"O mnie się nie martw" sezon 9. odcinek 7. Sylwia i Paweł będą razem? Igor odkryje intrygę Moniki? [STRESZCZENIE ODCINKA+ZWIASTUN]

W 7. odcinku "O mnie się nie martw" dojdzie do przełomu w relacji Sylwii i Pawła. A wszystko dzięki... Iwonce! Dodatkowo, Igor domyśli się, jakie intencje ma Monika... Sprawdź co wydarzy się w kolejnym odcinku 9. sezonu "O mnie się nie martw"!

Multimedia

"O mnie się nie martw" sezon 9. odcinek 7. w piątek, 26.10.2018 o godz. 20:45 w TVP2! - sprawdź program tv

Duże emocje czekają nas w 7. odcinku serialu "O mnie się nie martw"! Dojdzie do konfrontacji między Sylwią (Aleksandra Adamska) i Pawłem (Marcin Korcz), których relacje od dawna nie były doskonałe. Zaś Igor (Kamil Kula) poznaje bliżej intencje Moniki (Marta Żmuda-Trzebiatowska)!

Monika sprowadzi kłopoty na kancelarię! Sylwia ma ją na oku! [STRESZCZENIE ODCINKA+ZWIASTUN]Zobacz więcej

W najnowszym odcinku do kraju wróci Krzysiek (Paweł Domagała). Ze smutkiem przekona się, że nikt poza Martą (Katarzyna Ankudowicz) na niego nie czekał! Okazuje się, że Irenka (Hanna Śleszyńska) z Grażynką (Joanna Kurowska) radzą sobie dużo lepiej niż on i Andreas (Andrzej Andrzejewski) w rozwijaniu samopomocy międzyludzkiej. W kancelarii pojawia się studentka Marcina (Stefan Pawłowski), Justyna (Natalia Sierzputowska), która spowodowała wypadek podczas kursu na prawo jazdy. Szybko okaże się, że dziewczyna została wplątana w konflikt między małżonkami - instruktorem jazdy a poszkodowaną.

Do kancelarii przychodzi również Iwonka (Ewa Gawryluk), która postanawia zabrać Marka (Krzysztof Stelmaszyk) na wakacje! Paweł próbuje ratować sytuację kolejnymi kłamstwami, dzięki którym Marek znowu spotyka sędzię Agatę (Agnieszka Wosińska) i to w sytuacji, w której potrzebne jest jej wsparcie. Rozczarowana Iwonka, na odchodnym, namawia Sylwię i Pawła do zagrania w otwarte karty. Niespodziewanie dochodzi do pocałunku między prawnikami! To jednak tylko zaostrza ich konflikt, dlatego wieczorem tego dnia Paweł staje w drzwiach mieszkania Sylwii.

W "Egalite" też nie zabraknie niespodzianek. Agata nie przyjdzie na umówione spotkanie z Markiem, zaś Igor domyśla się, jaką rolę odegrał Kaszuba w życiu Moniki Kuczyńskiej.

Paweł będzie z Sylwią czy w głowie zawróci mu nowa bohaterka? [CO SIĘ WYDARZY]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • GOŚĆ (gość)

    Gość24- ja też omijam sezon 6, był tak niestrawny,że zastanawiałam się nieraz dlaczego scenarzystki coś takiego nam zafundowały. Zakończyły sezon nieudanym ślubem i to było już okrutne. A przywitały sezon 6 brakiem Igi,a to co potem wyrabiała Sylwia to pozostawiło niechęć do tej postaci do dzisiaj.

    18.11.2018 22:00
  • GOŚĆ (gość)

    Dziewczyny piszemy już pod nowym artykułem. Jeśli macie ochotę to się tam przenieście.

    18.11.2018 21:29
  • Gość 24 (gość)

    Nie byłam w stanie oglądać tych umizgow Marcina i Sylwii ,już po zwiastunie 9 odcinka miałam dosyć i teraz mi się przypomniało, że już 8 odcinka nie oglądałam, te Przytulanki Marcina budzą moje obrzydzenie

    18.11.2018 19:10
  • Inna (gość)

    Gość 24 widzisz i tu znowu sie różnimy bo ogladałm wszystkie odcinki od poczatku serialu nawet ten beznadziejny 8 z trudem ale przetrwałam, i widzisz tu jest "pies pogrzebany" że jak sie nie oglada części odcinków to się nie wie co się w serialu dzieje, scenarzystki miedzy wierszami wiele rzeczy przekazują i trzeba ogladąc wszystko zeby się zorientować w jakim kierunku pójdą poszczególne wątki.

    18.11.2018 18:37
  • Gość 24 (gość)

    Ja się nastawilam na 3 ,4 serie ,a potem Omsnm przeksztalcilo się w telenowele i wreszcie powiedziałam dość ,więcej już nie oglądam ,definitywnie ,a wcześniej przestawalam oglądać i wracałam (jak np było w 6 serii ,od 9 do 12 odcinka Nie oglądałam i nigdy juz tego nie nadrobilam ,w 8 serii też przerwalam oglądanie z powodu Gadomskiej ),tak więc generalnie wstydzę się tego ,że oglądałam omsnm oraz kiedyś inne telenowele i że tak się wciagnelam ; różnimy się w osadach i podejściu do tego typu twórczości

    18.11.2018 18:17
  • Inna (gość)

    Gość 24 a widzisz a ja mam inaczej, nie tracę czasu w piatek wieczorem i nie czuję zażenowania ogladajac odcinek, zasiadomy z całą rodziną przed Tv i ogladamy, ten sezon jest tak dobry że żałujemy że się nie długo skończy i zostaniemy z wolnymi piatkowymi wieczorami.

    18.11.2018 17:35
  • Gość 24 (gość)

    Tak to widzę, a skąd to przekonanie, że ja mam jakieś nerwy , ja mam tylko poczucie zażenowania, straconego czasu itp w stosunku do telenoweli omsnm

    18.11.2018 17:25
  • Inna (gość)

    Gość 24 a skąd ta wiadomość ze scenarzystki uległy opini widzów ? Skąd masz takie informacje ? Bo o ile sobie przypominam to było tu wielokrotnie pisane że scenariusz nie ulega zmianie, że jest realizowany w całości bez jakiejkolwiek korekty, ze prosby widzów nie mają znaczenia bo i tak scenarzystki zrobią swoje, a i po co te nerwy, to tylko serial nie zycie, szkoda zdrowia.

    18.11.2018 17:16
  • Gość 24 (gość)

    Krycha ,ja też popieram ,to co napisałaś ☺

    18.11.2018 16:48
  • Gość 24 (gość)

    I kto tu się nie przejmuje postaciami w serialu ,he,he wystarczy poczytać tę pieśni pochwalne ,wręcz modły w kierunku waszych ulubieńców S&P ,brakuje tylko abyście założyły sekte wyznawców S&P ,czyli co przyganial kocioł garnkowi ,czasami należy ważyć słowa i nie uważać się za najmądrzejszy ch na świecie ,a innych za głupków, którzy to nie potrafią niby czytać między wierszami scenariusza stworzonego przez tę wspaniale 😉 scenarzystki, które wg niektórych zasługują na Oskara ,śmiech na sali ,a zzynaja ile wlezie ,już początkowy pomysł aby Iga była podobna do bohaterki filmu'Erin Brokovic' ,czy jakoś tak ,był zapozyczony ,jak mozna oczekiwac finezji ok kogoś kto pisał scenariusz do telenoweli 'ndinz' , a to uleganie opinii widzów ,tak się robi w telenowelach

    18.11.2018 16:44
  • Basia (gość)

    Krycha< GOŚĆ rozumiem że Wam brakuje Aski w serialu tylko że ta postać jako jedyna się nie rozwijała a wręcz przeszła regres, zaczynała jako piekna kobieta, zadbana córka właściciela kancelariii i dziewczyna mecenasa a skończyła jak właścicielka restauracji której jej byli faceci rzucili w twarz że nie chcieli z nią wiazac swojej przyszłości. Została potraktowana jak zabaweczka którą przerzucali sobie z rąk do rąk i tyle. Nikt z nich nie traktował jej na poważnie. została sama chociaż kurczowo trzymała się Pawła i to i tak nawet przy jego szpitalnym łożku nie siedziała, dziwna postać, nudna i smutna, tyle pisaliśmy próśb do produkcji i do scenarzystek o zakończenie watku Aski że nie sadzę zeby nam to zrobiły i Aske przywróciły, chyba że faktycznie uśmiercą Igę i Aska wróci do Marcina tak jak było na poczatku jak się serial zaczynał, bo tak na prawdę to ona tylko z Kaszubą była szczęsliwa.

    18.11.2018 14:18
  • gość00 (gość)

    Krycha, jeśli to do mnie to ja nie usprawiedliwiam żadnych zachowań. Napisałam że wszyscy bohaterowie mają swoje pozytywne i negatywne cechy i to chyba prawda, nie ma ideałów. A jeśli chodzi o realne życie to pisze ono takie scenariusze o jakich najwybitniejszym scenarzystom się nie śniło. Pozdrawiam Cię serdecznie:)

    18.11.2018 13:47
  • Inna (gość)

    Krycha to nie chodzi że powrót Aski były by nam nie na rękę, tylko chodzi o to co ona miała by w serialu robić? W kancelarii dla niej już miejsca nie ma, bisto sprzedała, nie wiemy co z kontrowersją ale tam już nie kręcą to co ona miała by robić???? Znowu siedzieć na kanapie tylko teraz u kogo ?? Bo u Pawła już nie u Marcina też nie, musieli by wprowadzić nową postać dla niej, ale przy takim niezadowoleniu jakie było w 8 sezonie co do postaci Aski to nie sadzę żeby drugi raz strzeli sobie w kolano.

    18.11.2018 13:43
  • Krycha (gość)

    Wiedziałam,że ruszycie,tylko argumenty cieniutkie,na usprawiedliwienie takich zachowań. No bo niby jak,że wolno z buciorami wchodzić ludziom w ich relacje,w ich życie. Takich zachowań nie da się usprawiedliwić. Ja tam nie widzę ,że ocena postaci jest sprawiedliwa i obiektywna. Bo to co wyczyniali,Sylwia i Paweł jak zagościli w serialu,było okrutne i na to trudno znależć usprawiedliwienie. Jak nieludzko mieszali w związku I&M,w 9 serii zbierają jeszcze żniwo tych wzorcowych zachowań Sylwii. Wiem ,że nie leży Wam powrót Asi,bo mogło by być ciekawie,ale nigdy nie mów nigdy,bo można być zaskoczonym. Ja wiem,ze to tylko serial,ale czy w serialu mogą nam wciskać,tak nierealne zachowania-chyba tylko dzieciom,ale dzieci serialu nie oglądają tylko dorośli ludzie,którzy potrafią odróżnić dobro od zła,więc dziwię sie scenarzystkom,że w serialu o podobno pozytywnym przesłaniu tak lekko podchodzą do różnych spraw. Zobaczymy co teraz będą wyczyniać ze związkiem S&P,bo że będą to raczej pewne,co można jeszcze wymyślić,aby dowalić kochającej się parze?-ja już nie wiem,ale może Wy wiecie?

    18.11.2018 13:24
  • GOŚĆ (gość)

    Krycha-popieram Twój komentarz,nie mam czasu na pisanie,zresztą wszystko już napisałaś.

    18.11.2018 13:10
  • Inna (gość)

    Krycha dla ścisłości to Adam się pierwszy od niej wyprowadził bo nie mógł patrzeć na jej niezdecydowanie, ale tak tak ku woli przypomnienia, a co do samej postaci Aski to jej wątek był tak prowadzony żebysmy mogli zobaczyć że nie wszystkie kobiety nadaja się do związku, że zimność i chłod jaki bije od kobiety nie przyciągnie do niej żadnego faceta na dłużej, i tak był w jej związku z Marcinem i tak było w jej związku z Pawłem, nie było na czym budować przyszłości, faceci potrzebują ciepła i czułości a Aska tego nie dawała. W tym serialu mamy wszystko bardzo jasno przekazane. zresztą jej matka też powiedziała że Aska nie nadaje się do związku, wystarczy dokładnie oglądać serial a znajdzie się odpowiedź na wszyskie poruszane tematy.

    18.11.2018 12:36
  • gość00 (gość)

    Krycha, ja się nie przejmuję żadną postacią bo to tylko fikcja i nie podchodzę do tego tak emocjonalnie. Każdy, naprawdę każdy z bohaterów miał swoje wzloty i upadki. I oceniajmy ich sprawiedliwie i obiektywnie.

    18.11.2018 12:00
  • Julka (gość)

    Krycha i tu cię rozczarowuje ale produkcja rozwiązała z Domańska umowę👌 jej powrót jest raczej nie możliwy, bistro jest już w rękach Filipa - odkupił je od Aśki a Kontrowersja już w serialu nie gra i nie planują tam już nagrywać 😎

    18.11.2018 11:55
  • Krycha (gość)

    Jak Wy strasznie przejmujecie się Adamem i tym ,ze zostawiła go Asia. Asia zapłaciła za swój błąd,została sama,wykorzystana i odeszła nie wiadomo nawet gdzie . Co jeszcze miało ją spotkać,co miało się jeszcze z nią stać-bo nie wiem. Solidnie dostała w d...pę. Niektórzy wogóle za paskudne zachowanie nie dostają żadnej nauczki i dalej jak gdyby nigdy nic się nie stało,układają sobie życie,nie mając żadnych nawet małych wyrzutów sumienia. Co tam,że chciała rozwalić związek I&M( przecież narzeczonej przy nim nie było),co tam,że wykorzystał Asie(on nawet nie miał odwagi,kiedy mu się znudziła po prostu ją zostawić i nie ciągnąć tego)-przecież im wolno,przecież oni nic takiego nie zrobili. Ja i pewnie nie tylko ja uważam inaczej. Myślę,ze ona jeszcze wróci,jako kobieta sukcesu,piękna,dowartościowana-nie uśmiercili jej,furtkę ma zawsze otwartą .

    18.11.2018 11:40
  • Sylwia (gość)

    gość00 no właśnie nikt z bohaterów nie zachował się tak podle jak Asia w stosunku do Adama ,a wiecznie robi się z niej jakąś ofiarę ,już nikt nie pamięta jak ona potraktowała SWOJEGO WŁASNEGO MĘŻA...

    18.11.2018 10:07
NowszeStarsze