"O mnie się nie martw" sezon 8. odcinek 2. Helenka zakochała się w Kamilu! Będą kłopoty? [WIDEO+ZDJĘCIA]

W kamienicy Igi i Marcina pojawił się nowy lokator, Kamil. Chłopak wpadł w oko Helence. Sprawdź, co wydarzy się w 93. odcinku serialu "O mnie się nie martw"!

Multimedia

"O mnie się nie martw" sezon 8. odcinek 2. w piątek, 9.03.2018 o godz. 20:45 w TVP2! - sprawdź program tv

Kamil (Adam Turczyk) - brat Kuby (Jakub Wesołowski), wprowadził się do kamienicy, w której mieszkają Iga (Joanna Kulig) i Marcin (Stefan Pawłowski). Chłopak nieświadomie zaburzy spokojnie życie rodziny Kaszubów.

Nowy lokator w kamienicy! Sylwia zerwie z Mariuszem? [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

W 93. odcinku "O mnie się nie martw" Jurkowski zjawia się w kancelarii wraz z kobietą, która nie mając praw rodzicielskich, nie może wyrazić zgody na leczenie swojej nieletniej wnuczki. Oboje są przekonani, że to czysta formalność, ale dla Marcina sprawa nie jest oczywista. Iga nie rozumie, w czym babcia jest gorsza niż rodzice. Nie rozumie również, że coś w jej relacji z Kubą nieodwołalnie się skończyło, i wcale niekoniecznie muszą nadal być przyjaciółmi.

Helenka (Maja Kwaśny) nie zjawia się w domu o umówionej porze. Okazuje się, że poprosiła Sylwię (Ola Adamska) o pomoc w ciuchowych zakupach, bo modowe wybory mamy przestały jej odpowiadać. A Helenka ma poważne powody, by zacząć być modna... otóż zadurzyła się w Kamilu!

Sylwia będzie wybierać między trzema mężczyznami! Kto wygra? [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • tra (gość)

    W oczekiwaniu na umorzenie sprawy zabojstwa Roberta Wojtowicza przez ks. Krzysztofa Litwe wiadomosci.onet.pl/tylko-w-onecie/po-tym-zabojstwie-przestalem-wierzyc-w-boga-czy-to-ksieza-zabili-roberta-wojtowicza/z882hme

    02.03.2018 23:51

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×