"O mnie się nie martw" sezon 9. odcinek 1. Paweł oświadczy się Sylwii! Małecka będzie wściekła! [STRESZCZENIE ODCINKA+WIDEO]

Paweł przejdzie ogromną przemianę po tym, co spotkało go w finale 8. sezonu "O mnie się nie martw". Postanowi się ustatkować i oświadczy się Sylwii? Sprawdź, co wydarzy się w 1. odcinku 9. serii "O mnie się nie martw"!

Multimedia

"O mnie się nie martw" sezon 9. odcinek 1. w piątek, 14.09.2018 o godz. 20:45 w TVP2! - sprawdź program tv

Paweł (Marcin Korcz) próbował uratować Marcina (Stefan Pawłowski) po tym, jak rzucił się na niego mąż Magdy Gadomskiej (Anna Terpiłowska), Grzegorz (Robert Koszucki). Mężczyzna uderzył Pawła, a ten upadając uderzył głową o bruk. Wszyscy byli w szoku, a widzowie byli niemal przekonani, że Radecki nie przeżył uderzenia.

Monika Kuczyńska - nowa bohaterka zawróci w głowie Marcinowi czy Pawłowi? [CO SIĘ WYDARZY]Zobacz więcej

W 1. odcinku 9. sezonu "O mnie się nie martw" okaże się, że Paweł ma się dobrze. Postanowił zmienić swoje życie i korzystać z niego najpełniej jak się da. Spędza upojny ranek z partnerką poznaną poprzedniego wieczoru. Kończy znajomość w mało elegancki sposób, tylko po to, by chwilę później spotkać znajomą - nieznajomą w sądzie. Kobieta (Laura Breszka) okaże się być prokuratorką.

Sylwia (Aleksandra Adamska) będzie oburzona zachowaniem Pawła. Kiedy Radecki będzie odwoził ją do domu, dojdzie między nimi do ostrej wymiany zdań.
- Klient dostał karę w zawieszeniu, a ty się na mnie dąsasz, jakbym nie wiadomo co zrobił...
- A co, tobie się wydaje, że dostał zawieszenie tylko dlatego, że przespałeś się z prokuratorką?
- Przespałem się z przypadkowo poznaną kobietą. Z baru.
- A którą z kolei, co?
- A co to za pytanie?
- Odkąd rozstałeś się z Aśką... - ... to żyję życiem mężczyzny bez zobowiązań. O co chodzi?
- I co? Bawi cię to życie?
- Wyjdź za mnie, to przestanę...
- Co ty gadasz, Paweł? Zatrzymaj się!

Co będzie dalej? Czy Paweł w końcu usidli Sylwię? Przekonamy się już wkrótce!

Paweł spędza upojny ranek z nieznajomą! Czy to Monika? [CO SIĘ WYDARZY]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Lila (gość)

    Jestem !!

    26.09.2018 14:29
  • Fanka (gość)

    Dziewczyny co z wami ? 😂😂

    25.09.2018 22:07
  • Gość 123 (gość)

    Sylwia pewnie się zdziwi że to brat Pawła, Patryk może faktycznie zacząć do niej zarywać jeśli jest podobny do swojego brata ale później no to faktycznie może szukać nowego lokum jeśli Paweł to zobaczy 😂

    23.09.2018 22:32
  • Lila (gość)

    A ja bym chciała wiedzieć jak widzicie spotkanie Sylwia Paweł Patryk ...?

    23.09.2018 22:19
  • Gość 123 (gość)

    I Sylwia obserwująca z uśmiechem jak Paweł zajmuje się maluszkiem :D

    23.09.2018 22:08
  • Lila (gość)

    Jacuś Penkala ma chrapkę na milanowek wiec mogło by być ciasno ... z reszta Paweł by tego nie zdzierżył ... ale to by mogło być komiczne 😂 Hahaha Paweł uczący się przewijania 😂

    23.09.2018 21:58
  • Klaudia (gość)

    Paweł uczący się "obsługiwac" dziecko było by prze komiczne 😂 Może zamieszkali by w Milanówku i był by kłótnie Grażynka-Paweł o kto się lepiej zajmuje dzieckiem i kto ma rację 😂😂😂

    23.09.2018 21:54
  • Lila (gość)

    Przyjmowało by tez każdego klienta z przerwa na karmienie

    23.09.2018 21:52
  • Gość 123 (gość)

    Dziecko Sylwii i Pawła to od urodzenia uczyłoby się z tatusiem i mamusią pisać pisma do sądu ;)

    23.09.2018 21:50
  • Gość 123 (gość)

    Jejkuuu, jak ja chciałabym zobaczyć Sylwię i Pawła jako państwa Radeckich szczęśliwych i przytulonych, zakochanych w sobie i w swoich dzieciaczkach do szaleństwa 😍

    23.09.2018 21:48
  • Sandra (gość)

    Ich dziecko to pewnie wychowa się w kancelarii bo Paweł nikomu dziecka nie powierzy 🙈😂

    23.09.2018 21:47
  • Lila (gość)

    Welcome back Laseczki !! Wracamy do żywych ! Oj tak dzidzia dla Pawełka to będzie niezły szok 😂😂😂

    23.09.2018 21:46
  • Blanka (gość)

    Fajnie dziewczyny że wróciłyście 😊😊

    Wydaje mi się że dzidziuś to będzie nieplanowany i Pawełek dozna szoku jak się dowie 😂😂 A potem oczywiście zakochał się do szaleństwa 😍

    23.09.2018 21:37
  • Gość 123 (gość)

    Pewnie nieplanowane, chyba że Sylwia to zaplanuje bez wiedzy Pawła ale ona to raczej nie jest takim typem kobiety ;) Planowane czy nieplanowane, oboje na pewno bardzo by się cieszyli :)

    23.09.2018 21:36
  • Lila (gość)

    Jakby było planowane to bym szoku doznała ... oczywiście ze nje !

    23.09.2018 21:35
  • Emilka (gość)

    Mi też się wydaje że dziecko to oni będą mieć szybko 😂😂 Tylko pytanie planowane czy nie ?😁😁

    23.09.2018 21:31
  • Fanka (gość)

    Lila o ja !!! Było by cudnie 😍😍😍

    Myślę że spędzą we dwoje może z rok ... a potem już w trójkę 👶🙈😂❤ Oby za kilka sezonów będzie mała Pani Radecka 🙈❤

    23.09.2018 21:29
  • Lila (gość)

    Ogólnie mam wrażenie ze jak już będą razem to Pawełek to się odrazu oświadczy 🙈❤️

    23.09.2018 21:25
  • Madzia (gość)

    Chciałabym zobaczyć jak Paweł przedstawia Sylwie rodzicom 😁😁😁

    23.09.2018 21:22
  • Emilka (gość)

    To prawda ma chłopak trochę tych "rywali" i powod do zazrości. Był Mariusz, Igor, Kuba, trochę był też zazdrosny o Marcina. I teraz jeszcze do tego własny brat 😂😂😂

    23.09.2018 21:19
NowszeStarsze