"O mnie się nie martw" sezon 9. odcinek 11. Poszukiwania nowego lokum dla kancelarii! Marcin konfrontuje się z Moniką! [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]

Przed nami 11. odcinek 9. sezonu "O mnie się nie martw". Po konfrontacji Moniki i Marka, prawnicy muszą szukać nowego lokum. Marcin wraca z Rucianego i dowiaduje się prawdy o intencjach Moniki… Sprawdź co się wydarzy!

Multimedia

"O mnie się nie martw" sezon 9. odcinek 11. w piątek, 23.11.2018 o godz. 20:45 w TVP2! - sprawdź program tv

W 115. odcinku "O mnie się nie martw" Marcin (Stefan Pawłowski) wraca z Rucianego. Jest zaskoczony i nie wie co się wydarzyło, ponieważ widzi Martę (Katarzyna Ankudowicz) szukającą nowego lokum dla kancelarii i spanikowaną Sylwię (Aleksandra Adamska), która jest przekonana, że to przez nią kancelaria znowu znajdzie się na bruku.

Paweł oświadczy się Sylwii?! Radecki w końcu weźmie sprawy w swoje ręce! [CO SIĘ WYDARZY+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Zdenerwowany i spięty Marek (Krzysztof Stelmaszyk) broni w sądzie interesów wyjątkowo irytującego klienta. W tym samym czasie, również poddenerwowana Monika (Marta Żmuda Trzebiatowska), przypadkowo wylewa na Marcina wszystkie swoje żale i pretensje do Marka Kaszuby. Dziennikarka nie jest w stanie pogodzić się z tym, czego dowiedziała się o swojej matce i atakuje bogu ducha winnego Marcina. Prawnik jednak nie pozostaje jej dłużny, ma do niej żal. W końcu Monika miesiącami udawała przyjaciółkę rodziny. Igor (Kamil Kula) ma w końcu dosyć wspierania Moniki. Zdaje sobie sprawę, że racjonalne argumenty do niej nie trafiają.

Tymczasem Krzysiek (Paweł Domagała) wymyśla nowe przedsięwzięcie, a gwałtowna reakcja Filipa (Piotr Jankowski), nieoczekiwanie popartego przez Irenkę (Hanna Śleszyńska), każe mu się zastanowić, dlaczego ciągle ucieka. Sylwia zauważa nagły przypływ sympatii Grażyny (Joanna Kurowska) wobec Pawła (Marcin Korcz) i musi się z tym zmierzyć. Prawniczka reaguje nerwowo, a Paweł odpłaca jej pięknym za nadobne. Marta i Patryk (Michał Wanio) nie mogą już patrzeć na ich ciągłe utarczki.

Joanna Kulig w ciąży promuje film Pawła Pawlikowskiego w Los Angeles [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Krycha (gość)

    Skoro Wam wolno gdybać co będzie z S&P to chyba nam wolno gdybać co będzie z Igą.

    03.12.2018 16:24
  • Julka (gość)

    Dziwię się że gdybacie co będzie z Iga. Sezon zakończy się wybuchem i tyle, przecież coś muszą z Iga zrobić w 10 sezonie bo JK na pewno w nim nie wystapi. Wyślą Ige do sanatorium i tyle nie sądzę żeby ją umieścili 😋

    30.11.2018 17:34
  • Won (gość)

    Super

    30.11.2018 16:09
  • Krycha (gość)

    GOŚĆ- robię to samo,przewijam i mam w nosie. Też jestem ciekawa jak zakończy się dla nas sezon. Na samą myśl co mogą zrobić z Igą robi mi się smutno,szkoda mi dziewczynek,Zbysia,ale też szkoda mi Kaszuby.Facet też ma za swoje,albo narzeczona wyjeżdża i on samuteńki,a tu kusicielka,albo zaraz po porodzie spada mu żona z drabiny,teraz wybuch. Dziwnie zakręcony ten scenariusz dla tej pary,myślę,że nieobecności Igi można było lżej pociągnąć,nie koniecznie takie skrajności. Bo dla mnie wciskanie mu baby tuż przed ślubem,wypadek na drabinie,a teraz ten wybuch to skrajności.Piękną miłość scenarzystki zamęczyły-a mimo to oni się nadal kochają.

    30.11.2018 16:01
  • GOŚĆ (gość)

    Mona,Gość24,Krycha,XYZA i prawdziwi fani I&M- Szczerze nie przejmujcie się tym co tu się dzieje,przewijam i czytam tylko te,które chce przeczytać.Także daremny kogoś wysiłek. Dzisiaj zobaczymy co zgotowały naszej parze p scenarzystki. Jeśli uda mi się zobaczyć,bo to już nie ten etap,że musiałam zobaczyć to Mona coś napiszę. Głowa do góry jak napisała(chyba) XYZA,przetrwałyśmy 4 lata,zobaczyłyśmy mimo tych ich problemów,kilka pięknych momentów z ich życia:zaręczyny,ślub, urodziny Zbysia i wiele pięknych ciepłych momentów,które najczęściej nam przerwali,ale były. Co będzie w 13 odc zobaczymy. Pozdrawiam.

    30.11.2018 14:53
  • Moma (gość)

    Lubię to

    30.11.2018 11:42
  • Gość24 (gość)

    Mona,tak właśnie sobie pomyślałam ,że to nie Ty, he,he

    30.11.2018 08:57
  • Mona (gość)

    Gość24. Właśnie zauważyłam i nie bardzo wiem po co to komu? I znowu ktoś się pode mnie podszył tym razem pod postem z 12 odc. pisząc :"Już nie mogę się doczekać ich ślubu i może dziecka". Nie wiem o co chodzi ale ja tego komentarza nie napisałam.

    30.11.2018 08:30
  • Gość24 (gość)

    Mona ,teraz , kiedy o tym napisałam i tam ( pod art o odc 12) zaczynają się pokazywać te dziwne komenty (delikatnie mówiąc),chyba dla niepoznaki ,tzw

    30.11.2018 08:14
  • Mona (gość)

    Gość24. Jakaś plaga dziwnych komentarzy wylała się pod postami i tylko tam gdzie nie komentują fani S&P. Jakieś dziwne i nieznane dotąd nicki i teksty chyba tylko po to by zakłócić naszą konwersację. Jeszcze dziś i może jeszcze tydzień będziemy komentować(bo wtedy oficjalnie kończy się sezon) więc nas nie zrażą i nie "zakrzyczą". Ale co tam przetrwamy! XYZA. Filmiki na YT pozostaną z nami na zawsze i I&M już na zawsze razem i My wierni fani z nimi. Nic tego nie zmieni bez względu na to co jeszcze z I&M wymyślą w kolejnych seriach. Pewnych rzeczy się nie przeciąga i nie zmienia w trakcie gry. Jak się zaczęło to trzeba skończyć nie łatać i kombinować z zamiennikami. Oryginału się nie przerabia.

    30.11.2018 08:11
  • X (gość)

    Super wątek ❤

    30.11.2018 07:55
  • Cecylia Pypek (gość)

    Liczę na huczny ślub i wesele Sylwi i Pawła no i dzieci. Mam nadzieje, że Paweł jej nigdy nie zdradzi ani nie zostawi choć to serial

    30.11.2018 07:54
  • Regina (gość)

    Czemu wątek tylko Sylwi i Pawła. Jest taki piękny wątek Krzyśka i Marty tyle razem zamiesznia było 😍

    30.11.2018 07:51
  • Edzia 4 (gość)

    Chcę by Marcin zmądrzał i Iga wreszcie odeszła z serialu tak chyba będzie lepiej

    30.11.2018 07:48
  • Vichta (gość)

    Nie mogę się doczekać ostatnie odcinka z tej serii. Dobrze , że to dzisiaj. Uwielbiam Ige i Marcina szkoda, że wszystko tak się potoczyło

    30.11.2018 07:46
  • Gość24 (gość)

    tylko ,jakoś dziwnie się składa , że pod artykułem o odcinku 12 ,gdzie przeważają fani S&P, nie ma tego zjawiska, hmmm

    30.11.2018 07:43
  • Beatka (gość)

    Z tego co wiem to Joanna Kulig po porodzie szybko ze stanów nie wróci. To jej pierwszy poród, a młoda przecież nie jest. Mogą być też komplikacje

    30.11.2018 07:41
  • Gość24 (gość)

    XYZA,tak, tylko to nam zostało i nasze ,stare komentarze na filmwebie ,czy tutaj ,bo czas już kończyć komentowanie na telemagazynie, z powodu tego co się tutaj dzieje ...

    30.11.2018 07:39
  • Wera (gość)

    Mam nadzieję że wróci Iga nowa i odmieniona w lepszej wersji. Jest tyle aktorek

    30.11.2018 07:37
  • Natalia (gość)

    Kocham ten serial

    30.11.2018 07:36
NowszeStarsze