"O mnie się nie martw" sezon 9. odcinek 12. Paweł oświadczy się Sylwii?! Radecki w końcu weźmie sprawy w swoje ręce! [CO SIĘ WYDARZY+ZDJĘCIA]

Czy Sylwia i Paweł będą w końcu razem? Tych dwoje wciąż nie może się dogadać. Wygląda jednak na to, że Radecki wreszcie weźmie sprawy w swoje ręce! Sprawdź, co wydarzy się w serialu "O mnie się nie martw"!

Multimedia

"O mnie się nie martw" sezon 9. odcinek 12. w piątek, 30.11.2018 o godz. 20:45 w TVP2! - sprawdź program tv

Sylwia (Aleksandra Adamska) nie potrafi odsunąć przykrych emocji, jakich ostatnimi czasy dostarczył jej Paweł (Marcin Korcz). Wciąż nie wierzy, że Radecki może być wierny jednej kobiecie. - Jesteś ty, jestem ja, tu i teraz! Czego ty jeszcze... Czego ty chcesz? - usłyszała niedawno od niego. Czy w końcu zapomni o przeszłości i zaufa Pawłowi?

Sylwia wyrzuca Monikę z kancelarii! Marek pozna prawdę o dziennikarce? [STRESZCZNIE ODCINKA+ZWIASTUN]Zobacz więcej

W 12. odcinku 9. sezonu "O mnie się nie martw" Paweł zajmie się pracą. Będzie bronić mężczyzny oskarżonego o uszkodzenie samochodu, którym jechała do ślubu jego przyjaciółka. Sprawa okaże się bardziej skomplikowana, ale Radecki na własne oczy zobaczy, do czego może doprowadzić jego niezdecydowanie.

Tymczasem, Sylwia niespodziewanie stanie się powiernicą sekretu Patryka (Michał Wanio), który ma szanse mocno wstrząsnąć jego starszym bratem. Ze wsparciem Marty (Katarzyna Ankudowicz) podejmie się pomocy, nieświadoma, że staje się tym samym częścią precyzyjnego planu Patryka i Marty. Wkrótce wymknie się on nieco spod kontroli, ale determinacja młodego doprowadza do zaskakującego spotkania i niemniej zaskakującej propozycji.

Jaką tajemnicę skrywa Monika? Doprowadzi Igę i Marcina do ruiny? [WIDEO]Zobacz więcej

Ze zdjęć wynika, że Radecki pójdzie po rozum do głowy i postanowi oświadczyć się Sylwii! Czy romantyczna kolacja z płatkami róż na stole to zapowiedź ich wspólnej pięknej drogi przez życie?

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Julia (gość)

    Czyli tylko Sylwia i Sara grały ???

    16.12.2018 15:39
  • Lauraaa (gość)

    Wera oczywiście zwłaszcza, że śnieg pada 😁😁

    16.12.2018 14:26
  • Wera (gość)

    No jeśli grają na zewnątrz to chyba nie chcemy żeby Korcz się rozchorował i nie mógł grać! ;) :))

    16.12.2018 14:17
  • Lila (gość)

    Wera - Ciężko było 😂 Paula- o jaaa teraz to nie wytrzymam ! A botki nie przeszkadzają... 😂 zawsze mam gole giry nawet w botkach 😂 także goło kostek raczej dalej goły

    16.12.2018 14:17
  • Paula (gość)

    Wera dokładnie takich źródeł się nie zdradza 😂😂Lama - garnitur miał chyba ten sam co w zeszłym sezonie. Może te botki tylko robiły takie wrażenie braku gołych kostek 😂😂

    16.12.2018 14:04
  • Lama (gość)

    Radecki już w poprzednich sezonach takie botki nosił zimą i wcale to nie przeszkadzało w noszeniu przykrótkich spodni 😀

    16.12.2018 14:02
  • Wera (gość)

    Lila - wiedziałam że nie wytrzymasz :)))

    16.12.2018 13:57
  • Wera (gość)

    Lewa, Paula - brak odpowiedzi uznaję za ochronę przez naszych detektywów potencjalnych źródeł informacji ;) :)))

    16.12.2018 13:54
  • Wera (gość)

    Hej Asia, witaj na pokładzie! :) My tu głównie zajmujemy się pomiędzy sezonami rozkminianiem potencjalnej przyszłości :) W sezonie zresztą też, tylko wtedy mamy więcej informacji, po tym co widzimy :)

    16.12.2018 13:52
  • Asia (gość)

    Tak w ogóle dziewczyny, czytam to "forum" już jakiś czaz i tak sobie pomyślałam, że pora sie odezwać, więc mam nadzieje na fajne wspólne rozkminy przez najbliższe miesiace bez serialu😊 👌

    16.12.2018 13:40
  • Wera (gość)

    Gdzie widziałyście Marcina, bo u Oli na filmiku tylko ona?

    16.12.2018 13:24
  • Lila (gość)

    Cooooo ? Gdzie ty to widziałaś ? 😱 (Hejka wszystkim !❤️)

    16.12.2018 13:23
  • Paula (gość)

    Miał ubrany garnitur, płaszcz i taki "kozaczki" brązowe za kostkę 😂😂

    16.12.2018 13:07
  • Asia (gość)

    Paula- Serio to już nie golokostek?😅 skąd takie info😂

    16.12.2018 13:01
  • Asia (gość)

    Ciekawe czy ta cała Sara zostanie na dłużej czy to jakaś jednorazowa sprawa.. grała chyba tez z Grażyną wiec to może rzeczywiście jakaś rodzina 😅

    16.12.2018 12:59
  • Matylda (gość)

    Czyżby Sywlia go zmieniła? 😂😂😂🤣

    16.12.2018 12:59
  • Beti (gość)

    Asia - to pewnie wszystko pierwszy odcinek. Paula - Serio mecenas "goły kostek" bez gołych kostek?😂😂😂

    16.12.2018 12:56
  • Paula (gość)

    Tak nagrywał w sądzie i nie miał gołych kostek 😂🤭