"O mnie się nie martw" sezon 9. Monika Kuczyńska - nowa bohaterka zawróci w głowie Marcinowi czy Pawłowi? [CO SIĘ WYDARZY]

Marta Żmuda-Trzebiatowska zagra w serialu "O mnie się nie martw" Monikę Kuczyńską. Kim jest nowa bohaterka? Czy namiesza w małżeństwie Igi i Marcina? A może zarzuci sidła na Pawła?

Multimedia

"O mnie się nie martw" sezon 9. po wakacjach 2018 o godz. 20:45 w TVP2! - sprawdź program tv

Nowa bohaterka w "O mnie się nie martw"! Marta Żmuda-Trzebiatowska dołączyła do obsady serialowego hitu TVP2 i wygląda na to, że już zadomowiła się na planie.

Marta Żmuda-Trzebiatowska w serialu! Co połączy jej bohaterkę Marcinem? [CO SIĘ WYDARZY]Zobacz więcej

Marta Zmuda-Trzebiatowska w "O mnie się nie martw" gra Monikę Kuczyńską, która pojawi się w wątku Igi (Joanna Kulig) i Marcina (Stefan Pawłowski). Będzie częstym gościem kancelarii, a co za tym idzie - nie uniknie też kontaktu z Pawłem (Marcin Korcz), który ku uciesze widzów, dojdzie do siebie po dramatycznym wypadku z końcówki ostatniego odcinka poprzedniej serii.

- Monika będzie bardzo tajemnicza zarówno dla widzów, jak i dla mnie. Skrywa pewien sekret z przeszłości i bardzo powoli będzie odkrywać karty przed widzami, ale też bardzo powoli scenarzyści te karty odkrywają przede mną - wskazuje Marta Żmuda-Trzebiatowska. Co połączy Monikę z Igą i Marcinem? Tego dowiemy się już wkrótce!

Paweł będzie z Sylwią czy w głowie zawróci mu nowa bohaterka? [CO SIĘ WYDARZY]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Pati (gość)

    Dawać już ten sezon ❤

    27.08.2018 18:30
  • gość1234 (gość)

    Michalina Krzysiu i Marta też będą odciągani w czasie,bo też lubiana para,ta to nie trudno rozszyfrować.

    26.08.2018 22:08
  • gość1234 (gość)

    Michalina Jak się Goła Kostka będzie długo zachowywał jak dupek,to może być bardzo skuteczna.

    26.08.2018 22:00
  • Michalina (gość)

    gość1234 też tak myślę, że Grażyna bedzie pracować nad tym,żeby Sylwia przekonała się do doktorka, zobaczymy tylko do czego się posunie i jak bedzie skuteczna..

    26.08.2018 21:59
  • gość1234 (gość)

    Michalina no bo przecież nie może być singielką za długo,bo scenarzystki dają do zrozumienia,że kobiece bohaterki koniecznie muszą być w związku,bo inaczej ich nie ma.

    26.08.2018 21:53
  • gość1234 (gość)

    Michalina Sylwia przez większość sezonu będzie niezależną singielką,ale ostatecznie da się Grażynie przekonać,że Kuba to idealny kandydat,a Pawełek nie będzie gonił króliczka tylko króliczki.To nie jest nieprawdopodobny scenariusz.:(Może ta Monika to przyrodnia siostra Marcina,skoro zna jakąś tajemnicę Kaszubów i zagości na dłużej podobno.

    26.08.2018 21:49
  • Michalina (gość)

    gość1234 a no pogrywają scenarzystki i to bardzo, coś mi się wydaje że bedziemy oglądać Pawła z babeczkami a Sylwię z Kubą w tym nowym sezonie zamiast zacieśniać ich relację a Marcina bedą często pokazywać z Moniką aby wkurzyć fanów I&M a przy Marcie będzię się plątał Niemiec aby oddalić ją od Krzyśka..łatwo ostatnio rozgryść scenarzystki.

    26.08.2018 21:41
  • gość1234 (gość)

    Michalina No niestety,ale coś tak mi się widziało,że 9 sezon będzie kontynuacją 8.Może w tvp wyniki oglądalności są nie ważne,jak się z widzami tak pogrywa...

    26.08.2018 21:18
  • Michalina (gość)

    Oj, ktoś tu widzę postrzega tak jak ja, że scenarzystki tak zagmatwają ten 9 sezon, że wyjdzie z tego groch z kapustą...po którym bedziemy puszczać bąki - tak napisałam jakiś czas temu i chyba się nie pomyliłam, jest już opis 1 odcinka na telemagazynie i są zdjęcia na których jest Marcin i Monika ( nawet ładnie razem wyglądają ) i Niemiec w fotelu w pokoju Krzyśka...czyli niestety kobietki ale gmatwanie, komplikowanie, mieszanie w relacjach chyba na nic innego nie ma co liczyć !

    26.08.2018 21:10
  • gość1234 (gość)

    Julka Widać gmatwanie coraz bardziej dobrze zapowiadających się relacji.Groch z kapustą.

    26.08.2018 19:22
  • gość1234 (gość)

    Ja Widać gmatwanie coraz bardziej dobrze zapowiadających się relacji.Groch z kapustą.

    26.08.2018 19:21
  • gość1234 (gość)

    Ja No i właśnie tak co sezon będzie,że nie odrazu .Można tak motać do końca serialu,tylko jaki to sens.I nie mówię,żeby połączyć odrazu wszystkie pary,ale przez 5 sezonów gmatwać relacje,..

    26.08.2018 19:19
  • Julka (gość)

    Pytanie tylko czy widzicie to gonienie króliczka? bo ja jakoś nie 😞

    26.08.2018 19:14
  • Ja (gość)

    Julka - ciekawsze jest gonienie króliczka, także jeżeli ma być happy end w relacji S&P to na pewno nie od razu. Jak się zadzieje coś pozytywnego to pewnie na koniec sezonu, a na początku będziemy się wkurzać ☺

    26.08.2018 19:11
  • gość1234 (gość)

    Julka Dokładnie,wstawiane są zdjęcia czy filmiki,które nie będą miały nic wspólnego z tym co będzie się działo w tym sezonie.To raczej prognoza na bliżej nieokreśloną przyszłość.

    26.08.2018 19:11
  • Julka (gość)

    Na lepszy sezon liczą wszyscy fani serialu i fani wszystkich wątków, ale myślę że jednak możemy się zawieść jeśli chodzi o relacje S&P, bo streszczenie 1 odc wskazuje że jednak ten watek raczej po naszej myśli nie bedzie prowadzony, tylko pokręcony na maksa...

    26.08.2018 19:04
  • gość1234 (gość)

    Ja Aktorzy muszą promować coś w czym występują,więc oczywiście powiedzą że będzie zabawnie i wogóle.I zawsze tak mówią,taka praca.

    26.08.2018 18:28
  • gość1234 (gość)

    Ja Myślę ,że ten sezon to ciąg dalszy mącenia w każdym wątku,ale tak aura słoneczna:)

    26.08.2018 18:26
  • Ja (gość)

    Myślę, że 8 sezon był wypadkiem przy pracy, a 9 zapowiada się dużo lepiej ☺ lato, ładna pogoda i te sprawy

    26.08.2018 18:15
  • gość1234 (gość)

    Julka Nie pozostaje nic innego,jak przeczekać to szaleństwo.Wiem,że to serial komediowo-obyczajowy,ale do tej pory jakoś udawało się to łączyć.Komedia jest od tego ,żeby się pośmiać i rozerwać,a tutaj coś niestety poszło nie tak.

    26.08.2018 17:52
NowszeStarsze