"O mnie się nie martw" sezon 8. odcinek 3. Sylwia podejmuje decyzję w sprawie związku z Mariuszem! [WIDEO+ZDJĘCIA]

Sylwia rozstanie się z Mariuszem? Przystojny pilot ma różne zobowiązania i to zaczyna ciążyć Małeckiej. Sprawdź, co wydarzy się w 94. odcinku serialu "O mnie się nie martw"!

Multimedia

"O mnie się nie martw" sezon 8. odcinek 3. w piątek, 16.03.2018 o godz. 20:45 w TVP2! - sprawdź program tv

Sylwia (Ola Adamska) wciąż jest z Mariuszem (Przemysław Cypryański), ale na jaw wychodzą nowe fakty z jego życia. Do tego blisko wciąż jest Paweł (Marcin Korcz), który nie ukrywa swojego zainteresowania Małecką.

Helenka zakochała się w Kamilu! Będą kłopoty? [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

W 94. odcinku "O mnie się nie martw" do Sylwii zaczyna docierać, że związała się z mężczyzną, który ma zobowiązania i nie da się udawać, że jakoś się to ułoży. Grażyna (Joanna Kurowska) nie ustaje w naciskach, prośbach i perswazjach, przekonana, że córka popełni życiowy błąd, jeśli zwiąże się z Mariuszem. Nieoczekiwanie w sprawach Sylwii wypowiada się Aśka (Aleksandra Domańska), która sama właśnie zakończyła terapię i ma dużo dobrych rad dla wszystkich. Następuje poważne spięcie, którego konsekwencje okażą się zaskakujące. Najbardziej dla Pawła.

Wszystko schodzi jednak na dalszy plan, gdy furgonetka Jacka zostaje zatrzymana do rutynowej kontroli drogowej. Krzysiek (Paweł Domagała) będzie musiał prosić o pomoc Marcina (Stefan Pawłowski). Przy okazji, za nieświadomym pośrednictwem Marty (Katarzyna Ankudowicz), zawrze nową znajomość.

Sylwia będzie wybierać między trzema mężczyznami! Kto wygra? [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Lola (gość)

    Dla tych co nie przeskoczyli pod nowy artykuł. Wesołowski na planie z Helką w samochodzie nagrywają. Jezusicku dalej Jurkowski w roli głównej.

    23.03.2018 10:07
  • kowalska (gość)

    możemy się nie przenosić,możemy glosować ;) ; ja jestem "za" (przenosinami)

    23.03.2018 09:51
  • Lola (gość)

    No ja juz przeskoczylam na nowy artykuł.

    23.03.2018 09:47
  • kowalska (gość)

    tak,widziałam,ale i tak wiadomo,że do ślubu nie dojdzie ,he,he (a reklama salonu sukien ślubnych pozostanie na zawsze ;) )

    23.03.2018 09:42
  • Mona (gość)

    Na instagramie Kasi Ankudowicz pojawiło się zdjęcie Marty w sukni ślubnej.

    23.03.2018 09:33
  • kowalska (gość)

    Uwaga! ,ukazał się artykuł dotyczący odcinka 4 ,wreszcie; możemy teraz tam się przenieść z dyskusją (zwykle artykuły dotyczące odcinków ukazywały się wraz z prapremierami ,ale w tym tygodniu była lekka obsuwa) ; artykuł dotyczący odcinka 5 powinien ukazać się dzisiaj wieczorem, wraz z prapremierą odcinka 5 ( albo i nie ,bo jak wiadomo jest przerwa w emisji , 30.03 nie będzie odcinka w tv)

    23.03.2018 09:07
  • kowalska (gość)

    GOŚĆ->"Jeśli mówimy o wyglądzie to powiem tak- Iga wypadałaby o wiele atrakcyjniej gdyby p charakteryzatorki trochę się do J Kulig przyłożyły. ", a może to jest celowe działanie JK, takie działanie edukacyjne ,edukujące widzów tego serialu (omsnm) ,żeby raczej się skupili na meritum,a nie na wyglądzie postaci ,bo tak prawdę mówiąc jakie to ma znaczenie ,żadne ; chyba,że weźmiemy pod uwagę to co się teraz dzieje , że tzw gwiazdy /celebrytki stały się modelkami reklamującymi ciuchy i kosmetyki, mają przekonać widzów, aby kupić dany produkt,no,to muszą wyglądać nienagannie ; to jest wstrętne i może JK chce w ten sposób zaprotestować przeciw takim działaniom ; to jest kolejny gwóźdź do trumny serialom obyczajowym,gdzie lokuje się produkty i jak się okazuje one ,seriale stają się przerywnikami między reklamami ,odbywa się tam ordynarne wciskanie widzom produktów; nie ma tam ( w serialach) za grosz twórczości,którą można podziwiać, to po co to oglądać, żeby dać się manipulować korporacjom ?,hmmm

    23.03.2018 08:39
  • Triniti (gość)

    Lola. Strażaku i Dobry Duszku, już dawno się tak nie pośmiałam, jak z tej "odrobiny", którą chcesz tylko dla siebie zostawić. Niestety, tak się porobiło w serialu, że I&M mieszczą się już tylko w czołówce, bo w odcinkach nia ma dla nich miejsca, a wątek-wątlutki. Marcin może obrał inną strategię wobec Kuby, jest miły i uprzejmy, ale olewa gościa, co sobie będzie niepotrzebnie nerwy psuł. Dlatego Kuba będzie tak latał koło Sylwi, bo wie, że się koleguje z I&M. Może całkiem nieświadomie zauroczy się Sylwią, bo ona tak wszystkoch omotać potrafi swoją bezradnością, lub po prostu nawrzeszczy na niego i dawana Iga mu się przypomni. Tylko niestety, nieważne gdzie, z kim, jak i po co, Kuba będzie kombinował, to jego postać po prostu drażni, tak jak Sylwia w 6 serii, wszędzie była i wszędzie się narzucała i wiemy dlaczego.

    23.03.2018 08:08
  • Lola (gość)

    Gość ja też 6 nie oglądam. A co kto bogatemu zabroni tęczę sobie zostawić 😂😂 Ktoś tu o mnie mówił, że wprowadzam dobry nastrój i rozweselam. To jak choć trochę się ktoś pośmieje z tego co napisze to już jest super. Ale nie piszę nie na temat? Zawsze w temacie na wesoło. Strażak Lola się melduje . 😆😉😘😚

    23.03.2018 00:25
  • GOŚĆ (gość)

    Lola -Myślałam,że pęknę,ze śmiechu z tej Twojej" odrobiny,którą chcesz zostawić",ale tak się pisze jak człowiek jest na głodzie i ma nadzieje,ze jeszcze coś fajnego się wydarzy.Mnie też się zdarza wracac do wybranych odc z poprzednich serii,tylko nie do 6. 6- serie omijam szerokim łukiem

    22.03.2018 22:55
  • Lola (gość)

    Gość to robisz tak jak ja,ja jeszcze początki serialu oglądam od pierwszego odcinka. No ale co my bidne możemy jak taki scenariusz wymyślili. 😕😯 Tak , ale my niezłomni , niestrudzeni i wierni fani I&M wkońcu się doczekamy choć małego promyczka szczęście. Może nie RZygniemy tęczą ale ja tą odrobiną to się chętnie udławie, żeby na dłużej we mnie została. 😆😂

    Boże już sama niewiem co wypisuje 😆😂😉😂😂

    22.03.2018 22:43
  • GOŚĆ (gość)

    Lola- i tak mamy czekać,a doktorek będzie się panoszył,jest go wszędzie pełno,jak nie Sylwia to Kubuś.A ja żeby nie zapomnieć jak wygląda Iga z Marcinem we wspólnych scenach oglądam filmiki na YouTube. To wszystko co dzieje się teraz w serialu jakieś cienkie,bez emocji,bez tego co ciągnęło człowieka, aby oglądać kilka razy jeden odcinek,przewijając po kilka razy fajne sceny-to były czasy.

    22.03.2018 22:32
  • Lola (gość)

    Gość męskiej decyzji od Marcina jeszcze nie w tej chwili. Trzeba poczekać jeszcze parę odcinków, aż go pożądnie Kuba wkur.. . Narazie jest wyrozumiały zobaczymy ile jeszcze mu cierpliwości starczy. Ale tak jak mówisz, musi to załatwić bo ileż można. Przedemnie to Kuba może się nawet hajtnąć z Sylwią byle zdala od I&M.

    22.03.2018 22:09
  • GOŚĆ (gość)

    Zuza- kto w tym serialu gra główną rolę to już nie wiadomo. Czołówka i napisy w czołówce pokazują jedno,a to jaki tłok się zrobił w serialu to drugie,trochę robi nas się w konia.

    22.03.2018 21:23
  • Zuza (gość)

    Mona nie kaszana tylko koszmar 😈 niedawno nagrywali z Wesołowskim w bistro w kancelarii jak był wystrojony w garnitirek potem w domu Grażyny a teraz znowu na Żelaznej? Kto to wytrzyma cały sezon z tym bawidamkiem ? Co on główną rolę dostał? Upadli na głowie już na prawdę 😡

    22.03.2018 21:14
  • Mona (gość)

    No to kaszana! Będziemy się z nim męczyć jednak do konca!

    22.03.2018 20:32
  • GOŚĆ (gość)

    Jeśli chodzi o to nieszczęsne zdjęcie,kiedy to I&M wracają do domu i tam zastają dwóch intruzów,którzy ciekawe jak tam się znależli,tego dopiero się dowiemy.To powiem tak, jeśli Marcin pozwoli doktorkowi wpadać do ich domu kiedy będzie chciał i nie zrobi z tym porządku to doktorek bezczelnie,podnosząc ciśnieni będzie to robił. W realu gdyby to się działo myślę,że facet na miejscu Marcina,wziąłby faceta za klapy otworzył drzwi i wykopał ze swojego domu. Facet kreci mu się po domu kiedy chce i jak chce-to jest ich dom jego rodzina i powinien z tym zrobić jak najszybciej porządek.Kultura kulturą,ale dobro i spokój rodziny wymaga od niego męskiej decyzji.

    22.03.2018 20:31
  • Lola (gość)

    Mona nie ulotnił się we wtorek był na planie w mieszkaniu Kamila na Żelaznej 😕

    22.03.2018 20:20
  • Mona (gość)

    W sumie to nie wiemy co Kuba w tej serii odwinie, ale niestety będzie się plątał aż to końca. Jeszcze ponad 20 dni zostało do kręcenia a Kuba(Wesołowski) już się ulotnił, więc może na podnoszeniu ciśnienia Marcinowi i Pawłowi się skończy i nie namiesza tak bardzo jak w 7 serii?

    22.03.2018 20:05
  • Zuza (gość)

    Ja już pisałem że pomysł z parowaniem Sylwi i Kuby to jest najgorszy i najgłupszy jaki mógł przyjść do główny scenarzysta 😈 nie wiem jaki jest tego cel bo sensu nie widzę aby Sylwi dokładać jeszcze kogoś jak jest jeszcze z Mariuszem i podobno mają planować ślub. W dodatku Radecki też raczej jeszcze Sylwi nie odpuścił no o Igor chyba też będzie się koło Sylwi kręcił 😎 po co takie zamieszanie wokół jednej Sylwi robić? Ktoś to rozumie? Bo ja się pogubilam zupełnie 😞