"O mnie się nie martw" sezon 9, odcinek 1. Pierwszy odcinek 9. sezonu już online na TVP VOD! [ZDJĘCIA+WIDEO]

Mamy doskonałą wiadomość dla fanów serialu "O mnie się nie martw". Na TVP VOD właśnie przedpremierowo pojawił się 1. odcinek 9, sezonu serialu! Czego spodziewać się po produkcji? Jak nowy odcinek oceniają fani?

Multimedia

"O MNIE SIĘ NIE MARTW" SEZON 9, ODCINEK 1 - PREMIERA W PIĄTEK, 14 WRZEŚNIA, O GODZINIE 20:45 NA ANTENIE TVP2

Pierwszy odcinek 9. sezonu "O mnie się nie martw" już można oglądać na TVP VOD. Fani już od wielu tygodni wyczekiwali przedpremiery i w końcu się doczekali! Ale czy odcinek spełnił ich oczekiwania? Niektórzy z nich w serwisie Telemagazyn,pl komentują nowy epizod (pisownia oryginalna):

Serial sięgnął dna w 8 sezonie ale nowy 9 odbija od tego dna, jest fajnie, lekko, śmiesznie, nie ma zamulania jak w tym 8, są sceny wspólne S&P, jest nowa kancelaria, nowy biznes Krzyśka, nowy-inny Radecki a najważniejsze że nie ma watku Aski i Pawła !!! Paweł w końcu rozstał się z Aśka !!!!

Odcinek nawrt dobry... ale juz naprawde mam dosc Igi. Jakos to wszystko wyblakle a watek Igmy bez pomyslu caly czas to samo klepane o zalatwianiu cudzych problemow. Marcin przy idze jakos tak stracil charakter, ich relacja bez chemii,

Paweł spędza upojny ranek z nieznajomą! Czy to Monika? [CO SIĘ WYDARZY]Zobacz więcej

Czego spodziewać się po 1. odcinku 9. sezonu "O mnie się nie martw"? Właścicielka nowej siedziby kancelarii Zarzycki&Kaszuba, dziennikarka Monika Kuczyńska (Marta Żmuda Trzebiatowska), przeprowadza w bistro Egalite wywiad z Igą (Joanna Kulig) na temat działalności jej fundacji. W drodze do kancelarii Monika i Iga są świadkami bijatyki na środku ulicy. Kierowca atakuje innego kierowcę, a Monika - ku zdumieniu Igi - aż nazbyt czynnie angażuje się w sytuację. W konsekwencji staje się klientką Marcina (Stefan Pawłowski), a jej reakcja na obu Kaszubów każe się zastanawiać, czy wynajęcie im lokalu było rzeczywiście przypadkowe....

To oczywiście nie wszystko, co otrzymacie w nowym odcinku "O mnie się nie martw"! Oglądaliście już go? Podobał wam się?

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Natka (gość)

    Lila - jest na openload, ale nie wiem czy nie usuną komentarza z linkiem haha

    14.09.2018 22:29
  • Basia (gość)

    No własnie miałam napisać że pojawił się opis odcinka 4 i sprawa bedzie raczej szła o zauroczenie Sylwii Marcinem a nie o pocałunek bo Monika przekonuje Igę że obrażanie się o coś, co się mogło stać, ale się nie stało, jest szukaniem dziury w całym, także Iga raczej odpuści Sylwii ale na linii Iga - Marcin bedzie źle bo Marcin nie ma ochoty wracać do domu pełnego ojców i żony,której nie podoba się również to, że on rozmawia swobodnie ze swoimi studentkami. Nie zazdroszczę fanom I&M.

    12.09.2018 18:03
  • Mona (gość)

    GOŚĆ,Triniti, Krycha .Jest już opis 4 odc. na stronie telemagazynu pod zdjęciem do 3 odc. 107. Niestety tragiczny dla fanów I&M Iga będzie zazdrosna o studentki. Czyli stary chcemat wraca nic nowego usiąść i płaskać.

    12.09.2018 17:34
  • Mona (gość)

    Nie chciałabym krakać ale czy przypadkiem Agnieszka, czyli pani prokurator Marzena Grzegorczyk nie okaże się drugą Magdą Gadomską, czy MG inicjały (nie)przypadkowe? Może to jakaś była Pawła która zrobiła sobie operację plastyczną i on jej nie poznał i zjawiła się ponownie by o sobie Pawłowi przypomnieć? Możliwe że ją zostawił przed ołtarzem i zwiał do Polski bo akurat Marcin mu złożył ofertę pracy w kancelarii? Może dlatego miał akurat "wolny wakat" i tak chętnie zgodził się na propozycję Marcina i pozostał mu taki uraz do ślubów? Może się mylę i fantazja mnie poniosła ale w 1 odc. było bardzo dużo takich aluzji a poza tym Marek powiedział do Sylwei że "wszyscy kłamią" więc wszystko prawdopodobne może być.

    12.09.2018 15:41
  • Lili (gość)

    Mnie martwi tylko dlaczego pani prokurator siedzi obok Pawła .. jeszcze te zdj na insta laury

    12.09.2018 14:03
  • Gosc (gość)

    Natka co by nie było to pewnie jakieś spotkanie służbowe bo jest z nimi jakas kobieta zobaczymy w odcinku jak to będzie :))

    12.09.2018 14:00
  • Natka (gość)

    Gosc - nie jestem taka pewna, bo na tym filmiku co Ola dodawała Kuba miał niebieską koszulę z czarnymi guzikami, a na to nałożoną marynarkę, więc do ujęcia mógł ją zdjąć. Ale chyba dowiemy się tego dopiero podczas premiery tego odcinka lub materiałów promujących haha

    12.09.2018 13:55
  • Gosc (gość)

    Natka to chyba nie jest Kuba wcześniej były z nim sceny i był całkiem inaczej ubrani może to jacyś klienci

    12.09.2018 13:48
  • Natka (gość)

    Z instastory Laury wynika, że kręci z nimi jeszcze jedna aktorka i to ona siedzi przy Kubie. Plus siedzą w 6 przy stoliku, więc ciekawe co to za scena

    12.09.2018 13:39
  • Melissa (gość)

    Sylwi i doktorka oraz radeckiego z prokuratorka*

    12.09.2018 13:16
  • Melissa (gość)

    Chyba podwojna randka sie szykuje sylwi z i radeckiego z ta prokuratorka.... a myslalam ze ona juz zniknie a tu nie mila niespodzianka;(

    12.09.2018 13:15
  • Natka (gość)

    No i jeszcze Joanna Kurowska na planie. To ciekawe co kręcą w 5?

    12.09.2018 11:31
  • Triniti (gość)

    GOŚĆ. To jest bardzo dziwne, że dotąd dziewczynek i Zbyszka nie było na planie. Marcin miał zdjecie z chłopcem, Iga pojawiła się z małą dziewczynką na ręku. Mam przeczucie że Marcinowi jakąś kobietę podsuną, kolejną zjawę z przeszłości. Marcin będzie miał wywiad w telewizji, więc może jakaś nawiedzona go rozpozna i będzie szukała tatusia dla swojej córki? Scenarzyski potrafią I&M nieźle dołożyć nawet kilka sprawa naraz, może będzie ostro między I&M i dlatego nie ma z dzieci. I&M powinni sobie wreszcie wszystko szczerze i bez ogródek powiedzieć w oczy. Nie przy świadkach, bo donosiciele(Marta i Krzysiek, Monika) niepotrzebnie wszystko rozniosą. I&M swoje sprawy odkładają na później i bardzo dużo stracili czasu na niepotrzebne rzeczy. Na sielankę nie ma co liczyć, nawet jeśli Iga będzie urażaona na Sylwię i z Marcinem się pokłóci, to nie potrwa węcej niż 3 odc. Bardzo mało zdjęć Igi na planie się pojawiło dotąd, więc podejrzewam, że nie tylko o sprawę z Sylwią chodzi, to moim zdaniem nie jest taki powód, by obawiać się rozwodu. Zależy jak bardzo jeszcze namiesza Monika? Na pewno nie ma co liczyć na sielankę, raczej na szczęśliwe zakończenie i tuż przed napisami końcowymi zjawi się Iga z dziećmi. Nie ma co oczekiwać jakichś zabawnych i radosnych scen wątku I&M. Może nie będzie epoki lodowcowej, raczej dominować będą pogrzebowe nastroje. Martwi mnie to, że Marcin taki beztroski na zdjęciach z Pawłem i Kubą, czy Moniką i Sylwią, jakby korzystał z życia jak Igi i Zbyszka z nim nie ma. Sylwia na przygnębioną też nie wyglądają, tylko często w czerni się pojawia. Kręcą już chyba około 10odc. i wszyscy tacy zadowoleni, a Iga jakby się zapadła pod ziemię wraz z dziećmi.

    12.09.2018 10:55
  • Natka (gość)

    Dzisiaj na planie nagrywają sceny chyba Marcin Korcz, Ola Adamska, Kuba Wesołowski i Laura Breszka. Czyli wychodzi na to, że pani prokurator ponownie pojawi się w serialu

    12.09.2018 10:49
  • GOŚĆ (gość)

    Mona- troche się obawiam o dzieci. Czy wogóle będą w tej serii. One były oprócz Igi i Marcina wizytówka tego serialu i pozytywna stroną tego serialu. Czy tak łatwo zrezygnowaliby z dzieci,wprowadzając jakąś Monikę i wątek zniszczenia im rodziny,rodziny,której dopóki nie poznały wujka Marcina prawie nie było.On znalazł je ,a one jego. To było by fatalne potraktowanie dzieci,którym się znowu wszystko rozwala.

    12.09.2018 00:13
  • Mona (gość)

    GOŚĆ A kto inny jak nie I&M. Oni dadzą radę tylko żeby nam ich pokazywali razem częściej. Gdyby S&P mieli taką siłę i determinajcę to wszyscy fani byli by zadowolenie ale niestety raz jedni raz drudzy narzekają na brak ulubionej pary na ekranie. Wątek Moniki i Niemca to chyba tylko takie dość uciążliwe zapchajdziury będą i niestety dużo czasu zabiorą naszym ulubieńcom. Oby pogrzebowy interes Krzyśka niewypalił bo to mimo wszystko dość niefortunny temat.

    11.09.2018 23:52
  • Mona (gość)

    Basia a może odwrotnie bo chyba I&M nie będą się kłócić poza ekranem? Nie sądzę by przestali się ze sobą kontaktować i tylko adwokatów do siebie wysyłali. Na pewno Marek nie dopuści by się rozstali, ale mogą być w separacji ale też nie sądzę choćby ze wzgledu na Zbyszka. Tylko mnie zastanawia czy skok wariografu miał tylko związek ze sprawą z 6 serii? Na pewno I&M sami się dogadają, bedą musieli na nowo ustalić wiele spraw i tego prez telefon czy adwokatów nie będą robić. Chcieliśmy by było uczciwie i nie tylko Idze były potkniecia wypominane publicznie. Sylwia się nieźle wypromowała na I&M to niech teraz pokaże na co ją stać. Może przeprosić i okazać skruchę i to wystarczy. Chodziło o to by Iga się doweiedziała jekie z niej dwulicowe ziółko było do tej pory zanim sporawa się wydała. Nie wiem czy wątek S&P nabrał tempa, na pewno w stosunku do 8 serii. Nie wiem czy też zmierza w takim kierunku jakiego oczekują ich fani? Nie wierzę że się wszystko gładko potoczy raczej jak u I&M będzie się krystalizować sytuacja to u S&P ponownie komplikować. Scenarzystki jedyne co potrafią to perfekcyjnie skomplikować nawet najprostszą sprawę. Monika ma namieszać nie tylko między Kaszubami. Sylwia wreszcie będzie miała kolejną szansę by zacząć od nowa z czystą kartą i mam nadzieję że tym razem ją wykorzysta jak należy. Nikt od niej nie oczekuje by pokutowała za to co zrobiła ale aby przeprosiła Igę i również Marcina za to że tak perfidnie postępowała. I&M się dogadają ale Marcin musi również sprawę z Sylwią załatwić oficjalnie i najlepiej w obecności Igi aby obie miały pewność że dla Marcina rodzina jest najważniejsza. Żeby to wreszcie pokazał a nie tylko zapewniał i deklarował. I żeby I&M byli dla S&P przykładem do naśladowania nie tylko tłem na którym się będą promować.

    11.09.2018 23:42
  • GOŚĆ (gość)

    I tak był tłem to co za różnica,przynajmniej teraz będzie powód takiej sytuacji i satysfakcja,że sprawa,która była niewyjaśniona od 6 sezonu zostanie załatwiona.Przeżyliśmy 6 sezon gdy Iga pojawiła się w ostatnim odcinku to teraz też damy radę.Oby tylko wszystko dobrze się skończyło.

    11.09.2018 23:39
  • Basia (gość)

    Mona i powiem Ci że teraz to może tak być faktycznie że wątek I&M bedzie tłem dla S&P, ale to już na wyraźną prośbę fanów I&M, bo to oni chcieli ujawnienia pocałunku S&M, tylko nie liczyliście się z tym że wspólnych scen I&M już nie bedzie a wątek S&P nabrał tempa i oni razem będą często, także coś za coś.

    11.09.2018 23:15
  • GOŚĆ (gość)

    Mona-nawet tak nie myśl,że Marcin może coś jeszcze z Sylwią kombinować. Mona nie ma co gdybać zobaczymy to będziemy komentować. Wiem,ze i w serialu i na forach może być gorąco-ale co zrobimy jak scenarzystki zafundują nam gorący temat. Wierzę w I&M i w to, że wszystko dobrze się skończy,nie zabawią się chyba scenarzystki wiernymi od 4 lat fanami tej pary.

    11.09.2018 23:13
NowszeStarsze