"O mnie się nie martw" sezon 9. odcinek 2. Sylwia wyjdzie za Kubę, żeby dopiec Pawłowi?! [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]

Sylwia nie może wybaczyć Pawłowi tego, jak zachowuje się po wypadku. To, że zmienia kobiety jak rękawiczki doprowadza ją do wściekłości. Czy zdecyduje się wyjść za Kubę, żeby dopiec Radeckiemu? Sprawdź, co wydarzy się w 2. odcinku 9. sezonu "O mnie się nie martw"!

Multimedia

"O mnie się nie martw" sezon 9. odcinek 2. w piątek, 21.09.2018 o godz. 20:45 w TVP2! - sprawdź program tv

Paweł (Marcin Korcz) został napadnięty przez męża Magdy Gadomskiej (Anna Terpiłowska), Grzegorza (Robert Koszucki), uderzył głową w bruk i trafił do szpitala. Kiedy wybudził się i wyszedł ze szpitala, postanowił zmienić swoje życie. Rozstał się z Aśką (Aleksandra Domańska) i teraz ostentacyjnie celebruje swój nowy wizerunek amanta. Sylwia (Aleksandra Adamska) przygląda się temu z dystansu.

Sylwia jest rozczarowana zachowaniem Pawła. Poszuka miłości gdzie indziej? [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

W 2. odcinku 9. sezonu "O mnie się nie martw" Sylwia kontynuuje swoją przyjaźń z Kubą (Jakub Wesołowski), z którym zbliżyła się w czasie, gdy Radecki był w śpiączce. Nie zamierza jednak wiązać się z nikim na stałe. Kancelarię obiega jednak plotka, że Sylwia wkrótce bierze ślub z Kubą! Marta (Katarzyna Ankudowicz) podczas rozmowy z Małecką porusza ten temat.

- Ale to są jaja! Sylwunia wychodzi za doktorka! - wykrzykuje Marta przed kancelarią. Wtedy podchodzi Paweł.
- Wychodzisz za Jurkowskiego? - pyta Sylwię zdziwiony. - Dlaczego nic o tym nie wiem?
- Bo to nie twoja sprawa?
- Nie moja? Ach tak... w szpitalu...
- Tak, w szpitala siedziałam przy twoim łóżku dwie doby zanim twoja rodzina nie dojechała...
- A doktorek dotrzymywał ci towarzystwa....
- Tak? A mi się wydawało, że robił wszystko, co w jego mocy żeby ci pomóc. A Ty, wyszedłeś ze szpitala i nawet nie wpadłeś na to, żeby zadzwonić - mówi z wyrzutem Sylwia.
- Telefony działają w dwie strony
- Tak, a twój był wyłączony. Więc po tygodniu stwierdziłam, że nie ma co dzwonić. Trzeba pojechać i sprawdzić co z tobą.
- I co cię powstrzymało?
- Laska, która otworzyła mi przebrana za niegrzeczną pokojówkę. I ty - krzyczący z sypialni żeby wracała, bo jeszcze z nią nie skończyłeś.

Kiedy Radecki odejdzie, wreszcie odezwie się Marta: - Sylwia! Błagam cię, nie wychodź za ortopedę tylko po to, żeby dokopać temu skórzanemu motocykliście! Co zrobi Małecka? Czy naprawdę chce wziąć ślub z Kubą?

Jaką tajemnicę skrywa Monika? Doprowadzi Igę i Marcina do ruiny? [WIDEO]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • gość1234 (gość)

    taki sobie skromny,bosy upominek :)

    19.09.2018 20:09
  • Emilka (gość)

    Dobre 😂😂 Może faktycznie w końcu taki świadek to skarb i najlepszy prezent 😂

    19.09.2018 20:03
  • gość1234 (gość)

    Doktorek go na świadka poprosił,i myśli gdzie posiał garniaki?:) Taki wisielczy żarcik

    19.09.2018 19:57
  • Lila (gość)

    Hmm... jakby tu się znów oświadczyć ?

    19.09.2018 19:53
  • Gość 123 (gość)

    Paweł w końcu pomyśli, myślalam że nie zobaczymy tego w tym serialu xD No ciekawe, ciekawe nad czym on tak kontempluje

    19.09.2018 19:50
  • gość1234 (gość)

    Monikaa Ja się po prostu bardzo zdziwiłam,że Pawełek sprawia wrażenie jakby myślał?:) I tak jakoś mi to zdanie wyszło po krzysiowemu :)

    19.09.2018 19:28
  • gość1234 (gość)

    Monikaa Bo Krzysztof jest kultowy i inspirujący !:)Ot co:)

    19.09.2018 19:22
  • Monikaa (gość)

    gość1234 __ no nie mogę. Jakbym Krzysiaczka słyszała. Tekst w stylu "Kaszubson".

    19.09.2018 19:05
  • gość1234 (gość)

    Czyżby w tej radeckiej głowie pojawiała się myśl?toż to szok i niedowierzanie!:)

    19.09.2018 18:54
  • Gość 123 (gość)

    Ciekawe który z panów co powie że Pawłowi tak mina zblednie 😂

    19.09.2018 17:26
  • Lila (gość)

    No jak o czym ... o Panienkach a Jak temacik zejdzie na Sylwię to Pawełkowi mina zblednie i może Rzeczywiście się ogarnie 😂

    19.09.2018 17:08
  • Gość 123 (gość)

    Jak myślicie o czym panowie będą rozmawiać przy tym piwku? :)

    19.09.2018 17:06
  • Lila (gość)

    Natka - a to tez możliwe 😁

    19.09.2018 17:02
  • Natka (gość)

    Lila - mi się wydaje, że jednak powoli uświadamia sobie swoją głupotę hahaha

    19.09.2018 16:54
  • Lila (gość)

    Pewnie Kuba coś powiedział ... i się pablito powoli denerwuje

    19.09.2018 16:51
  • Lila (gość)

    To zdjęcie wygrało ..😂

    19.09.2018 16:49
  • Gość 123 (gość)

    Haha fajne to zdjęcie ;) Ciekawe tylko co zaczyna docierać...

    19.09.2018 14:04
  • Natka (gość)

    Do Pawła chyba zaczyna coś docierać na 5 zdjęciu w tej galerii haha

    19.09.2018 13:52
  • Ja (gość)

    Oczywiście, że nie wyjdzie - Radecki jest wkurzony na Sylwię bo myśli, że ta jest z doktorem i próbuję ją wyprowadzić z równowagi swoim zachowaniem (taki facet, próbuje w ten sposób zwrócić na siebie uwagę ), a Sylwia wcale nie wyprowadziła Pawła z błędu wzbudzając w nim jak widać skutecznie zazdrość i złość. Obojgu zależy na sobie, tylko żadne z nich nie wie jak zrobić krok do przodu, dlatego wzajemnie obrzucają się zarzutami choć wewnętrznie ich zżera postawa drugiego. Dlatego czekam na wyjaśnienie, ponoć w 4 odc mają pogadać szczerze. Bardzo podoba mi się jak jest prowadzony ich wątek w 9 sezonie, mimo tego, że to ciągłe kłótnie i przepychanki to właśnie przez nie widać jak im na sobie zależy.

    19.09.2018 12:43