"O mnie się nie martw" sezon 9. odcinek 10. Sylwia wyrzuca Monikę z kancelarii! Marek pozna prawdę o dziennikarce? [STRESZCZNIE ODCINKA+ZWIASTUN]

Przed nami 10. odcinek 9. sezonu „O mnie się nie martw”. A w nim: Sylwia w końcu straci cierpliwość do Moniki i wyrzuci ją z kancelarii. Z kolei Marek zauważy w domu dziennikarki zdjęcie znajomej kobiety… O kogo chodzi? Sprawdź, co jeszcze czeka nas w serialu „O mnie się nie martw”!

Multimedia

"O mnie się nie martw" sezon 9. odcinek 10. w piątek, 16.11.2018 o godz. 20:45 w TVP2! - sprawdź program tv

W 114. odcinku "O mnie się nie martw" Igor (Kamil Kula), wychodząc rano od Moniki (Marta Żmuda Trzebiatowska), natknie się na 6-letniego Franka, który zgubił swoją mamę.

Późnej, w drodze do pracy Sylwia (Aleksandra Adamska) spotka zdenerwowaną Marię, która straciła z oczu synka, kiedy rozmawiała przez telefon. Wkrótce okaże się, że kobieta ma pewien problem, który na resztę dnia zaangażuje nie tylko Sylwię, ale i Pawła (Marcin Korcz). Sprawą zainteresuje się również Monika, ale Sylwii w końcu puszczają nerwy. Prawniczka będzie miała dość, że ta wtrąca się w sprawy kancelarii i w końcu wyraźnie da jej to odczuć. Niestety, dziennikarka nie pozostaje jej dłużna...

Paweł oświadczy się Sylwii?! Radecki w końcu weźmie sprawy w swoje ręce! [CO SIĘ WYDARZY+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Marek (Krzysztof Stelmaszyk), jako szef kancelarii będzie czuł się w obowiązku załagodzić zaistniałą sytuację. Odwiedzi Monikę w jej mieszkaniu, a tam zauważy zdjęcie kobiety, którą kiedyś znał. Mężczyzna nieoczekiwanie stanie oko w oko ze swoją przeszłością.

Tymczasem Andreas (Andrzej Andrzejewski) w obecności Irenki (Hanna Śleszyńska) spotka się ze swoim biologicznym ojcem. Ich rozmowa zacznie się chłodno i ostrożnie, ale przebieg spotkania doprowadzi ostatecznie do zaskakujących odkryć.

Marta (Katarzyna Ankudowicz) będzie musiała w 10. odcinku 9. sezonu "O mnie się nie martw" skonfrontować się z jednym ze swoich problemów. Na szczęście, ma u boku niezawodnego Krzyśka (Paweł Domagała).

Joanna Kulig w ciąży promuje film Pawła Pawlikowskiego w Los Angeles [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Zobacz zwiastun 10. odcinka "O mnie się nie martw"!

Komentarze

Skomentuj
  • Beti (gość)

    Ta scena z story Pani Kasi gdzie mówiła a tam piękna para może być tym uspojeniem 😍😍

    15.11.2018 16:26
  • Gosc111111222 (gość)

    "Paweł, przywołany do porządku przez Krzyśka, uspokaja Sylwię na oczach całej kancelarii. " ❤❤🙏

    15.11.2018 16:24
  • Odcinek 13 (gość)

    Paweł ma ciężką noc, bo wie, że prawdopodobnie podjął najważniejszą decyzję w dotychczasowym życiu. Sylwia ma ciężki dzień, bo wszyscy omawiają jej nową sytuację ze szczegółami, które każą jej zwątpić i znów nastawić wysłużone kolce obronne. Tymczasem Marek, wchodząc na salę w banalnej sprawie rozwodowej, dowiaduje się, że Agata Zatońska nie zjawiła się w pracy i nikt nie ma z nią kontaktu. Wiadomość rozstraja go bardziej niż można się tego spodziewać po starym wydze. Paweł musi go z marszu zastąpić, a w kancelarii wychodzą na jaw zaskakujące tajemnice żony klienta zdradzonej i żądnej godziwej odpłaty za fiasko małżeństwa. Marcin staje na wysokości zadania i pomaga ojcu w rozwikłaniu zagadki, a Marek przekonuje się, jak bardzo zależy mu na Agacie. Paweł, przywołany do porządku przez Krzyśka, uspokaja Sylwię na oczach całej kancelarii. Marcinowi pozostaje już tylko pomóc dziewczynkom w pieczeniu ciasta na powitanie wracającej z Rucianego Igi ze Zbyszkiem.

    15.11.2018 16:23
  • gośćxx (gość)

    Sylwia też zadowolona, może dokładnie nie widać, ale jednak. ;)

    15.11.2018 12:52
  • Hela (gość)

    Widzicie jaki Paweł jest zadowolony jak całuje Sylwię? 😅😍

    15.11.2018 10:22
  • r u e l l e (gość)

    nie mogę się napatrzeć, omg 💚

    15.11.2018 09:47
  • Beti (gość)

    A na kolejnym Patryk też taki wystrojony jak nie on 😂😂 S&P cudo 😍😍😍

    15.11.2018 09:22
  • . (gość)

    O matko, mam nadzieję że nie będę leciały z dołu do góry tak jak w finale Brzyduli. Przepraszam za ironię ale dla mnie to strasznie kiczowate i prawdę powiedziawszy to chciałabym żeby to był tylko sen. Mimo że kibicuję bardzo Sylwii i Pawłowi i od ich pierwszego spotkania byłam przekonana że są dla siebie stworzeni.

    15.11.2018 09:21
  • Lewa (gość)

    Państwo Radeccy ❤❤❤

    15.11.2018 09:21
  • Gosc111111222 (gość)

    Brak słów 🤩🤩🤩🤩🤩

    15.11.2018 09:20
  • r u e l l e (gość)

    czy może być już za tydzień? 💜

    15.11.2018 09:16
  • Hela (gość)

    Widziałam to jest przepiękne 😍

    15.11.2018 09:13
  • r u e l l e (gość)

    dziewczyny, zajrzyjcie na najnowsze zdjęcia do odcinka 116 <3 BOOOŻE, SYLWIA I PABLITO CAŁUJĄ SIĘ JUŻ PO TYCH ‚ZARĘCZYNACH’, A NA NICH SPADAJĄ PŁATKI RÓŻ 💛

    15.11.2018 09:06
  • gosc23 (gość)

    Cisza przed burzą?

    15.11.2018 08:08
  • Gabi (gość)

    Czyli naprawopodobniej jutro opis 😁😁

    14.11.2018 21:15
  • Hela (gość)

    I co dziewczyny jest opis?

    14.11.2018 16:58
  • gość23 (gość)

    Jeszcze się tak o nich nie bałam chyba jak teraz 🙈 Proszę żeby nie zrobili nam jakiegoś przykrego zwrotu akcji w 13 odcinku, bo to będzie porażka 😫

    14.11.2018 10:35
  • . (gość)

    Ale dlaczego Sylwia miałaby się wahać po komentarzach bliskich. Przecież oni są jak najbardziej za tym związkiem.

    14.11.2018 09:13
  • r u e l l e (gość)

    fragment jest z tvp :D dzisiaj lub jutro możliwym jest pojawienie się całego opisu, więc w razie czego wstawię :)

    14.11.2018 07:56
  • gosc1 (gość)

    No to bardzo musi wstrzasnac go ta sprawa w sadzie jak od razu zacznie dzialac i po pierscionek poleci :D pewnie zrozumie ,ze wiecznie Sylwia na niego czekac nie bedzie ,jak nie podejmie jakies decyzji to sobie znajdzie kogos i ja straci.Obstawiam ,ze Sylwia po tych wszystkich komentarzach osob bliskich zacznie sie wahac ,a Pawel pewnie troche przerazony w koncu to powazny krok ,a u niego to juz w ogole jak wejscie na Mount Everest ,sam fakt ,ze zdecyduje sie na taki krok pokaze jaka jest dla niego wazna bo wczesniej nawet nie chcial slyszec o tym ,na koniec pewnie jak zwykle cos zamotaja jak to w serialach w koncu w 10 sezonie cos sie musi dziac ,zostawia nas pewnie z jakas zagadka no ale zobaczyymy jak to bedzie :p