość)

    Triniti ale ja zdaje sobie sprawę że Paweł bedzie z Aśką a Sylwię połaczą z Kubą i dlatego taka wściekłość jest we mnie że dałam się nabrać jak naiwne dziecko na to co było w 7 sezonie i na to co sugerowali aktorzy zdjęciami, dlatego zrobiłam to co sugerowały dziewczyny i przestałam obserwować konta Oli Adamskiej i Korcza, nie chcę być elementem ich gry z fanami, niech innych oszukują i zwodzą. Ale dziwię się bo to młodzi aktorzy a poprzez taką grę tracą w oczach fanów i nie wróży to dobrze na przyszłość ich karierom.

    31.05.2018 23:03
  • GOŚĆ (gość)

    Triniti- bardzo trafnie opisałaś,relacje każdej pary,sposób łączenia i rozdzielania.Szkoda,że wszystkie wątki,są prowadzone tak ciężko i pokrętnie.Nieraz jest tak,że prawie cały sezon coś nam sugerują,a na koniec rachu ciachu i po wszystkim. Jeśli jest to wątek pozytywny,a kończą żle to jestem wściekła (niedoszły ślub I&M,wyjazd do Paryża,czy wypadek z drabiną) to były momenty,które mocno mną zachwiały i myślałam,że to już koniec .Ale były też momenty,które szły w złym kierunku,a nagle był zwrot akcji(Kinga i dziecko,Radecki i jego mącenie w związku I&M,sławetne wyczyny Sylwii,no i teraz Gad,Kuby wogóle się nie obawiałam,wierzyłam w Igę). Fani S&P też dokładnie obserwują ich relacje,a potem wszystko jest inaczej.Też tak myślę jak to ktoś tu napisał,że scenarzystki dobrze się nami bawią,grają na emocjach jadą nieraz po bandzie,z lekkiego serialu o miłości z elementami komedii zrobiły ciężki,pełen dwuznaczności,zdrad serial.Na koniec wprowadziły jeszcze brutalną,krwawą scenę bójki Pawła,Marcina i Grzegorza faceta,który prawdopodobnie był naćpany,która kończy się dwuznacznie. Strasznie mnie ta scena zniechęciła do dalszego oglądania,bo jeszcze trochę to w tym prawdopodobnie lekkim serialu,będzie jakieś morderstwo-a na taki serial to ja się nie piszę. Triniti gdzie podział się zabawny Krzysiu,przecież z niego to już nic nie zostało,a to był taki fajny przerywnik z fajnymi powiedzeniami. Gdzieś to wszystko zabrnęło w ciemny,pełen komplikacji,kąt z którego trudno już wyjść do tego co prezentował ten serial,przez 3 sezony.

    31.05.2018 22:33
  • Gosc (gość)

    Triniti scenarzyści chcą pokazać miłość nie możliwa problem w tym,że tam nie ma w ogóle miłości i o to w tym wszystkim chodzi gdyby oni się kochali ale nie potrafili się dogadać czy coś w tym stylu sytuacja byłaby inna ,a tu nie ma żadnego uczucia ,przez pół sezon jedyny temat A&P to jest Sylwia ,koniec sezonu to temat dziecka ,którego Paweł z nią nie chce i więcej nic także gdzie ta niemożliwa miłość ? Paweł nie wyglądał w ostatnim odcinku na zalamanego tym ,że Aśka przeniosła się do mieszkania ojca ,gdyby mu na niej zależało to szukalby cały czas z nią kontaktu i namawiał na powrót do niego.Nie możliwa miłość w serialu to historia IgMa,którzy pomimo wszystkich problemów dalej są razem czy historia Marty i Krzyśka popełnili wiele błędów ,pogubili się we wszystkim ale widać jak na dłoni ,że dalej się kochają.Związek A&P to było zwykle zauroczenie i przyzwyczajenie się już do siebie i przez 2 sezony nam to pokazują ,Pawłowi odpowiadał taki układ bo nie musiał się angazowac zbytnio ani podejmować żadnych decyzji ,Aśka przestała naciskać i było ok teraz chce od niego jakiś deklaracji i pojawił się problem bo on z nią nie chce ślubu ani dziecka ,a jeszcze większym problemem jest to ,że to Paweł bardzo naciskał na Aske ,ale widać ,że to jest pomyłka i jedna i druga strona ma już tego dość

    31.05.2018 21:56
  • Triniti (gość)

    Fanka OMSNM. Nie chcę się wymądrzać, ale wiem co czujesz, ja tak samo czułam rozgoryczenie i złość po tym nieudanym ślubie I&M. Zapowiedzi mocno sugerowały i zdjecia się pojawiały, a nic z tego nie wyszło. Aktorzy taż wypowiadali się tak jakby, wszystko zmiarzało do wyczekiwanego ślubu I&M. Niestety ślub przełożony, Iga zniknęła, pojawiła się Sylwia, Kuba i Gad i nadal nic nie jest pewne mimo, że I&M są już po ślubie. I tak co seria, to kolejne rozczarowanie. Zdaję sobie sprawę, że nie zawsze wszystko się układa po naszej myśli, ale w związku I&M jeszcze nic się nie ułożyło normalnie i bez przeszkód. No dosłownie nic, w każdej seria pojawiała się jakaś zjawa, która między nimi dość mocno namieszała. A nawet tak rzadkie sceny romantyczne, czy pocałunki były zakłócane i przerwane np. talefonem od Gada, bo jej problem był ważniejszy. Moim zdaniem teraz scenarzystki będą chciały na przykładzie A&P pokazać również miłość niemożliwą, ale spełnioną. Niestety Sylwię chyba połączą z Kubą, bo schemat pozostanie ten sam, czyli przenikanie się dwóch różnych światów. Gdyby Asię połączyli z Kubą, to raczej Asia by zniknęła z serialu, a Kuba byłby jedynie świadkiem na zawołanie. Scenarzystkom chodzi również o połączenie miłości niemożliwej, gdzie wydaje się, że wszystkie nici porozumienia zostały zerwane. Bo jednak Asia nasłuchała się od Pawła dużo przykrych rzeczy, ale ona od niego nie odeszła, dość długo znosiła upokorzenia. Paweł mimo wszystko pozostał jej wierny, nie zdradził i nie zostawił jej dla Sylwi. Czyli coś ich ze sobą łączyło, tak jak I&M, docierali się dość długo, ale nadal nie jest tak jak powinno być. Fani I&M czekają już 8 sezon na sielankę i dostajemy takie połowiczne szczęście i miłe dla oka minutowe scenki między I&M, które nie rekompensują w żaden sposób tego, co Marcin wyprawiał z Sylwią. Przez całą 6 serię Marcin z Sylwią praktycznie wszędzie pojawali się razem i mieli więcej wspólnych scen niż I&M w 7 i 8 serii. Marcin nigdzie z Igą, nie chodził tak chętnie jak z Sylwią. To jest frustrujące jak Marcin troszczył się o Gada, a do Igi miał żal o to, na co również jego kumple zwrócili mu uwagę, a on tylko odwrócił kota ogonem. Kuba tak bardzo się do Igi kleił i nagle przerzucił się na Sylwię, ale w stosunku do Sylwi był bardziej ubtelny wwziął na wstrzymanie, ona również. Kuba nie napierał, a Sylwia nie była nahalna jak z Marcinem, czyli zaczynają zwyczajnie tak, jak powinno budować się związek. Zaprzyjaźnią się, poznają bliżej i wtedy będą pweni, czy chcą się związać ze sobą. Sylwia z Pawłem flirtowała a on poczuł, że może sobie na więcej pozwolić i się naciął, tak jak Sylwia z Marcinem. Za szybko chcieli i dlatego im nie wyszło. Rozumiem po co scenarzystki połączyły A&P, ale zupełnie nie rozumiem związku Sylwi z Mariuszem, po co to było? Sylwia mogła zająć się karierą, błysnąć jakąś nietypową sprawą i wtedy Kuba mógłby do niej podbijać, a tak wyszło nieciekawie i w sumie nie wiemy co z Mariuszem, czy się nie pojawi w entej serii z kwasem? Nie lubię aż takiego gmatwania szczególnie, w wątku I&M, bo ile można patrzeć na to, co im się przykrego przytrafia? Taka wielka miłość i tyle nieporozumień i niejasności nadal. Czekałam na zakończenie tej serii, choć przeczuwałam, że nic się nie wyjaśni, tyle mataczenia i takie dwuznaczne zakonczenie. Dla mnie to nie było ciekawe, ani zaskakujące, po prostu niesmaczne. Wydaje mi się, że ten żałosny wieczór kawalerski miał Nam kobietom uzmysłowić jak "mężczyźni z klasą" traktują kobiety, z którymi im nie wyszło i jak nie szanują tego co mają. Inaczej nie potrafię zinterpretować tego, co się wydarzyło podczas wieczoru kawalerskiego. Pokazene zostało jak różne są zachowania mężczyzn w takich sytuacjach. Panowie pokazali, że nie dorastali Asi do pięt i ci, którzy najbardziej ją skrzywdzili(Marcin i Paweł) dostali po mordzie! Marcin ma znowu jakieś wahania i nie wiadomo, co znowu wykombinuje, dlatego "profilaktycznie" oberwał, karma wróciła i zamiast Igi, mąż Gada mu odpłacił i być może w końcu ustali sobie priorytety. Niestety cała seria, a przede wszystkim zakończenie nie zachęciło mnie do dalszego oglądania serialu. Odpuszczam sobie, ale na pewno będę zaglądać tutaj na forum, ale tylko dlatego, aby przeczytać komentarze. Scenariusz już mnie nie interesuje, coś po prostu pękło. Przez 13 odcinków coś się musi dziać, ale nie chcę już patrzeć co Marcin znowu odwinie i co Idze wypomną jeszcze. Dobre chwile w serialu, to rzadkość i trwają zbyt krótko w stosunku do tych nieprzyjemnych, a potem przychodzi kolejne rozczarowanie.

    31.05.2018 20:58
  • Klaudia (gość)

    Kasia, tylko że aktorzy znają scenariusz a zdjęcia wklejane przez Olę są mocno sugerujące, nie ma co się dziwić że teraz taki zawód wśród fanów S&P, mnie to już jest wszystko jedno kto z kim i kiedy będzie bo daję sobie już spokój z tym serialem. A swoją drogą Magdalena dała dobry pomysł aby przestać obserwować konta Adamskiej i Korcza zaraz to zrobię i ciekawe ilu obserwujących zostanie jak oszukani i zawiedzeni fani S&P zrobią to samo ?

    31.05.2018 20:52
  • Kasia (gość)

    To scenarzyści piszą scenariusz a nie aktorzy także o co macie pretensje ? Aktorzy sobie mogą wstawiać zdjęcia z kim tylko chcą ,Pawłowski też wstawia zdjęcia z Adamska i co to oznacza ,że Marcin będzie z Sylwia ? Nie...po prostu się lubią i tyle.Fakt Adamska z Korczem najczęściej wstawiaja razem zdjęcia ale nigdy nic nie napisali ,że będą razem w 8 sezonie.Już od 6 sezonu od pojawienia się postaci Sylwii non stop dodają razem zdjęcia ale takie mają prawo.Ja myślę ,że i tak scenarzyści połączą Sylwie z Pawłem tylko pytanie kiedy to nastąpi ? Zależy ile mają zamiar jeszcze serii stworzyć ,jak dużo to będą przeciagac zejście się ich ,za dużo oglądałam seriali i różnych filmów żeby teraz po tym sezonie wierzyć ,że zrezygnują z połączenia S&P to jest tak samo pewne jak to ,że połączą Martę z Krzyskiem tylko nie wiadomo kiedy to nastąpi.

    31.05.2018 20:18
NowszeStarsze