"O mnie się nie martw" sezon 9. odcinek 12. Paweł oświadczy się Sylwii?! Radecki w końcu weźmie sprawy w swoje ręce! [CO SIĘ WYDARZY+ZDJĘCIA]

Czy Sylwia i Paweł będą w końcu razem? Tych dwoje wciąż nie może się dogadać. Wygląda jednak na to, że Radecki wreszcie weźmie sprawy w swoje ręce! Sprawdź, co wydarzy się w serialu "O mnie się nie martw"!

Multimedia

"O mnie się nie martw" sezon 9. odcinek 12. w piątek, 30.11.2018 o godz. 20:45 w TVP2! - sprawdź program tv

Sylwia (Aleksandra Adamska) nie potrafi odsunąć przykrych emocji, jakich ostatnimi czasy dostarczył jej Paweł (Marcin Korcz). Wciąż nie wierzy, że Radecki może być wierny jednej kobiecie. - Jesteś ty, jestem ja, tu i teraz! Czego ty jeszcze... Czego ty chcesz? - usłyszała niedawno od niego. Czy w końcu zapomni o przeszłości i zaufa Pawłowi?

Sylwia wyrzuca Monikę z kancelarii! Marek pozna prawdę o dziennikarce? [STRESZCZNIE ODCINKA+ZWIASTUN]Zobacz więcej

W 12. odcinku 9. sezonu "O mnie się nie martw" Paweł zajmie się pracą. Będzie bronić mężczyzny oskarżonego o uszkodzenie samochodu, którym jechała do ślubu jego przyjaciółka. Sprawa okaże się bardziej skomplikowana, ale Radecki na własne oczy zobaczy, do czego może doprowadzić jego niezdecydowanie.

Tymczasem, Sylwia niespodziewanie stanie się powiernicą sekretu Patryka (Michał Wanio), który ma szanse mocno wstrząsnąć jego starszym bratem. Ze wsparciem Marty (Katarzyna Ankudowicz) podejmie się pomocy, nieświadoma, że staje się tym samym częścią precyzyjnego planu Patryka i Marty. Wkrótce wymknie się on nieco spod kontroli, ale determinacja młodego doprowadza do zaskakującego spotkania i niemniej zaskakującej propozycji.

Jaką tajemnicę skrywa Monika? Doprowadzi Igę i Marcina do ruiny? [WIDEO]Zobacz więcej

Ze zdjęć wynika, że Radecki pójdzie po rozum do głowy i postanowi oświadczyć się Sylwii! Czy romantyczna kolacja z płatkami róż na stole to zapowiedź ich wspólnej pięknej drogi przez życie?

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Wera (gość)

    Dobra - przenieśmy się bo nasz artykuł za trochę nie będzie widoczny.

    17.12.2018 20:22
  • Lewa (gość)

    Wera jak wolicie dziewczyny ja osobiście się dostosuje 😉😉

    17.12.2018 20:21
  • Mania (gość)

    Jak będzie obojętny na jej zaloty to niech testuje 😂

    17.12.2018 20:19
  • Wera (gość)

    Dziewczyny, wstawili kolejny artykuł. Uwaga - m.in. na podstawie naszych wpisów. Przenosimy się tam?

    17.12.2018 20:18
  • Lila (gość)

    O jezusku serwer wyjechał na safari 😂 tylko mi wywaliło serwer ?

    Nieeeee nie jest seksoholikiem ! 😂 jakby ujrzał Sylwię w jego koszuli to by się chłopak rozpłynął ... 😇

    17.12.2018 20:13
  • Uulaa34 (gość)

    Ta cała Sara pewnie nieźle przetesuje wierność Pawła

    17.12.2018 20:11
  • Wera (gość)

    No jak na razie w koszuli Pawełka to chodziła Marta :) I jak mu się podobała - to co mówić o Sylwii :)))

    17.12.2018 19:57
  • Mania (gość)

    Też czekam na naloty teściowej 😂😂😂 Ciekawe czy będzie mówiła mój kochany Pawełek tak jak mówiła mój Kubuś 🤣🤣🤣🤣

    17.12.2018 19:56
  • Wiki (gość)

    Oczywiście żartuje sobie 😂😂😂

    17.12.2018 19:53
  • Wiki (gość)

    Lila - a nie jest ? 😂😂😂 Tez chce zobaczyc ją w koszuli Pawełka 😍😍

    17.12.2018 19:51
  • Kaja (gość)

    Wera myślisz że sobie pożyczył od przyszłego szwagra? 😂😂 Paweł hojny jest w pożyczaniu (spinki do koszuli Gajewskiemu, garnitur Patrykowi) 🤣🤣 Swoją drogą chciałabym zobaczyć jak Sylwia chodzi w Pawła koszuli 😍😍😍

    17.12.2018 19:49
  • Lila (gość)

    O taaak Wera ! To miałam na myśli 😇😇 Jezusku mój kochany nie róbcie z niego takiego seksoholika ....! 😂

    17.12.2018 19:48
  • Wera (gość)

    Kaja - obstawiam Żelazną - ten szaliczek u Krzysia :)). Poza tym gdzieś się musiał podziać Patryk - pewnie w mieszkaniu Pawła :)

    17.12.2018 19:47
  • Wiki (gość)

    Wera dobre 😂😂 no tak chce mieć pewność że żaden doktorek się nie kręci 😂😂 Czekam na odwiedziny Grażynki 😅😅😅

    17.12.2018 19:46
  • Wera (gość)

    Wiki - pewnie tak :)) Ale w każdym innym sensie też. Jak już usłyszał, że się zgadza to pilnuje swego jak pies kości :)))

    17.12.2018 19:44
  • Kaja (gość)

    To obstawiamy mieszkania Sylwii, mieszkanie Pawła czy całkiem nowiutkie mieszkanko ? 😋 A może domek w Milanówku 😂😂😂 haha 🤣🤣

    17.12.2018 19:37
  • Wiki (gość)

    Lila - w sensie że nie wytrzymał by nie spędzając z nią nocy? 😂😂🤭🙈🙊

    17.12.2018 19:35
  • Lila (gość)

    Słoneczka moje kochane ich charaktery = kłótnia za kłótnią :) spokojnie nie będzie .... pewnie mieszkają razem wszystkie wiemy jaki jest Pawełek :) tą Sarą tez bym się nie martwiła bo jednak nagrywa jak narazie z Krzyśkiem ,Martą i Grażi😇 Przeskok czasowy tez nie będzie duży (czuje to ) bo jednak wypadałoby pokazać nam początki s&p ! Igi tak prędko do grobu nie wyślą spokojnie... 😅 Mimo wszystko pewnie nam jakaś panienkę do Pawełka przystawią ale to tam nie ważne ! 🥰 Yyy no to chyba tyle chciałam napisać.. miłego wieczorku 🥰

    17.12.2018 19:32
  • Lewa (gość)

    Kłótni pewnie mnóstwo, przecież oni nawet na zaręczynach się sprzeczali 😅

    17.12.2018 19:17
  • Wera (gość)

    Jeszcze w kwestii przeskoku czasowego. Nie wierzę w żaden rok. Myślę, że będzie od 3 do 6 miesięcy. 3 - Iga w śpiączce, 6 - Iga zginęła. Więzienie odrzucam, bo w tej wersji J.Kulig musiałaby jednak coś grać, np. jakieś odwiedziny Marcina. A jeśli w śpiączce mogli nagrać ją wcześniej np. leżącą przykrytą, żeby nie było widać ciąży. Marsowa mina zarośniętego Marcina pasuje do obu wersji. Ale nie sugerowałabym się czarną marynarką jako potencjalną żałobą po Idze. Pamiętacie w poprzednim sezonie po filmiku Oli z samochodu gdzie był Marcin i Sylwia ubrani na czarno, część z nas myślała, że to może na pogrzeb Pawła? Więc to może nic nie znaczyć.

    17.12.2018 19:15
NowszeStarsze