"O mnie się nie martw" sezon 9. odcinek 8. Paweł i Sylwia boją się łączącego ich uczucia! Krzysiek w efektowny sposób przeprasza Martę [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]

Przed nami 8. odcinek 9. sezonu serialu "O mnie się nie martw". Paweł i Sylwia wciąż udają, że nie widzę uczucia, które ich połączyło. Z kolei Krzysiek uświadamia sobie, że powinien przeprosić Martę... Sprawdźcie, co wydarzy się w 112. odcinku "O mnie się nie martw".

Multimedia

"O mnie się nie martw" sezon 9. odcinek 8. w piątek, 2.11.2018 o godz. 20:45 w TVP2! - sprawdź program tv

W 112. odcinku "O mnie się nie martw" Marcin (Stefan Pawłowski) wyjeżdża na piknik naukowy swoich studentów, gdzie poza prowadzeniem zajęć, staje się stroną w konflikcie między skłóconymi przyjaciółkami. Niestety, nie docenia determinacji i siły wzajemnej urazy młodych kobiet.

Tymczasem Sylwia (Aleksandra Adamska) i Paweł (Marcin Korcz) zajmują się sprawą dwóch klientów, którzy różnią się zdaniem niemal w każdej kwestii, ale są bliźniakami jednojajowymi, co bardzo komplikuje rozstrzygnięcie sporu, z jakim przyszli do kancelarii. Dyskusje o konflikcie między braćmi toczą się tym ostrzej, że Paweł i Sylwia nie są w stanie otwarcie i odważnie porozmawiać o tym, co się dzieje między nimi. Każde ucieka w swoją stronę i nawet Patryk uważa, że oboje się kompletnie pogubili.

Sylwia i Paweł będą razem? Igor odkryje intrygę Moniki? [STRESZCZENIE ODCINKA+ZWIASTUN]Zobacz więcej

Agata (Agnieszka Wosińska) próbuje przeprosić Marka (Krzysztof Stelmaszyk) za nieudane spotkanie i prosi go o mediację z jej własnym niesolidnym stolarzem. Marek godzi się spotkać z rzemieślnikiem w Egalite i staje oko w oko z najgorszym koszmarem swojej przeszłości. Z pomocą przychodzi mu Helenka (Maja Kwaśny), która w konfliktowej sytuacji miedzy dorosłymi staje dzielnie po stronie wujka dziadka. Całe zdarzenie nieoczekiwanie zbliża do siebie Marka i Agatę bardziej, niż zbliżyłoby ich dziesięć randek, a Igor (Kamil Kula) wreszcie konfrontuje Monikę (Marta Żmuda Trzebiatowska) z sobą samą.

Krzysiek (Paweł Domagała) ciężko pracuje, by odzyskać zaufanie swoich przyjaciół i współpracowników, a Andreas (Andrzej Andrzejewski) uświadamia mu, że zanim zacznie pomagać ludziom, powinien uregulować swoje sprawy z Martą (Katarzyna Ankudowicz), póki jeszcze dziewczyna ma do niego cierpliwość.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Wera (gość)

    No, cisza przed burzą. Jutro zapewne zrobi się głośniej :) Dziewczyny już wpisują komentarze pod najnowszym artykułem, więc przenieśmy się tam. Do jutra!

    07.11.2018 22:20
  • Lila (gość)

    Ale to zdjęcie z 11 jest takie fajneee 😍

    07.11.2018 22:18
  • Gosc111111222 (gość)

    Cisza przed burzą 😁😁😁 Jutro najprawdopodobniej pojawi się opis 12 odcinka...

    07.11.2018 21:50
  • Hania (gość)

    Ciągle zaglądam a tu taka cisza ??? 🙄

    07.11.2018 21:42
  • :) (gość)

    Halo co z wami ? Jest tu jeszcze ktoś ?

    07.11.2018 07:09
  • T. (gość)

    Dlaczego do piątku tyleeeeee czasu 😭😭😭😭

    06.11.2018 19:12
  • Anna (gość)

    Mi się wydaje ze to będzie poranek przyjdzie Grażyna i zacznie najeżdżać na Sylwię ze sypia z Panem mecenasem chudym jak paragraf pewnie jeszcze poleci do Kubusia i go zaatakuje jak on do tego dopuścił i wgl

    06.11.2018 17:17
  • Wera (gość)

    Jestem fanką S&P więc też się cieszę, że są teraz na pierwszym planie. I tak, jest między nimi niesamowita chemia. Chodzi mi po prostu o to, żeby skończyć ten serial w odpowiednim momencie - nie za szybko (niektórzy uważają, że wystarczy tylko jeszcze 1 sezon - ja nie!), ale i też niepotrzebnie nie przeciągać, bo już Ola i Marcin zaczynają dostawać role w filmach kinowych i innych serialach. I czy jest chemia, czy nie też raczej nie będą chcieli grać wiecznie w OMSNM, bo chcą rozwijać się zawodowo. Dlatego tak ja napisałam dla mnie najlepiej, żeby ten serial potrwał jeszcze kilka sezonów - żeby fani mogli się wystarczająco nacieszyć rozwojem ich związku (przecież oni nawet jeszcze nie są razem). Jeśli scenarzystki utrzymają ten świetny poziom z tego sezonu będzie dobrze.

    06.11.2018 10:31
  • /////// (gość)

    Z całym szacunkiem ale to że jedna osoba czy grupa fanów ligi chce zakończenia serialu to nic nie znaczy...serial będzie nadal trwał bo jest rewelacyjny . Sylwii i Pawła takie wypalenie nie grozi bo między korczem i Adamska jest niesamowita chemia i przyciąganie przez to postacie są realistyczne. Bardzo bardzo się cieszę że są teraz na pierwszym planie i wierzę że będzie ich więcej....Między Igą i Marcinem były zwyczajne sceny zabrane przez aktorów...

    06.11.2018 06:51
  • Kinga (gość)

    To nigdy nie będzie telenowela, bo to nie jest telenowela. To serial komediowy. Moim zdaniem ale chyba nie tylko moim po prostu Kulig i Pawłowski nie dogadywali sie tak jak Korcz i Adamska. Kulig gdyby chciała to napewno pogodzila by grę w serialu

    06.11.2018 06:40
  • Kinga (gość)

    To nigdy nie będzie telenowela, bo to nie jest telenowela. To serial komediowy. Moim zdaniem ale chyba nie tylko moim po prostu Kulig i Pawłowski nie dogadywali sie tak jak Korcz i Adamska. Kulig gdyby chciała to napewno pogodzila by grę w serialu

    06.11.2018 06:39
  • Wera (gość)

    Nie chcę, żeby ten serial trwał wiecznie, żeby się zrobiła z tego jakaś trwająca latami telenowela bo skończy sie tak jak w przypadku IGMY - aktorzy zaczną mieć inne propozycje i tak jak JK zaczną znikać z serialu, ale chcę żeby potrwał jeszcze ze 3 - 4 sezony, no max 5 - żebyśmy mogły się nacieszyć kolejnymi etapami ich związku, no i oczywiście doczekały "małych mecenasików".

    05.11.2018 23:35
  • Kala (gość)

    Kama tak może być. A wyobrażacie sobie że Paweł robi im jajecznicę i się pobrudzi.. ściąga spodnie żeby zaprać... i wtedy przychodzi Grażi😂😂

    05.11.2018 23:10
  • Hela (gość)

    A co do poprzednich komentarzy ,,kocham cie” z ust Pawła to byłoby dopiero coś 😅

    05.11.2018 23:00
  • Hela (gość)

    Też tak myślałam Kama!

    05.11.2018 22:59
  • Kama (gość)

    A moze to befzie poranek tylko trochę inny niż siebie wyobrażałyśmy 😂😂 Paweł kupi świeże bułeczki i coś tam na śniadanie i wpadnie do Sylwii pogadać (wieczorem się nie udało jej znaleźć, to może rano? ) i wtedy również wpadnie Grażyna. Doda swoje dwa plus dwa i pomyśli że spędzi razem noc 🙈🙈🙈 A może nawet podzieli się plotką Z Krzyśkiem albo Martą 😂😂 Co wy na to ?

    05.11.2018 22:50
  • Mania (gość)

    Ja też bardziej stawiam na wieczór. Może przyszedł "niezobowiązująco" pograc w fife 😂

    05.11.2018 22:46
  • Lila (gość)

    Olga ! Witamy w rodzinie ! ❤️ Ja tam liczę na poranek ... żeby było śmiesznie to może będzie to poranek 😂 reakcja Grażi byłaby komiczna ! A jak nie poranek to wieczór 🙈

    05.11.2018 22:44
  • Gość444 (gość)

    Witamy Olga 😘😘😘

    W tym 10 odcinku ma być podobno ta scena Sylwia Paweł Grażynka. Na poranek raczej nie ma co liczyć. Jakieś propozycje ??

    A może wiecie coś jeszcze o tym odcinku?

    05.11.2018 22:40
  • Gosc111111222 (gość)

    Lila -wezmą się do roboty w 13 odcinku albo następnym sezonie 🙈🙈🙈🙈

    05.11.2018 22:38
NowszeStarsze