"O mnie się nie martw" sezon 9. Jaką tajemnicę skrywa Monika? Doprowadzi Igę i Marcina do ruiny? [WIDEO]

W 9. sezonie "O mnie się nie martw" poznamy nową bohaterkę - Monikę Kuczyńską. Dziennikarka bardzo zaangażuje się w sprawy kancelarii Marcina. Do czego to doprowadzi? Sprawdź, co o swojej bohaterce powiedziała nam Marta Żmuda-Trzebiatowska!

Multimedia

"O mnie się nie martw" sezon 9. w piątki o godz. 20:45 w TVP2! - sprawdź program tv

Monika Kuczyńska (Marta Żmuda-Trzebiatowska) w "O mnie się nie martw" pojawi się już w pierwszym odcinku nowej serii. To postać bardzo tajemnicza i nikt nie będzie w stanie określić, o co tak naprawdę jej chodzi.

Monika Kuczyńska - nowa bohaterka zawróci w głowie Marcinowi czy Pawłowi? [CO SIĘ WYDARZY]Zobacz więcej

Monika to dziennikarka, która wynajmie kancelarii Zarzycki&Kaszuba parter swojego domu. Dodatkowo, zainteresuje się działalnością fundacji Igi (Joanna Kulig). Kiedy Monika i Iga będą świadkami bijatyki na środku ulicy, Kuczyńska - ku zdumieniu Igi - aż nazbyt czynnie zaangażuje się w sytuację. W konsekwencji stanie się klientką Marcina (Stefan Pawłowski), a jej reakcja na obu Kaszubów każe się zastanawiać, czy wynajęcie im lokalu było rzeczywiście przypadkowe.

- To jest postać bardzo tajemnicza - podkreśla Marta Żmuda-Trzebiatowska. Jaką tajemnicę skrywa? Co tak naprawdę łączy ją z Marcinem? Czy podstępem będzie chciała przejąć kancelarię? O tym przekonamy się już wkrótce!

Paweł spędza upojny ranek z nieznajomą! Czy to Monika? [CO SIĘ WYDARZY]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Gosc (gość)

    Oj pisaliśmy prośby petycje i jak widać ktoś to czytał 😄😄😄 chcialysmy scen Pawła z Krzyskiem i Grażynka i je mamy ❗ bardzo się z tego cieszę i czekam z niecierpliwością na kolejne odcinki 😄😄😄

    09.09.2018 22:30
  • Michalina (gość)

    Prosić to chyba nie wstyd, pisać o swoim niezadowoleniu to też chyba nie wstyd, ja akurat jestem ostrożna z tym szybkim połaczeniem S&P bo myślę że scenarzystki będą to bardzo przeciągać ale wczorajsze sceny Sylwii-Pawła i Grażynki w mieszkaniu Sylwii to już jest coś!!

    09.09.2018 16:19
  • Basia (gość)

    Po 8 sezonie to akurat powinno być wstyd scenarzystką że takiego gniota napisały, a my pisałyśmy prośby a zmianę scenariusza i więcej scen wspólnych S&Po sceny Pawła z Krzyskiem i Grazynką i zakończenie męczącego watku Aśki i jak widzisz poskutkowało !!!

    09.09.2018 16:02
  • VVera (gość)

    *niektórym

    09.09.2018 15:11
  • VVera (gość)

    Teraz pewnie jest wam wstyd, po tym, co pisałyście o scenarzystkach, że nie chcą wam S&P połączyć, jakie to one złe i okrutne. I dobrze, macie nauczkę. A Leżeńska i Głowska są na wagę złota, fajnie, że w końcu to pojęłyście. Szkoda, że dopiero po takich epitetach, jakie w ich stronę tutaj leciały.;)

    09.09.2018 15:09
  • Basia (gość)

    Paweł, Sylwia, Grażyna razem !!! No nie mogę uwierzyć, że będą sceny Radeckiego z Grażynką !!! Wielkie dzięki za wysłuchanie naszych próśb !!! warto było pisać i prosić, już nie mogę się doczekać kolejnych odcinków !!!

    09.09.2018 14:52
  • 1005 (gość)

    Ola Adamska wstawiła dziś zdjęcie z Pawłem i Grażynką 💖

    09.09.2018 14:24
  • Milenka (gość)

    GOSC przecież to od początku widać w jakim to kierunku zmierza gdyby mieli nie być razem to Mariusz i przede wszystkim Aśka by nie zniknęli po prostu bylaby sobie z Pawłem ,a tak planują S&P i dla Aski nie ma miejsca tak samo M&K Tomek zniknął

    09.09.2018 08:46
  • Michalina (gość)

    GOŚĆ - w tym serialu to nikt niczego nie może być pewnym, my fani nic nie planujemy tylko piszemy o naszych pragnieniach zwiazanych z watkiem S&P, ale jak wiesz to nie my piszemy scenariusz, ja jestem nastawiona że jeszcze w tym sezonie oni parą nie zostaną i pewnie się zbliżą ale komplikacje bedą miedzy nimi i znowu trzeba bedzie czekać na kolejny sezon, no niestety ale o czymś muszą kręcić te sezony.

    09.09.2018 08:24
  • GOŚĆ (gość)

    Milenka-nie wiem czy każdy głupi wie. A co jak nie będą?-nasze panie scenarzystki są bardzo nieprzewidywalne i w sumie ja już niczego nie jestem pewna. To tak jak 5 sezonie byłyśmy pewne,że w ostatnim odcinku na 100% będzie ślub I&M bo wszystko na to wskazywało a tu w ostatniej minucie wszystko się zawaliło. Życzę Wam dobrze,bo w sumie co mi zależy niech sobie będą,ale pewna nie jestem.

    08.09.2018 23:49
  • Milenka (gość)

    GOSC tu nikt nic nie ma zaplanowane Tylko przecież to każdy głupi wie ,że oni prędzej czy później będą razem my tylko piszemy jakbyśmy to chciały wszystko zobaczyć ale to tylko nasze gdybania ,musimy czekać i tyle co tam się wydarzy

    08.09.2018 23:07
  • GOŚĆ (gość)

    Też mi się wydaje,czytając komentarze,że fani S&P wiedzieli i wiedzą wszystko,mają już wszystko ułożone i zaplanowane. Szkoda,że fani I&M mimo tylu sezonów przeżytych z nimi nic nie wiedzą,nawet nie planują,właściwie to chyba nie wiemy na co czekamy i co nas spotka-kurcze smutne to. Ale co można się spodziewać,jak od 8 sezonu ich wspólnych scen mamy jak na lekarstwo,nie mówiąc już o scenach,na które fani I&M najbardziej czekają(oni najlepiej wiedzą o jakie mi chodzi). Cóż nam pozostało chyba tylko piękne wspomnienia i nadzieja,że może p scenarzystki w tym sezonie pozwolą nam, też się cieszyć.

    08.09.2018 22:46
  • Triniti (gość)

    Witaj Lola Długo mnie nie było i od razu mnie wena dopadła. Rozpisałam się, ale niestety nie ma co komentować na temat I&M. Zaczęło się kiepsko i dalej nie zapowiada się ciekawie. O Pawle już napisałam i też się zastanawiam co go tak odmieni i czy ta zmiana wyjdzie mu na dobre? Po wypadku korzysta z życia i tylko wzruszył ramionami na słowa Sywli. Tak się byle jak oświadczył i chyba nie liczył na inną odpowiedź, bo jemu takie życie się podoba.(Nawet jeśli, to dobrze mi z tym). Co do Kaszubów, to może Marek i Marcin będą mieli sposobność szczerze porozmawiać o życiu i przeszłości, zanim Marcin pogodzi się z Igą. Na pewno będą dwuznaczności, bo Monika już zaczęła kombinować, by Kaszubom życie zatruć i trafiła na idelanego donosiciela. Igor mógł niektóre ciekawostki wyciągnąć od Filipa. Na pewno będzie próbował się odegrać na Marcinie za tak szybki rozwód z Sylwią. Sprawa zauroczenia się wydała i zobaczymy kto najbardziej oberwie? Iga już samą wiadomością dostała w twarz, a potem jeszcze czeka ją rozmowa z Marcinem i być może z Sylwią. Zastanawiam się jak oboje zareagują i co oni Idze odpowiedzą, że tak długo i tak bardzo ją lekceważyli? W tej sprawie oboje są tak samo winni. Sylwia robiła co chciała i Marcin jej na wszystko pozwalał. Mona już sprwę komentowała dość obszernie, ale nie mam pewności czy sprawa się wyjaśni, czy ponownie zostanie zamieciona pod dywan. Z większością argumentów jakie przytoczyła Mona również się zgadzam. Mona, gdzie się zapodziałaś? Sezon się zaczął, a Ty milczysz?

    08.09.2018 22:13
  • Michalina (gość)

    Lola - bo my znamy pomysły scenarzystek i do czego są zdolne, zejście się S&P bedzie przedłużane do granic wytrzymałosci fanów tej pary, był lotnik przy Sylwii, cyrk z Aśką przy Pawle, potem upadek Pawła, teraz jeszcze Kuba przy Sylwi i Monika która też jeszcze namiesza i Bóg raczy wiedzieć co jeszcze, no trochę to potrwa, musimy być cierpliwi nic innego nam nie pozostaje.

    08.09.2018 21:27
  • Lola (gość)

    Wszyscy pisali , że wiedzieli , że po pocałunku S&P odrazu nie połączą. Teraz też wszyscy piszą, że wiedzieli , że po upadku nie będą razem. Wszyscy czekali , że koło połowy sezonu Paweł się ogarnie , nie ogarnął się. Teraz też czekają, ze się ogarnie , oby bo jak na razie to Paweł ma w d... co kto o nim myśli. Do czasu... ale co to znaczy do czasu? O co będzie chodzić i co tak go wzruszy, zmobilizuje? Czekam bo jak narazie to jest chyba gorszy niż wtedy gdy się pojawił. Tak oczywiście po jednym odcinku nie ma co wniosków wysnuwać. Co do Kaszubów to się zobaczy jak to będzie wyglądało. Zbyszek u Gajewskich a Gajewski będzie w Wa-wie bo były sceny z kancelarii z Iga. Może przywiezie Zbyszka a może.... nie wiadomo po co przyjedzie. Tez czekam, jak to się wyjaśni, jak Marta wypapla Idze o Sylwi i Marcinie. Sylwia dostała u mnie szansę już jakiś czas temu. Ale czy dalej będzie na plus czy ją skreśle zależy od tego jak się spawa wyjaśni. Czy wogóle się wyjaśni czy znów zamiotą sprawę pod dywan? Pozdrawiam. Witaj Triniti po dluuugiej nieobecności.

    08.09.2018 21:12
  • Triniti (gość)

    Witaj GOŚĆ Trochę się rozpisałam na temat Pawła, bo na temat wątku I&M nie ma co w ogóle pisać. Co z nimi zrobili i co jeszcze zrobią? Tak sobie tylko zakładam optymistycznie, że jednak Marcin, mimo wszystko, stanie na wysokości zadania i zachowa się jak porządny facet, ojciec i mąż. Jemu się tak nagle nie odmieni, gdy Iga zniknie na dłużej, ale będzie musiał w końcu sporo spraw wyprostować nie tylko z Igą. W 6 serii zabrakło mu odwagi, by wyznać Idze co przed nią zataił. W 7 serii był bardzo szczęśliwy, a potem kłopoty z Igą, ale taraz sprawa niespodziewanie się wyda. Być może był pewny, że jeśli nikt ich nie widział, to nie ma o czym mówić. Sądzę, że Igę bardzo zaboli to, co usłyszy od Marty i co sobie potem jeszcze w głowie sama stworzy, mając w pamieci wydarzenia z Kingą i Gadomską. Tylko teraz zaboli ją podwójnie, bo Marcin i Sylwia, oboje, przed nią zataili dość istotną sprawę. Marcin wszystko zbagatelizował, Sylwia zachowywała się jakby nic się nie wydarzyło, zupełnie nic. Niewątpliwie Iga zostanie upokorzona, ale być może nie zrobi sprawy, tylko z Marcinem sobie sama sprawy wyjaśni dopiero pod koniec serii. Chyba dość długo jej nie będzie, bo sprawa nie wygladałaby tak źle, gdyby Marcin jej sam o tym powiedział. On oczywiście wszystko zbagatelizuje tłumacząc, że zataił to dla jej dobra. Może i tak, ale potem mógł jej powiedzieć. O spotkaniu z Gadomską też nie wspomniał ,a przecież witając się z nią tak przyjaźnie nie wiedział, że jest adwokatką Mileny. Kolejny raz zabrakło mu czasu, lub po prostu liczył, że sprawa się nie wyda. Pocałunku nikt nie widział i być może tego już Marcin Idze nie wyjawi. Wszyscy widzieli jak Sylwia zachowywała się wobec Marcina i on też zachowywał się dwuznacznie. Nawet Ewa jej o tym nie powiedziała i Krzysiek nie wypomniał tego Marcinowi, i to może być argument na rozgrzeszenie Marcina. Czekam na 3 odcinek i na reakcję Sylwi, gdy się dowie, że Iga wie o jej zauroczeniu Marcinem i jak się wobec Igi wtedy zachowa?To i tak nic nie zmieni, ale nie zobaczymy sielanki, na którą czekamy, chyba, że na koniec serii nam wszystko zrekmpensują minutową scenką.

    08.09.2018 21:01
  • Basia (gość)

    Ale to dopiero jest pierwszy odcinek, zobaczymy co bedzie dalej z Pawłem, na razie używa życia ale potrafił wyrzucić z siebie do Sylwii zeby wyszła za niego, ciągle porównujecie watek S&P do watku A&P to jest bez sensu, Asce Paweł wprost mówił że nie chce z nią slubu ani dzieci a do Sylwii podchodzi inaczej, na Aśkę zarzucił sieć potem czekał aż rybka sama do niego przypłynie i przypłynęła, do Sylwii podchodzi inaczej, na razie nie reaguje na jej niezadowolenie co do swojego postepowania ale jednak zareaguje, czyli zależy mu na dobrej opinii w oczach Sylwii, zobaczymy jak to się potoczy, nie ma co tak od razu spisywać Pawełka na straty, bo on się ogarnie, i to za sprawą Sylwii i dla niej, jestem o to spokojna.

    08.09.2018 20:29
  • GOŚĆ (gość)

    Triniti- Fajnie ze wróciłaś .Zgadzam się z Twoimi komentarzami.Co do Pawła mam podobne zdanie,uderzenie o krawężnik narobiło więcej złego niż dobrego,facet totalnie przegina i to na oczach Sylwii,do której podobno będzie uderzał. Na ile Sylwia się szanuje zobaczymy,bo taki przechodzony facet to żadna partia na całe życie. Zdaje sobie z tego sprawę,że to serial i tylko dlatego zaakceptuje,jeżeli połącza tą parę, w realu taki Pawełek nie miałby żadnych szans.Ale zobaczymy tak jak pisze gosc1 co przyniosą dalsze odcinki. Jeśli chodzi o watek I&M to chyba nie mamy na co czekać,jak tylko na nieporozumienia i myślę dwuznaczne sceny. Zobaczymy co zamierzają zrobić z Marcina scenarzystki,bo że Iga wyjedzie to pewne,a jak pokażą jego zapełnianie pustki po żonie i dzieciach to się okaże. Czekam na ten 3 0dcinek i na ten moment,kiedy Iga się dowiaduje o Sylwii,czekam na to jak zachowa się Sylwia,bo mam zamiar zmienić zdanie o niej -czy mi ona na to pozwoli zobaczymy.Chciałabym też mieć coś z tego sezonu,cieszyć I&M Zbysiem dziewczynkami,Martą i Krzysiem-czas pokaże,czy dobrnę do 13 odcinka

    08.09.2018 19:57
  • gosc1 (gość)

    Triniti zobaczymy jak w dalszych odcinkach się ich relacja rozwinie bo po jednym odcinku ciężko cokolwiek powiedzieć jak już będzie przynajmniej połowa sezonu wtedy już mniej więcej będzie można ocenić :)

    08.09.2018 19:16
  • Triniti (gość)

    gosc1 Co do opisów to raczej bym się tym nie sugerowała, w odcinku z reguły to wygląda inaczej. Nawet zdjęcia pomylili do 1 odc. a streszcenia też nie zawsze pokrywają się z wydarzeniami w odcinku. Możliwe, że Sylwia przez te pół roku nieobecności Krzyśka pomieszkiwała w jego mieszkaniu. Dlatego Kuba też się przeprowadził do mieszkania Kamila, albo również tylko pomieszkuje na czas wakacji. Paweł podobno nie będzie się przejmował tym co Sylwia o nim sądzi "do czasu" ale nie podano powodu, bo może jemu się noga powinie i będzie musiał ją prosić o pomoc, lub Sylwia będzie potrzebowała jego pomocy. Paweł powiedział to, co Sylwia chciałaby usłyszeć, bo zna jej oczekiwania, które nie różnią się wcale od tych jakie miała Asia. To kobieciarz i wie co powiedzieć, więc to tylko gra słów z jego strony, bo chyba przystąpił do gry wstępnej mającej na celu uwiedzenie Sylwi. Gdyby mu na niej zależało, to postarałby się pokazać z lepszej strony (jaśli taką ma), żeby jej zaimponować. Chyba, że nie zamierza się za bardzo zmieniać bo chce Sylwę uwieść, tak jak Asię i dalej czerpać dalej życie garściami. O Asię też się musiał bardziej postarać, nie od razu mu do łóżka wskoczyła. Mówił co chciała usłyszeć i zapewniał o swoim uczuciu, aby ją tylko uwieść. To, co powiedział Paweł śwadczy, że nie ma żadnego problemu z wyrażaniem swoich ukrytych pragnień. Dobrze wie czego chce i jakąś pokrętną drogą dąży do celu, a jego celem jest Sylwia. Ile są warte jego słowa i czyny to się dopiero okaże, mam nadzieję, że po upadku zdania nie będzie zmieniał tak często, jak partnerki.

    08.09.2018 19:00
NowszeStarsze