"O mnie się nie martw" sezon 9. Monika Kuczyńska - nowa bohaterka zawróci w głowie Marcinowi czy Pawłowi? [CO SIĘ WYDARZY]

Marta Żmuda-Trzebiatowska zagra w serialu "O mnie się nie martw" Monikę Kuczyńską. Kim jest nowa bohaterka? Czy namiesza w małżeństwie Igi i Marcina? A może zarzuci sidła na Pawła?

Multimedia

"O mnie się nie martw" sezon 9. po wakacjach 2018 o godz. 20:45 w TVP2! - sprawdź program tv

Nowa bohaterka w "O mnie się nie martw"! Marta Żmuda-Trzebiatowska dołączyła do obsady serialowego hitu TVP2 i wygląda na to, że już zadomowiła się na planie.

Marta Żmuda-Trzebiatowska w serialu! Co połączy jej bohaterkę Marcinem? [CO SIĘ WYDARZY]Zobacz więcej

Marta Zmuda-Trzebiatowska w "O mnie się nie martw" gra Monikę Kuczyńską, która pojawi się w wątku Igi (Joanna Kulig) i Marcina (Stefan Pawłowski). Będzie częstym gościem kancelarii, a co za tym idzie - nie uniknie też kontaktu z Pawłem (Marcin Korcz), który ku uciesze widzów, dojdzie do siebie po dramatycznym wypadku z końcówki ostatniego odcinka poprzedniej serii.

- Monika będzie bardzo tajemnicza zarówno dla widzów, jak i dla mnie. Skrywa pewien sekret z przeszłości i bardzo powoli będzie odkrywać karty przed widzami, ale też bardzo powoli scenarzyści te karty odkrywają przede mną - wskazuje Marta Żmuda-Trzebiatowska. Co połączy Monikę z Igą i Marcinem? Tego dowiemy się już wkrótce!

Paweł będzie z Sylwią czy w głowie zawróci mu nowa bohaterka? [CO SIĘ WYDARZY]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Julka (gość)

    gość1234 no dokładnie, od 8 sezonu to tak jakby inny serial był, nikt nie był sobą, wszyscy jacyś odmienieni ale na niekorzyść :(

    26.08.2018 17:37
  • gość1234 (gość)

    Julka Na próżno tam szukać logiki i komedii.Bo wcześniejsze sezony jakoś wynikały jeden z drugiego,a tu jakby inny serial.

    26.08.2018 17:19
  • Julka (gość)

    gość1234 ja mam tak samo, nie ogarniam już w ogóle scenarzystek i tego co kombinują, bo teraz wyglada to tak, że zapowiedź 7 sezonu i to co się w nim działo dawało fanom S&P nadzieję na zacieśnie relacji między S i P a w 8 tę nadzieję odebrano i w 9 jak na razie też nic nie wskazuje żeby było lepiej :(

    26.08.2018 17:15
  • gość1234 (gość)

    Julka między Igą i Kubą to w 8 sezonie była prehistoria czy jak on to nazwał

    26.08.2018 17:11
  • gość1234 (gość)

    Julka W taki pokrętny sposób chcą odwlec w czasie pewne wątki,bo sorry ale zapowiedź 7 sezonu z Sylwią i Pawłem nie świadczy że wątek zaistniał tylko w głowach fanów,Krzysiu i Trytytka też będą odwlekani w czasie,ale nie jest to logika którą ogarniam...

    26.08.2018 17:09
  • Julka (gość)

    gość1234 otóż to, Marta zawsze plotki rozsiewała a o Pawle że coś do Sylwii ma jakoś zaniemówiła..to tak jak Kubuś jeszcze niedawno mówił że nigdy Igi nie przestał kochać a tu ciachu trachu i już Sylwia zawładneła jego sercem...dziwne to wszystko :(

    26.08.2018 17:04
  • gość1234 (gość)

    Julka Swoją drogą u niektórych bohaterów zapanowała amnezja,bo przecież Martusia Radeckiego wysyłała do okulisty,bo on ma coś do Sylwii,a i Małecki przy Aśce stwierdził,że siostrze się podoba Radecki.8 sezon i nikt nic nie wie.

    26.08.2018 16:52
  • gość1234 (gość)

    Julka Pawełek nie jest przyjacielsko nastawiony do byłych,obecnych czy prawdopodobnych Sylwii,także tutaj bym się szczególnej przyjaźni nie doszukiwała,chyba że ,,do czasu".No ale palnięcie przez Krzysztofa to by mogło zapoczątkować piękną ,męską przyjaźń!:)

    26.08.2018 16:49
  • Julka (gość)

    gość1234 Kuba to jest wszechstronny, niby ortopeda a Mariuszowi tabletki na uspokojenie przepisywał więc i za neurologa też da radę robić... co do Krzyśka to jest duże prawdopodobieństwo że jak się dowie że jednak Radecki coś do jego siostry ma to moze nie wytrzmać i palnąć go porządnie...hehehe

    26.08.2018 16:35
  • gość1234 (gość)

    Julka A może brat Sylwii?:)

    26.08.2018 16:30
  • gość1234 (gość)

    Julka Ale brat to taka opcja komediowa,byłaby akcja:)

    26.08.2018 16:24
  • gość1234 (gość)

    Julka Ale Paweł takim go nieszczególnie przyjacielskim spojrzeniem obdarzał,nawet na kawalerskim.A poza tym to on bardziej neurologa potrzebował,ortopeda go za bardzo poratować nie mógł.

    26.08.2018 16:23
  • gość1234 (gość)

    Julka Tradycja serialowa taka!haha

    26.08.2018 16:19
  • Julka (gość)

    gość1234 doktor to raczej odpada, bo on teraz przyjaciel mecenasów...a jeszcze się okaże że dzięki jego obecności na wieczorze kawalerskim Pawełek przeżył to raczej miedzy nimi do bójki nie dojdzie..

    26.08.2018 16:19
  • Julka (gość)

    Myślicie że znowu nam zafundują mordobicie ? I to znowu Pawełek ? To już lekka przesada...

    26.08.2018 16:16
  • gość1234 (gość)

    Ja myślałam o Sylwii,ale to drobna kobieta i może nie dać rady rozumu nabić do głowy.

    26.08.2018 15:34
  • gość1234 (gość)

    Ja Piękną tradycję trzeba kontynuować!:)Do skutku aż Pawełek zmądrzeje i przestanie działać na swoją zgubę. Wacham się między bratem Pawła, a doktorkiem.

    26.08.2018 15:31
  • Ja (gość)

    No właśnie, jak obstawiacie - od kogo Paweł oberwie w 9 sezonie? Pewnie scenarzystki będą kontynuowały tradycje obijania biednego Pawła w każdym sezonie 😂😊

    26.08.2018 15:28
  • gość1234 (gość)

    Lou Jemu policzek to za mało,jemu powinien ktoś porządnie przywalić,bo jak do tej pory widać za mało oberwał wbrew pozorom:)

    26.08.2018 14:35
  • Lou (gość)

    Ja bym chciała, żeby w którymś odcinku Paweł już nie wytrzymał i rzucił się na Sylwię z pocałunkiem. Z kolei Małecka mogłaby go odepchnąć lub spoliczkować. Wiadomo, później oboje by się ogarnęli, ale no — to by było super, moim zdaniem.

    26.08.2018 14:31