"O mnie się nie martw" sezon 9, odcinek 3. Paweł i Kuba kłócą się o Sylwię! Dojdzie do bójki? [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]

W "O mnie się nie martw" robi się coraz gorącej! To już 3. odcinek 9. sezonu "O mnie się nie martw", a na linii Paweł - Kuba coraz bardziej iskrzy... Chłopaki pokłócą się o Sylwię? Dojdzie do bójki i rękoczynów? Sprawdźcie, co wydarzy się w 3. odcinku 9. sezonu "O mnie się nie martw"!

Multimedia

"O MNIE SIĘ NIE MARTW" SEZON 9, ODCINEK 3 - PREMIERA W PIĄTEK, 28 WRZEŚNIA, O GODZINIE 20:45 NA ANTENIE TVP2

W 107. odcinku serialu "O mnie się nie martw" Marek (Krzysztof Stelmaszyk) reprezentuje w sprawie odszkodowawczej tancerza, który stracił stopę w wyniku operacji przeprowadzonej przez lekarza bez odpowiednich kwalifikacji. Tancerz jest również celebrytą, dlatego sprawa budzi duże zainteresowanie mediów. Z sądu relacjonuje ją Bartek Kozłowski, kolega Moniki po fachu, który w swoim czasie próbował obnażyć bezduszność prawników, udając bezdomnego.

Wsparciem dla Marka w sprawie z kapryśnym i wymagającym klientem powinien być Paweł (Marcin Korcz), który niestety budzi się w jednym łóżku z Krzyśkiem (Paweł Domagała), ledwie żyje i nie jest w stanie przypomnieć sobie, jak w ogóle trafił na Żelazną. Marcin (Stefan Pawłowski) i Sylwia (Aleksandra Adamska), którzy wyjeżdżają do Karkowa, obserwują to z lekkim osłupieniem.

Sylwia jest rozczarowana zachowaniem Pawła. Poszuka miłości gdzie indziej? [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Z kolei Iga (Joanna Kulig) w kancelarii stwierdza, że podobnie cierpiąca i zmarnowana jest Marta (Katarzyna Ankudowicz), która właśnie zatrudniła nową osobę do sprzątania. Migrena i amnezja dotycząca wczorajszego dnia nie przeszkadza Marcie ze szczegółami poinformować Igi o dawnej fascynacji Sylwii Marcinem. Iga nie okazuje zaskoczenia, ale czuje się tym bardziej dotknięta, niż by chciała przyznać.

Tymczasem Paweł spotyka w sądzie Kubę (Jakub Wesołowski), który wspiera lekarza zaskarżonego przez tancerza. Dochodzi między nimi do spięcia. Paweł wyśmiewa się z jego bliskiej przyjacielskiej relacji z Sylwią, ale Kuba dostrzega stan Pawła i dopytuje go jak lekarz o to, co się z nim wczoraj działo. Paweł kojarzy fakty i natychmiast spotyka się z Krzyśkiem i Martą w kancelarii. Kiedy sytuacja wydaje się już wracać do normy, Krzysiek staje oko w oko z Andreasem (Andrzej Andrzejewski) właśnie wychodzącym od Moniki (Marta Żmuda Trzebiatowska). Reaguje rękoczynami.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • gość (gość)

    ależ oczywiście że nie będzie jeszcze pary S&P, chwila szczerości to może być tylko to że Sylwia powie że nie chce być z żadnym facetem i tyle, pogadają i ona sobie pójdzie, potem Paweł ma się spotkać z Marcinem i Kubą...ot cała scena z której nic ciekawego nie wynikinie !

    12.09.2018 19:37
  • gość1234 (gość)

    Lili Oni oboje potrafią powiedzieć,żeby w pięty poszło.Mogą dobrze zacząć i źle skończyć tą rozmowę.Bo jakoś nie mogę uwierzyć,że ich wątek nie będzie przeciągany do wyrzygania :)

    12.09.2018 18:33
  • Lili (gość)

    No dobra chwila szczerości brzmi dobrze gorzej jak sprawa potoczy się w drugim kierunku .....

    12.09.2018 14:50
  • Lili (gość)

    Jeszcze nie ... zaraz poszukam bo aż ciekawa jestem

    12.09.2018 14:47
  • Lola (gość)

    E tam ciąży nie będzie. Czyalyscie opis do 4 odcinka? Wrzucony jest pod opisem trzeciego.

    12.09.2018 14:44
  • Lili (gość)

    Raczej by się w 6 nie spotkali bo ona jest w ciąży ..

    12.09.2018 14:38
  • Lili (gość)

    Nie krakaj bo wykrakasz żadna ciąża !

    12.09.2018 14:38
  • Noname (gość)

    Lola-pewnie ciąża pani prokurator,ale się porobi 🙊 To już koniec Sylpy!

    12.09.2018 14:33
  • Lili (gość)

    Lola - ARMAGEDON !!!

    12.09.2018 14:16
  • Lola (gość)

    Uhuhu Breszka, Korcz, Adamska, Wesołowski, Kurowska na planie . Co to będzie?

    12.09.2018 13:40
  • gość1234 (gość)

    Daria Właśnie o tym napisałam:)Z jednej strony próbował nią manipulować,żeby nie uciekła od niego,a z drugiej zachowywał się jakby nic nie zrobił i Lena i Sylwia były winne temu,że je w końcu zdradził.Żenujące było robienie z niego ofiary,a tak to wyglądało jakby to z niego chcieli zrobić pokrzywdzonego:)hahaha

    11.09.2018 23:12
  • Daria (gość)

    Gość1234 - ok. Zgadza się że działał pochopnie ale chyba się bał że to zostawi.

    11.09.2018 21:10
  • gość1234 (gość)

    Daria To żadne usprawiedliwienie planowania za plecami,to że ona narzeczoną była,ciekawe czy ty byś tak chciała?....Miał swoje za pazurami i chciał ją postawić przed faktem dokonanym,nie wyszło:)

    11.09.2018 15:38
  • Daria (gość)

    Ala - Z tą różnicą że Sylwia była narzeczoną Mariusza.

    11.09.2018 10:04
  • Lola (gość)

    Ala faktycznie tak to wygląda. Ale nie martw się bo tak to wyjdzie , że Idze chodziło o co innego i Kubie też o co innego. Pamiętasz w 8 sezonie jak Marta pytała Sylwie "a ty długo tak będziesz raz z jednym raz z drugim" , wtedy tu wszyscy pisali , że nawet Marta zauważyła, że Sylwia nie wie co zrobić, czy zerwać z lotnikiem czy nie i że ma coś do Pawła. A tu chodziło o pracę. Także luz ,nie wierzę, że Kuba to knuje za plecami Sylwii i jeszcze z Iga o tym gada. Tak jest to zamontowane żeby fanom S&P podnieść ciśnienie.

    11.09.2018 09:54
  • Ala (gość)

    Lola - Iga wyraźnie mówi, że Sylwia nic mi o żadnym ślubie nie mówiła, ale faktycznie w odcinku może to wyjść inaczej, nie mniej czy nie przypomina ci to sytuacji z poprzedniego sezonu jak Mariusz za plecami Sylwii planował i uzgadniał ślub ?

    11.09.2018 09:07
  • Lola (gość)

    Ala skąd wiesz, że ślub z Sylwią. Wyluzuj kobieto zwiastun tak zkleili żeby tak wyglądało a oczywiście w odcinku jak zwykle o co innego będzie chodzić. Nie róbcie z Kuby jakiegoś Mariusza.

    11.09.2018 08:46
  • Ala (gość)

    Kuba to kolejny kombinator z Sylwią planuje ślub za jej plecami a mówi o tym Idze...czekam aż Sylwia sprowadzi go na ziemię 😄

    11.09.2018 08:06
  • gość1234 (gość)

    Basia To co mówią aktorzy o scenariuszu często odbiega od tego co później widzimy na ekranie:)Nie było jednego złego słowa o 8 sezonie od żadnego z aktorów,nie mówię że mają krytykować:),ale upiększali rzeczywistość serialową i to mocno.

    10.09.2018 22:36
  • gość1234 (gość)

    Basia Tylko,że scenarzystki od początku trzymają się jakichś szablonów,więc wątpie.I chociaż jestem sceptyczna,czy połączą ją z Pawełkiem w 9 sezonie,bo mogą za bardzo namieszać,żeby to wyszło ,to może 10 czy 11.A narazie będzie się przy niej kręcić doktorek,bo w to że on chce z nią przyjaźnić wierzę tak jak w przyjaźń między chudym mecenasem a doktorkiem czyli nie bardzo:)

    10.09.2018 22:33
NowszeStarsze