"O mnie się nie martw" sezon 9, odcinek 1. Paweł spędza upojny ranek z nieznajomą! Czy to Monika? [CO SIĘ WYDARZY]

Wielkimi krokami nadchodzi 9. sezon serialu "O mnie się nie martw". Widzów do łez znowu będą rozśmieszać perypetie Krzyśka, a także kolejne miłosne podboje Pawła! Sprawdźcie, co się wydarzy w "O mnie się nie martw" po wakacjach!

Multimedia

"O MNIE SIĘ NIE MARTW" SEZON 9, ODCINEK 1 - PREMIERA W PIĄTEK, 14 WRZEŚNIA, O GODZINIE 20:45 NA ANTENIE TVP2

Właścicielka nowej siedziby kancelarii Zarzycki&Kaszuba, dziennikarka Monika Kuczyńska (Marta Żmuda Trzebiatowska), przeprowadza w bistro Egalite wywiad z Igą (Joanna Kulig) na temat działalności jej fundacji.

W drodze do kancelarii Monika i Iga są świadkami bijatyki na środku ulicy. Kierowca atakuje innego kierowcę, a Monika - ku zdumieniu Igi - aż nazbyt czynnie angażuje się w sytuację. W konsekwencji staje się klientką Marcina (Stefan Pawłowski), a jej reakcja na obu Kaszubów każe się zastanawiać, czy wynajęcie im lokalu było rzeczywiście przypadkowe.

Monika Kuczyńska - nowa bohaterka zawróci w głowie Marcinowi czy Pawłowi? [CO SIĘ WYDARZY]Zobacz więcej

Paweł (Marcin Korcz) spędza upojny ranek z partnerką poznaną poprzedniego wieczoru. Kończy znajomość w mało elegancki sposób, tylko po to, by chwilę później spotkać znajomą - nieznajomą w sądzie. Po drugiej stronie barykady.

Krzysiek (Paweł Domagała) wrócił z Niemiec jako szczęśliwy spadkobierca staruszki, której towarzyszył przez ostatnie pół roku. Chce założyć swój własny interes i próbuje przekonać do niego swoich przyjaciół oraz panią Irenkę (Hanna Śleszyńska). Chce również na nowo przekonać do siebie Martę (Katarzyna Ankudowicz), urażoną, że mimo jej prośby wyjechał i nie dawał znaku życia. Tymczasem na Żelaznej pojawia się jeszcze jeden pretendent do niemieckiego spadku, Andreas Wagner (Katarzyna Ankudowicz), Niemiec z matki Polki.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • nina (gość)

    Czy aktor grajacy sprzatacza-brata to tez rola KOrcza,czy to inny aktor?

    08.12.2018 14:03
  • 777 (gość)

    Oby Sylwia w końcu byla z Pawłem 😄👍💕 i niech już będą razem bo tyle sezonów już na to czekamy 😎

    21.09.2018 10:00
  • aga (gość)

    inga i marcin są super parą w tym serialu a co do pawła domagały w tym serialu to od samego poczatku gra takiego faitłape a sylwia i paweł pasuja do siebie

    14.09.2018 08:58
  • Hanka (gość)

    To prawda wątek I&M nie budzi już takich emocji jak S&P 👍 i cieszę się że w tym sezonie będzie ich więcej niż w tym poprzednim który był tak kiepski że bałam się co teraz scenarzystki wymyślą w wątku S&P ale jak na razie jest dobrze i czekam na kolejne odcinki 😎👍

    09.09.2018 10:35
  • 000 (gość)

    Dokładnie. Ja oglądam serial od 1 odcinka. Tylko i wyłącznie dla Krzyśka oraz z jeszcze większą chęcią gdy pojawił się Paweł a później Sylwia 👍👍 Przynajmniej coś się dzieje.

    Powiedzmy sobie szczerze u Igi i Marcina nigdy nie było takiej chemii jak u Sylwii i Pawła. Nie wiem czy to czasem nie kwestia dopasowania aktorów...

    05.09.2018 22:29
  • Kasia (gość)

    123 mi to w sumie też lotto jest to jest fajnie nie będzie jej no to nie będzie nie będę płakać ten wątek nie wzbudza już u mnie żadnych emocji ,a też oglądam od 1 sezonu to po prostu już zmęczenie materiału

    05.09.2018 19:29
  • 123 (gość)

    Dla mnie Igi w serialu moze nie byc w ogole. Mimo, ze ogladam od 1 sezonu

    05.09.2018 19:04
  • GOŚĆ (gość)

    Mona,Kasia- dzięki za jakąkolwiek logiczną i właściwie pozytywną odpowiedż- bo ja już zaczynam,wątpić i się wkurzać co dalej z głównymi bohaterami,a w szczególności co z JKulig.

    04.09.2018 15:34
  • Mona (gość)

    GOŚĆ, Kasia. To prawda bo jakby nie było JK nadal gra główną rolę w serialu mimo że wątek I&M jest już na drugim planie. I to prawda że główna rola to coś więcej niż niepewne kontrakty zagraniczne. W sumie to działa w obie strony bo serial może się poszczycić gwiazdą, która odnisła międzynarodowy sukces i wiadomo że zawsze pójdą jej na rękę byle tylko przez chwilę pokazała się na ekranie. Natomiast JK ma zapewniony etet bo nie zawsze sukcesy idą w parze z propozycjami (ciekawymi propozycjami). Kulesza też nie została zasypana propozycjami po tym jak zagrała w Idzie-filmie oscarowym! Wszystko zależy od JK czy w ogóle jeszcze chce grać w serialu czy wolałaby już skupić się na czym innym, bo teraz to chyba tak "połowicznie" gra w serialu by nie powiedzieć "chwilowo". Kulka! Dziękuję:)

    04.09.2018 08:09
  • Kulka (gość)

    Mona - trzebiatowska opowiadała o planie. Kilka sekund coś powiedziała Sylwia. Nie pamiętam jaką scenę pokazali bo byłam tak szczęśliwa że dali zwiastun, który okazał się zwiastunem nie być 😂😂 Ale chyba pokazywali scenę z bistro jak kręcili wywiad

    04.09.2018 06:52
  • Kasia (gość)

    GOSC wydaje mi sie,ze tak będzie jeśli Kulig chcialaby zrezygnowac to już dawno by to zrobiła najwyraźniej jesli dalej występuje w sezonach to znaczy ,ze nie zamierza nigdzie odchodzic ,mimo wszystko tu ma stałą pracę i napewno sobie zdaje z tego sprawę tak samo jak inni aktorzy w końcu ten serial napewno pociagnie jeszcze kilka sezonów ,a ona ma tu główną rolę ,scenarzysci bardzo jej idą na rękę bo nie ma co się oszukiwac w innym serialu gdyby tak bylo z niedostepnoscia jej na planie już dawno by ją wylali, a tu chcą zrobic jak najlepiej i staraja się wszystko dopasować

    03.09.2018 23:46
  • GOŚĆ (gość)

    Mona niepokoi mnie brak dziewczynek na planie. Myślisz,że mogli by tak okrutnie postąpić z fanami I&M,po tylu sezonach? Rozwinęli ten wątek,fakt w oparciu o nieustające problemy z którymi sobie jednak radzili i teraz mieliby to tak rach ciach i po wszystkim,a my zostajemy na lodzie bo co nas będzie trzymać.

    03.09.2018 23:24
  • Mona (gość)

    Kulka. Czy podczas tej relacji z planu było widać też inne podstaci serialu? Może gdzieś w tle pojawiła się Iga lub Marcin? Czy tylko Trzebiatowska się panoszyła po planie przez cały czas?

    03.09.2018 23:10
  • Mona (gość)

    GOŚĆ. Jak widać scenarzystki dość szybko dokonują zmian bo Paweł zamienił Asię na motocykl a potem pewnie motocykl na Sylwę. Renatę zamieniły na Iwonkę a Monikę pewnie za Igę. Dość szybka rotacja następuje i pewnie będzie się dużo działo i być może śmiesznie. Tylko fani I&M nie wiedzą co ich czeka bo chyba nic dobrego się nie wydarzy jeśli I&M nie pokazują razem ani z dziećmi. Już wolałabym aby wątek I&M zakończyli (oby pomyślnie) niż żeby bez sensu motali i fundowali nam przeszkody czy tajemnice z przeszłości. Dużo w tej serii zmian wątków i aktorów się szykuje i zniknięć. Pojawią się za to nowe czy raczej "stare" postaci ale w nowej odsłonie które nieźle namieszają, ale czy tylko o zamieszanie chodzi czy raczej powinno już nastąpić wyjaśnianie i prostowanie wątków już i tak zagmatwanych?

    03.09.2018 23:00
  • GOŚĆ (gość)

    Kasia- oby tak było jak piszesz. Szkoda by było gdyby zrezygnowali z ich wątku lub wprowadzili Pawłowskiemu inną partnerkę. Myślę,że wtedy nie było by to już 100% OMSNM.

    03.09.2018 22:53
  • Kasia (gość)

    A ja myślę,ze Joanna Kulig nie odejdzie z serialu gdyby chciala odejść to już dawno co innego by w ich wątku scenarzysci wymyślili ,a tak ciągle idą jej na rękę bo ,a to film nagrywala ,a to pozniej go promowala i ciągle coś scenarzystom tez napewno nie jest latwo to wszystko pogodzić ale myślę ,ze Kulig sobie otwiera tutaj taką furtkę ,Pawel Domagala ostatnio odpowiadajac na pytanie jakies fanki napisal ,ze planuja kolejne sezony omnsnm aktorzy nie są glupi wiedzą ,ze tu mają stałą pracę i główne role także Kulig na pewno zdaje sobie sprawę ,ze teraz jest sukces po zimnej wojnie ale nie wiadomo co będzie dalej ,a tu cały czas ma otworzone drzwi i stałą pracę i zawsze może wrócić wątpię ,ze z tego zrezygnuje.Domagala tak samo jego plyta odniosla wielki sukces i co raz trudniej godzić mu to wszystko z koncertami ,a już planuje kolejna ale w omnsnm ma glowny watek i tez z tego nie zrezygnuje,w 8 sezonie już i tak bylo go troche mniej porownujac do innych sezonow gdzie byl prawie w kazdej scenie aktorzy tu maja stala prace takze watpie ,ze nagle z tego zrezygnuja

    03.09.2018 22:40
  • Mona (gość)

    Mochalina. Może jeden z braci zatrudnił Sylwię a drugi Pawła i S&P będą po przeciwnych stronach ale dojdą do porozumienia. We wszystko wtrąci się "wszechmocna" Monika bo "poczuje misję" rozwiązania tej sprawy bo być może ona też ma siostrę bliźniaczkę z którą została rozdzielona w dzieciństwie(żart!). Nie wiem dlaczego ale już tylko same czarne scenariusze przychodzą mi do głowy a teraz jeszcze o bliźniakach.

    03.09.2018 22:36
  • GOŚĆ (gość)

    I tu masz Mona rację,Igi nie zastąpi nam nikt. Brak Igi to koniec wątku,który przewijał się od pierwszego sezonu. Oby tylko nie przyszło im do głowy rozwalać ten związek,w jakiś perfidny sposób. Myślę,że żadna inna panienka przy Marcinie nigdy nie byłaby zaakceptowana przez fanów I&M. Po prostu odejdą. Z tym zwiastunem to już przegięcie,może lada dzień pokażą.

    03.09.2018 22:27
  • Michalina (gość)

    Mona no niestety ale tak moze być, co mnie też nie cieszy, bo nie za specjalnie przepadam za Trzebiatowską, ona teraz też jest "gwiazdą" w NDINZ i pewnie bedzie tam główną bohaterką i wokół niej bedzie kreciła akcja w serialu, zresztą tak samo jak w OMSNM. A wrcajac jeszcze do dzisiejszego planu z Mroczkami to mi się wydaję, że Paweł był jako adwokat z kancelarii a Sylwia to było jako prawniczka z fundacji w tej sprawie o ojcostwo i teraz Paweł z Sylwią będą współpracować tak jak kiedyś Marcin z Igą.

    03.09.2018 22:20
  • Mona (gość)

    Michalina. Też tak sądzę. Niestety już to podejrzewałam gdy zobaczyłam filmik w którym JK i SP wypowiadali się na temat 9 serii. JK zachęcała do ogladania kolejnej serii bo ona zamierza pewnie serial opuścić. Ale nie chciałaby aby serial stracił fanów z powodu jej odejścia, a co za tym idzie zniknięcia watku I&M. Już o tym pisałam że Monika(Kaszuba) Kuczyńska (podejrzewam że Monika będzie córką Marka) zajmie miejsce Igi Kaszuba. Małecka-Sylwia już Igę zastąpiła w kancelarii a teraz Kaszuba-Monika zastąpi ją we fundacji. Marcin pewnie będzie się zjawiał i wspominał coś o Idze i Zbyszku i tyle tylko z wątku I&M zostanie. Może to i dobrze. Oby tylko wątek I&M został zakończony pomyślnie, nie jakimś rozstaniem czy separacją lub dziwnym niespodziewanym wyjazdem Igi za granicę lub do rodziny w prywatnych sprawach. Mnie jednak Trzebiatowska nie zastąpi Igi nawet jako przyrodnia kuzynka Marcina, a Mroczki nie rozśmieszą nawet jak się rozmnożą. Czekałam na sielankę u I&M nie na jakieś tam "gwiazdy" i "rozgwiazdy":(