"O mnie się nie martw" sezon 9. Czy Paweł przeżyje? Co dalej z nim i Sylwią? [CO SIĘ WYDARZY?]

Po dramatycznych wydarzeniach na wieczorze kawalerskim los Pawła jest niepewny. Co dalej z bohaterami "O mnie się nie martw"?

Multimedia

Podczas wieczoru kawalerskiego Paweł (Marcin Korcz) odbył niemiłą rozmowę z Asią (Aleksandra Domańska) - dziewczyna oznajmiła mu, że nie wyobraża sobie ich wspólnej przeszłości. Na tym jednak nie koniec niespodzianek! Przed lokalem, w którym bawił się przyszły pan młody, doszło do bójki. Mąż Magdy Gadomskiej (Robert Koszucki) popchnął Pawła, który uderzył głową w krawężnik. Polała się krew i... nie wiadomo, co dalej. Na następne odcinki "O mnie się nie martw" trzeba czekać do września!

Krzysiek chce wyjechać z Polski! Marta go zatrzyma? [STRESZCZENIE ODCINKA]Zobacz więcej

Marcin Korcz już jakiś czas temu sugerował na Instagramie, że jego bohater pojawi się w 9. sezonie serialu. Nie oznacza to jednak, że możemy być spokojni o los Pawła. Istnieje zawsze możliwość, że poważnie ranny Radecki pojawi się jedynie w pierwszych odcinkach serii, w których będzie walczył o swoje życie.

Jeżeli przeżyje, to traumatyczne doświadczenie z pewnością odciśnie na nim swoje piętno. Być może mężczyzna zmieni zdanie co do ewentualnego potomstwa i pogodzi się z Asią? A może ona sama, na widok rannego kochanka, postanowi być z nim niezależnie od okoliczności? Jest też trzecia możliwość. Paweł może wreszcie przyznać się przed samym sobą, że czuje coś do Sylwii (Aleksandra Adamska). Prawnik od dawna skrycie kocha się w Małeckiej - czy to smutne wydarzenie popchnie ją w jego ramiona? Na razie możemy jedynie trzymać kciuki za Pawła i liczyć dni do premiery wrześniowych odcinków!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Lola (gość)

    Ok idę tam.

    22.07.2018 19:26
  • Mona (gość)

    Proponuję ten najnowszy temat tzn. gdzie są zdjęcia Pawła z Sylwią i Moniką.

    22.07.2018 19:21
  • Lola (gość)

    Super. To pod który się przenosimy?

    22.07.2018 18:31
  • Mona (gość)

    Jak widać nie tylko tutaj smutek i niezadowolenie bo w nowym temacie pod zdjęciami Pawła z Sylwią i Moniką też nie jest lepiej. Proponuję przeczytać komentarz(pierwszy na stronie)Michaliny który idealnie odzwierciedla nastroje fanów przed 9 serią. Bo niby co nam scenarzystki zaproponują innego niż w 8 serii? Co to za świeży powiew(Trzebiatowska) i zmiana na lepsze(niekończące się problemy)? Zjawi się kolejna atrakcyjna intrygantka ktróra dla dla odmiany będzie flirtować z Pawłem i Marcinem, potem wyjawi swoją tajemnicę i Markowi dołoży a Iga oberwie rykoszetem i na koneic serii zostaniemy z kolejną niewiadomą. Czyli zapowiada się kolejna seria mącenia i zwodzenia fanów, nic nowego nic ciekawego tylko piętrzenie problemów bez sensu. Proponuję przenieść komentarze pod nowy temat.

    22.07.2018 17:49
  • Xgosc (gość)

    Krytyka i spodek oglądalności mogą się jedynie przyczynić do ograniczenia roli pani Marty w OMSNM, ale całkowicie jej wykluczyć się nie bo aktorka ma zapewne podpisany kontrakt na ileś tam sezonów, myślę, ze ten 9 sezon skończy się jak zwykle niewiadomą i postać Monika będzie musiał się pojawić w kolejnym sezonie. Tak samo było przecież z Cyprjańskim czy Wesołowskim, w finale 7 sezonu mieliśmy sceny z Mariuszem i Kuba nie dające żadnej odpowiedzi i ich postaci były obecne w 8 sezonie, z Moniką będzie podobnie chyba że fani OMSNM wkurzą się i zbuntują i odejdą od serialu to wtedy może coś się w scenariuszu zmieni.

    22.07.2018 11:42
  • Lola (gość)

    Basia widziałam,ale czy to ,że poleciała krytyka coś da. Nie wiem czy widz ma taką moc żeby ją usunąć.

    22.07.2018 11:03
  • Basia (gość)

    Lola, może będzie musiała, bo fanom OMSNM nie spodobało się jej pojawienie w naszym serialu - zobacz na stronę FB OMSNM - krytyka straszna że to ona ma wystąpić w OMSNM !

    22.07.2018 10:48
  • Lola (gość)

    To tylko patrzyć jak Żmuda Trzebiatowska też się pojawi w W rytmie serca 😂

    22.07.2018 10:34
  • Ewka (gość)

    Kamil Kula teraz gra w serialu "W rytmie serca" raczej Igora nie będzie już w OMSNM.

    22.07.2018 10:30
  • Basia (gość)

    Becia ! Możesz nieć rację, nie nagrywają już w bistro to i postaci Igora też może nie być i aktor stracił pracę, pani Marta wskoczyła w jego miejsce a kasa zostaje i tak w rodzinie, podobnie też było w "Na dobre i na złe" kiedy to ograniczyli rolę Szczepana, którą grał Kula to zaraz w serialu pojawiła się pani Żmuda.

    22.07.2018 09:37
  • Becia ! (gość)

    A może postać Igora zniknie już z serialu a tym samym Kamil Kula nie bedzie już grał w OMSNM a Marta Żmuda Trzebiatowska wskoczyła do serialu na jego miejsce, w końcu kasa w rodzinie musi się zgadzać !!!!!

    22.07.2018 07:40
  • Xgosc (gość)

    Marta Żmuda Trzebiatowska jeszcze tak na prawdę nie pojawiła się w serialu a już będzie musiała odejść, krytyka aktorki jest ogromna, fani nie chcą jej w OMSNM, mają problem panie scenarzystki i produkcja, ten serial to była taka" perełeczka" jeśli chodzi o aktorów, stawiano do tej pory na nowe twarze albo takie mało znane, a pani Marta wyskakuje każdemu z lodówki, oj, coś mi się widzi, że scenariusz trzeba będzie zmienić bo fani nie dadzą rady patrzeć na postać Moniki kilka sezonów tak jak było to zapewne zaplanowane.

    22.07.2018 07:05
  • linka (gość)

    1. Szkoda, ze zrujnowali postac Asi, ale faktycznie nie bylo co z nia robic w serialu. 2. generalnie scenarzystki zrujnowali wiekszosc postaci. albo maja juz happy end i sztuczne klopoty, albo nienaturalne. 3. pawel i sylwia - scenarzystki maja problem, bo pawel mial sie zmienic dla asi, a sylwie zniechecal do wszystkich facetow, ale jej nie chcial, wiec jest dupkiem. ciezko z tego wybrac. 4. dobrze, ze skupia sie na pracy sylwii, ilez moze miec romansow, ale czesto sprawy sadowe sa najnudniejszym watkiem. 5. nie jestem przekonana, czy postac moniki "chwyci". 6. w serialu brakuje swiezosci i pomyslow.

    22.07.2018 00:07
  • Mona (gość)

    Lola. GOŚĆ. Oby się jeszcze nie okazło że na zdjęciach Monika jest z Pawłem a w odcinkach ona będzie się do Marcina kleić, a on oczywiście nie będzie miał nic przeciwko temu. Nie wiem po co jakieś tajemnice i to po takim czasie, kogo jeszcze obchodzą problemy? Co seria tylko problemy o sielance nie już chyba ma co marzyć. Problemy na I&M spadają lawinowo, jakby limit szczęścia już wyczerpali tylko kiedy, chyba że między seriami? Czy nie można czegoś optymistycznego zaserowwać i usatysfakcjonować fanów po tych 4 z rzędu gorzkich i słabych seriach? Problemami u I&M już RZygam a chciałabym RZygać tęczą. Co seria to samo nam serwują jest tylko gorzko, nudno i dwuznacznie.

    21.07.2018 20:13
  • Ola (gość)

    Basia tylko nie wiadomo czy w ogole cos polaczy ta Monike z Radeckim,gdzie to jest napisane ,ze tak bedzie ? To ,ze zdjecie dodali razem nic nie oznacza po takim czyms nie ma co wysuwac wnisokow ,o to wlasnie chodzi sezon się nie zaczal nie wiadomo co i jak ,a ludzie się nakrecaja juz bo ktos z kims zdjecie doda,no bez przesady trzeba poczekac do wrzesnia ,a nie juz jest lincz na scenarzystow bo niby Pawlowi kobiete nowa maja dac ,a nigdzie to nie jest napisane ,a takie zdjecia nic nie mowia umowmy się ,a tu obojetnie kto nie doda zdjecia razem to juz romans ,wyluzujcie troche zamiast non stop krytykowac :D zacznie się sezon to zobaczymy :D

    21.07.2018 16:21
  • Basia (gość)

    Ola. Ja ! zajrzyjcie na stronę serialu na FB, ile osób wpisało komentarz krytykujący pojawienie się pani Marty w serialu iw którym już gra jej mąz i ewentualną bliższą relację Moniki z Pawłem, pomysł się nie spodobał nie tylko na tym forum, coś mi się zdaję, ze to będzie strzał w kolano dla scenarzystek jak tak zapisały w scenariuszu.

    21.07.2018 15:36
  • Ola (gość)

    Ja :) tez tak mysle ,a tu wszyscy tak pesymistycznie wszystko przedstawiaja masakra jakas,a nawet sezon się nie zaczal strach pomyslec co bedzie pozniej :D mimo tego slabego 8 sezonu optymistycznie jestem nastawiona na ten sezon ,a na te przecieki z planu nie ma co patrzec

    21.07.2018 15:16
  • Ja (gość)

    Ola, zgadzam się. Ja czekam cierpliwie i wydaje mi się, że będzie lepiej. "Letnie" sezony dla mnie zawsze ciekawsze. A te romanse i wymyślanie scenariuszy są bez sensu. Twórcy z pewnością wzieli pod uwagę komentarze dot. 8 serii i poprawią się. Trochę optymizmu!

    21.07.2018 14:55
  • Ja (gość)

    Ola, zgadzam się. Ja czekam cierpliwie i wydaje mi się, że będzie lepiej. "Letnie" sezony dla mnie zawsze ciekawsze. A te romanse i wymyślanie scenariuszy są bez sensu. Twórcy z pewnością wzieli pod uwagę komentarze dot. 8 serii i poprawią się. Trochę optymizmu!

    21.07.2018 14:55
  • Ola (gość)

    A moim zdaniem tu nie bedzie zadnego romansu ani z ta prokurator ani z ta Monika ,a jak zwykle niektore bez potrzeby się nakrecaja i przezywaja co się tylko pojawi w sieci :D