"O mnie się nie martw" sezon 9. odcinek 3. Marta mówi Idze, że Sylwia chciała uwieść Marcina! [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]

Kiedy Iga była poza Polską, pojawiła się siostra Krzyśka, Sylwia. Małecka nie krył swojego zafascynowania Marcinem. W 107. odcinku "O mnie się nie martw" Iga dowie się, że Sylwia miała nadzieję na coś więcej niż przyjaźń z Kaszubą. Jak zareaguje?

Multimedia

"O mnie się nie martw" sezon 9. odcinek 3. w piątek, 28.09.2018 o godz. 20:45 w TVP2! - sprawdź program tv

Sylwia (Aleksandra Adamska) pojawiła się, gdy Iga (Joanna Kulig) wyjechała do USA na studia. Marcin (Stefan Pawłowski) został wtedy sam z córkami Igi. Siostra Krzyśka (Paweł Domagała) nie ukrywała zainteresowania Kaszubą. W ostateczności jednak skończyło się na przyjaźni, bo Marcin był wierny Idze.

Paweł i Kuba kłócą się o Sylwię! Dojdzie do bójki? [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

W 3. odcinku 9. sezonu "O mnie się nie martw" zmarnowana po poprzedniej nocy Marta (Katarzyna Ankudowicz) właśnie zatrudniła nową osobę do sprzątania. Migrena i amnezja dotycząca wczorajszego dnia nie przeszkadza jej jednak ze szczegółami poinformować Igi o dawnej fascynacji Sylwii Marcinem.
- Marcin to jak Iga była w Stanach to wtedy. To wtedy… - powie Marta, a Iga nie okaże zaskoczenia, ale poczuje się tym bardziej dotknięta, niż by chciała przyznać. - Sorry, że tak wprost, ale naprawdę nie wiedziałaś, że ta blondynka się do niego przystawiała? – zapyta Monika (Marta Żmuda Trzebiatowska), która będzie obecna przy rozmowie.

Iga da mężowi do zrozumienia, że wie o jego flircie z Sylwią.
-Byłam z Moniką na zakupach...
- Czyżbyś znalazła nową koleżankę?
– zapyta Marcin.
- Tak. Bo wiesz, myślałam, że Sylwia jest moją przyjaciółką, ale nie. Na szczęście nie – powie Iga. Czy to koniec jej przyjaźni z Małecką?

Bracia Mroczkowie na planie 9. sezonu! Kogo zagrają? [ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Lila (gość)

    Ktoś tu jeszcze żyje ? :):(

    08.10.2018 19:12
  • Gość 123 (gość)

    Piszmy o tej scenie w mieszkaniu Sylwii bo ona teraz najbardziej nas jara 😂 Jak ona według was może wyglądać?

    07.10.2018 22:29
  • Xyz (gość)

    Osobiście nie mam pomysłu ale Ty lila zawsze świetnie piszesz więc może coś wymyślisz ? 😁

    A to w ogóle to co tu taka cisza ?

    07.10.2018 22:18
  • Lila (gość)

    Może nam ktoś jakaś historyjkę napisze ? :) lubię tak sobie poczytać co piszecie ...

    07.10.2018 12:28
  • Lila (gość)

    Zapić smutki najłatwiej ..

    07.10.2018 10:42
  • gość (gość)

    ja się nie zdziwię jak on przyjdzie nietrzeźwy

    07.10.2018 10:39
  • Lila (gość)

    Nie zdziwiła bym się jakby zrobił drame i by ją o jej rękę błagał czy coś

    07.10.2018 10:21
  • Lila (gość)

    Pojęcia nie mam ... a czekałam na te scenę :(

    07.10.2018 09:17
  • Klara (gość)

    No ciekawe co zrobi doktorek jak się dowie że Sylwia i Radecki są razem.

    A tak w ogóle to czemu w odcinku nie było tej sceny Marcin i Kuba co była w zwiastunie?

    06.10.2018 22:53
  • Emilka (gość)

    Dokładnie. Doktorkowi powie pierwszemu

    06.10.2018 22:45
  • Lila (gość)

    Kubus będzie pierwszy wiedział !

    06.10.2018 22:44
  • Kama (gość)

    Jak się dowie pewnie będzie w wielkim szoku ale jak się oswoi z tą myślą to będzie z dumą się chwalił. Nawet doktorkowi 😂

    06.10.2018 22:43
  • Lila (gość)

    No cóż ... miłości się nie wybiera !

    06.10.2018 22:41
  • Lewa (gość)

    Chłopak nie będzie miał łatwo 🙈

    06.10.2018 22:39
  • gość1234 (gość)

    Sylwii charakter plus hormony plus wizyty Grażyny,ale jakoś mu nie współczuje jak myślę,że mogłoby mu się to przytrafić :)

    06.10.2018 22:38
  • Lovi (gość)

    Lila- dobre 😂😂 Ale mi się też wydaje że czy będzie chciał czy nie to Tata zostanie bardzo szybko 🙈 Oby przez kilka odcinków pokazali jak Sylwia jest w ciąży bo to będzie zabawne 😂 Jej charakter+hormony 😂😂

    06.10.2018 22:32
  • Lila (gość)

    On się z tej miłości tak rozpędzi ze bejbi będą mieć szybciej niż im się zdaje ...:)

    06.10.2018 22:27
  • Lila (gość)

    No do najtańszych nie należą ... nie sadze żeby pozwolił Sylwi ubierać jej / jemu skarpetki dłuższe niż buty ... no bo jak to wyglada .. skandal !!

    06.10.2018 22:26
  • gość1234 (gość)

    On tylko w słowach oszczędny się zrobił ?:)

    06.10.2018 22:26
  • Gość 123 (gość)

    A drugim mamusia tego dziecka ;)

    06.10.2018 22:26
NowszeStarsze