"O mnie się nie martw" sezon 9. odcinek 6. Monika sprowadzi kłopoty na kancelarię! Sylwia ma ją na oku! [STRESZCZENIE ODCINKA+ZWIASTUN]

Monika pojawiła się nagle w życiu bohaterów "O mnie się nie martw", ale wydaje się, że jej obecność nie jest przypadkowa. Czy kancelaria Kaszubów będzie miała przez nią kłopoty? Sprawdź, co wydarzy się w 110. odcinku "O mnie się nie martw"!

Multimedia

"O mnie się nie martw" sezon 9. odcinek 6. w piątek, 19.10.2018 o godz. 20:45 w TVP2! - sprawdź program tv

U bohaterów "O mnie się nie martw" nie ma nudy! Sylwia (Aleksandra Adamska) zaczyna mieć na oku Monikę (Marta Żmuda-Trzebiatowska), przez którą kancelaria może mieć poważne kłopoty.

Jaką tajemnicę skrywa Monika? Doprowadzi Igę i Marcina do ruiny? [WIDEO]Zobacz więcej

W 6. odcinku 9. sezonu "O mnie się nie martw" Bartek (Andrzej Andrzejewski) konfrontuje się z Andreasem (Andrzej Andrzejewski) i uświadamia sobie, że historia jego rodziny może kryć w sobie niewygodną tajemnicę. Tymczasem za sprawą Moniki kancelaria musi zmierzyć się po raz pierwszy w swojej historii z faktem wycieku na zewnątrz dokumentów związanych ze sprawą rozwodową klientki. Kozłem ofiarnym w tej sytuacji staje się Patryk jako ostatnio zatrudniony i chętny na łatwą kasę. Tylko Sylwia zaczyna z większą uwagą przyglądać się Monice, której zainteresowanie bieżącymi sprawami kancelarii wydaje się wykraczać daleko poza zwykłe relacje właścicielki z najemcami lokalu.

Paweł (Marcin Korcz) dostaje po nosie od sprytnej klientki, w której obronie staje w sprawie o wykradzenie newralgicznych danych z firmy informatycznej. Wzburzony wraca do kancelarii, gdzie musi stanąć w obronie brata, mimo że wcale nie jest przekonany o jego niewinności. Na szczęście, ujawnienie materiałów rozwodowych doprowadza do pojednania klientów, ale niedoszli rozwodnicy nie mają zamiaru trzymać w tajemnicy wstydliwego incydentu. Krzysiek (Paweł Domagała) staje się coraz bardziej zazdrosny o Martę (Katarzyna Ankudowicz), która z zazdrości o Krzyśka udaje, że go zdradza, a Igor (Kamil Kula) dowiaduje się od Moniki, że za wysokie progi na jego nogi.

Bracia Mroczkowie na planie 9. sezonu! Kogo zagrają? [ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Lola (gość)

    . Wiem , ale ja tutaj obiecałam napisać.

    26.10.2018 23:11
  • Lola (gość)

    GOŚĆ jak dla mnie Marcin bardzo profesjonalnie się tam zachowuje, mówię Ci. A i jeżeli z oliwka rozmawia o Idze i nie daje wydać jej żółtego żakietu z 1 odcinka serialu. Bo dają ciuchy do Krzyśka na te jego działalność na jakieś wymiany czy coś w ten deseń. Ogladaj polecam.

    26.10.2018 23:10
  • . (gość)

    Komentujmy pod nowym artykułem

    26.10.2018 23:06
  • Lola (gość)

    GOŚĆ ogólne wrażenie po odcinku mam pozytywne. Fajne sceny S&P,K&M. Marek w egalite spotyka faceta który zabił rodziców Marcina. Fajne sceny marka z sędzia fajna ich relacja. No a o Marcinie i studentce. To to co była w tamtym odcinku jest poklucona z drugą ta Kamilą. Bo ta pierwsza odbiła Kamili chłopaka. Po wykładach Kamila organizuje quiz w którym Marcin losuje numerki paragrafow z kodeksu karnego a uczestnicy podają treść. Do ścisłego finału wochodza sklocone koleżanki. I ta Kamila jest obkuta na blaszke a ta druga gorzej, ale ostatecznie Marcin losuje takie pytanie, że ta wie. I Kamila oskarża Marcina, że zrobił to specjalnie bo Justyna miala paragraf z ruchu drogowego. Justyna ucieka zła, Marcin robi wykład na temat pomówienia tej Kamili. Później idzie gdzie na ławce siedzi Justyna i jej mówi o odbijaniu faceta. I że tamta ma prawo być zła. Klapie ją po ramieniu i mówi, żeJustyna musi się z tym zmierzyć. A ta się do niego dolepia ale on ją odsuwa i mówi, że nie powinna tak robić. A w między czasie Kamila robi zdjęcie. Obydwie wracają z Marcinem do Warszawy autem bo taka była nagroda za 1,2 miejsce w quizie. Później marek rozmawia z Marcinem o sytuacji w bistro. A Igor tłumaczy Monice, że chce się zemścić na Kaszubach bo ich nienawidzi bo nie ma siły nienawidzić matki za to , że ją tak mało kochała, że wolała się zabić. Szczegóły musisz zobaczyć bo tak się nie da opisać wszystkiego. W zwiastunie Marcin rozmawia z Iga przez telefon , żeby nie przyjeżdżała bo dziewczynki naprawdę pomyślą, że zrobił coś złego. I z Markiem, że powiedział profesorce, że nic złego nie zrobił i że to pomówienia i jak chce to moze go zwolnić. A marek tak jej powiedziałeś, że na podstawie pomówienia. A Marcin mu na to , że jak o nim mówili, że spał z aplikantka to jednak spał. A Marcin nic złego nie zrobił. Musisz zobaczyć bo tak na gorąco to trochę chaotycznie ci napisałam i może nie dokonca dokładnie. Nie ma nerwy oglądaj. Nie trzeba strzelać, chyba , że do tej Justyny ona ma taki dziwny wyraz twarzy w ogóle jakoś dziwna jest. Także GOŚĆ, relanium nie trzeba. Pozdro i napisz tutaj pod tym artykułem co sądzisz.

    26.10.2018 23:04
  • GOŚĆ (gość)

    Lola-znając naszego empatycznego pocieszyciela,to chyba wiem co mogę się po nim spodziewać,a nawet jak odepchnie to co wykładowca robi ze swoją studentką na ławeczce,a ta traci dystans i jest na tyle śmiała,że lepi się do niego. Oby dostał za swoje i to tak że bardzo to odczuje. Iga jak zobaczy takie zdjęcie po tym jak zachował się Marcin wyjaśniając zatajenie z Sylwią to może ją to dobić,a zaufanie ograniczyć do minimum .

    26.10.2018 19:25
  • GOŚĆ (gość)

    Basia-fajnie ,ze się cieszysz. Kiedyś i my tak cieszyłyśmy się,a teraz pokazują nam takie dno. Kingi,Sylwie,wredny w 5 serii Pawełek,a teraz dobijają nas studentką. Cieszcie się póki możecie,bo ta radość jest ulotna,a prowadzenie wątku połączonej już pary okrutna.

    26.10.2018 19:10
  • Lola (gość)

    GOŚĆ jak trzeba to odstrzele, ale spokojnie ona przytulona a on podnosi ręce , nie wiemy czy ją poglaszcze czy odepchnie. Ale zdjęcie zrobione w odpowiednim momencie. Czekaj , napiszę Ci jak było tutaj pod tym artykułem nie będę narazie przeskakiwac pod inny.

    26.10.2018 18:58
  • Basia (gość)

    GOŚĆ, Lola wspólczuję Wam bardzo, ale ja się cieszę, bo relacja S&P jest na dobrej drodze, sa piękne sceny ich razem, jestem szczęśliwa że doczekałam tego po tym straszenie beznadziejnym sezonie 8. warto było pisać swego czasu prośby to scenarzystek i produkcji, nie żałuję ani trochę że pisałam i apelowałam o wątek S&P !!!!

    26.10.2018 18:25
  • GOŚĆ (gość)

    Lola nie wiem czy kogoś nie będziesz musiała dzisiaj odstrzelić. Chyba jeszcze nie byłam nigdy tak wkurzona w tym serialu nawet po 10 odc 6 serii bo wtedy nie było jeszcze Zbysia. Znalazł sie pocieszyciel.wrrr

    26.10.2018 17:58
  • GOŚĆ (gość)

    Basia-bardzo mi się nie podoba. Co ten palant,pocieszyciel robił sam na sam na tej ławeczce. Jestem tak wkurzona,że kipię. Po co scenarzystki tworzą,parę,małżeństwo,dziecko,które chce mieć rodziców,aby potem pokazywać tak perfidne,dwuznaczne sytuacje,żeby coś się działo??-no to im współczuje,fatalne pokazywanie pary ,rodziny. A wciągniecie w tą sytuacje w 9 odcinku dziewczynek to już szczyt. Wrze!!!!nienawidzę takich sytuacji.

    26.10.2018 17:51
  • .. (gość)

    Dziewczyny może przejdziemy wszystkie pod najnowszy artykuł do 7 odcinka?

    26.10.2018 17:43
  • Lola (gość)

    Basia no faktycznie nie zabardzo mi się to podoba. Do tego zdjęcie zrobione z ukrycia, choć sama scena też jak i ta w zwiastunie wyrwana z całości nie jest miarodajna jak to będzie wyglądało.

    26.10.2018 17:42
  • Gość444 (gość)

    Zobaczymy jak to będzie w odcinku ale mam wrażenie że pierwszy raz jak ktoś ich "przylapie" (Marta) to Paweł nie odskoczył od Sylwii 😍

    26.10.2018 17:39
  • Gosc111111222 (gość)

    Oni są tacy piękni 😍😍 Coś czuję że będzie ich dużo w odcinku i to jest mega fajne 💗💗

    26.10.2018 17:38
  • Karolina (gość)

    I znowu Marta ich przyłapie 🙈🙈 Jeszcze kilka godzin dziewczyny 🤗 Wierzę w nich 💗💗

    26.10.2018 17:29
  • Xxx (gość)

    Aaaa ! Nie mogę się doczekać te ich spojrzenia 😍😍 Teraz jestem już na 100 % pewna że tą noc spędzili razem 💗

    26.10.2018 17:27
  • A (gość)

    mowilem Ci już że ślicznie wyglądasz? 😍 i te ich spojrzenia na siebie! ❤️

    26.10.2018 17:24
  • Basia (gość)

    GOŚĆ, Lola tam gdzie jest opis odcinka 8 jest już zwiastun, ale chyba wam się nie spodoba, zobaczcie same, za to piekne sceny S&P !!!

    26.10.2018 17:16
  • Lola (gość)

    GOŚĆ napiszę choćby niewiem co było to napiszę.

    26.10.2018 17:09
  • GOŚĆ (gość)

    Lola-coś mi się zdaje,że będę czekała na Twój jakikolwiek komentarz z 8 odcinka i dopiero go zobaczę. Strasznie żle nastawiłam się na ten odcinek i dlatego jak zobaczę co napisałaś to zdecyduję czy mam sie wkurzać i oglądać. Pozdrawiam