"O mnie się nie martw" sezon 9. odcinek 9. Marcin molestował studentkę? Monika znajdzie dowody na jego niewinność? [STRESZCZENIE ODCINKA]

Marcin wyjechał na piknik naukowy ze studentami i to będzie przyczyną jego kolejnych kłopotów. Zostanie oskarżony o molestowanie studentki! Sprawdź, co wydarzy się w 113. odcinku "O mnie się nie martw"!

Multimedia

"O mnie się nie martw" sezon 9. odcinek 9. w piątek, 9.11.2018 o godz. 20:45 w TVP2! - sprawdź program tv

Marcin (Stefan Pawłowski) ma kłopoty! Wszystko przez wyjazd ze studentami prawa na piknik naukowy, który skończy się wybuchem afery i oskarżeniem Kaszuby o molestowanie jednej ze studentek. Co na to rodzina Marcina? Jak ta sprawa się rozwinie?

Jaką tajemnicę skrywa Monika? Doprowadzi Igę i Marcina do ruiny? [WIDEO]Zobacz więcej

W 9. odcinku 9. sezonu "O mnie się nie martw" Marcin wpada w poważne tarapaty. Anonimowa notka i zdjęcie Marcina z Justyną (Natalia Sierzputowska) na studenckim forum udostępniana i kopiowana trafiła na czołówki niekoniecznie poważnych, ale opiniotwórczych portali i gazet. Nikt z przyjaciół i rodziny nie wierzy w winę Marcina, ale klienci na wszelki wypadek rezygnują z jego usług. On sam ze wsparciem Igi (Joanna Kulig), musi odbyć przykrą rozmowę z Helenką (Maja Kwaśny) i Oliwką (Oliwia Dąbrowska) i stawić czoło zatrudniającej go na uczelni pani profesor. Wspierać będzie go ojciec (Krzysztof Stelmaszyk).
- Powiedziałeś jej, że może cię zwolnić na podstawie jednej dwuznacznej fotografii wyrwanej z kontekstu? Wiesz jakie rzeczy o mnie mówili?
- Wiem... I jak mówili, że jak spałeś z aplikantką, to jednak z nią spałeś
- wskaże jednak Marcin.

Kamila (Anna Zelewska), studentka Marcina, czuje się winna całej sytuacji i jest dla niej oczywiste, kto spreparował notkę, ale wiedzieć a udowodnić, to dwie różne sprawy. Afera budzi zrozumiałe zainteresowanie Moniki (Marta Żmuda-Trzebiatowska), która mimowolnie znajduje dowody niewinności młodego Kaszuby.

Joanna Kulig jest w ciąży! Gwiazda serialu TVP zostanie po raz pierwszy mamą! [ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Wera (gość)

    Dziewczyny zaczęły już pisać pod najnowszym artykułem, więc dalsza część tam.

    11.11.2018 11:36
  • A. (gość)

    tez myślę że sie polubią. :)

    10.11.2018 12:26
  • . (gość)

    A ja myślę że Paweł i Grażyna się polubią. Ona mu nieba przychyli jak zobaczy że Sylwia jest z nim szczęŚliwa.

    10.11.2018 11:21
  • A. (gość)

    Odcinek mi się bardzo podobał. Bez fajerwerków, ale scenarzystki puszczają w naszą stronę kolejne iskierki. Paweł w rozmowie z Sylwią bardzo zazdrosny - to rzucenie dokumentów a później jego 'odbierz sobie' i jego wzrok o tym świadczy. W całej sprawie z dzieciakami zachował zdrowy rozsądek a przy okazji pokazał że ma uczucia. Stanął w obronie Grażyny i Sylwii, to pokazuje jak zmienił podejście do Małeckich. Szanuję rodziców, i wie że matka dla Sywlii jest bardzo ważna. Może jej nie lubić ale szanować trzeba. Rozmowa z nią w samochodzie tylko to przypieczętowała. Obydwoje chcą dla niej szczęścia i spokoju, a przy okazji Paweł dalej punktuje u teściowej. I na koniec rozmowa Sylwii z Grażyną - chce by znalazła faceta, który będzie dla niej dobry i zawsze lojalny. No i Paweł tak jest. Bardzo dobrze mi się odcinek oglądało. Wszystko się przesuwa w dobrą stronę, naturalnie.

    10.11.2018 10:40
  • Hania (gość)

    Przynajmniej się nie kłócili 😁

    10.11.2018 09:24
  • Wera (gość)

    Fakt, fajerwerków nie było, ale po poprzednim emocjonalnym odcinku potrzebne było takie wyciszenie. Za to było zwyczajne życie i było to naprawdę fajne. I naprawdę ten odcinek mi się podobał. Grażyna nabrała rozumu. Paweł pokazał, że jest też poważnym, rozsądnym facetem i co ważne lojalnym wobec Sylwii. Przemowa Grażynki o lojalności to jest kolejny kamyczek w uświadamianiu S&P, że są dla siebie stworzeni. To już nie jest droczenie się, to są hmm... rodzinne sytuacje. W poprzednich związkach Sylwia i Paweł byli jakby oderwani od swoich rodzin. Tutaj są w otoczeniu bliskich i bliscy im ludzie (Grażyna, Krzysiek, Patryk) uczestniczą w tym ich docieraniu się. I to ich jeszcze bardziej wiąże.

    10.11.2018 00:51
  • gośćxx (gość)

    Pomimo tego że, nie było gorących scen pomiędzy Sylwią i Pawłem to i tak odcinek na plus. Przede wszystkim Paweł fajnie powiedział o szacunku do rodziców. Jego sygnał jest jasny, nieważne jaka Grażynka jest - przypałowa, gada dużo i czasem od rzeczy, ale należy jej się szacunek bo jest matką Sylwii. I oboje mają ten sam cel- szczęście Sylwii.

    09.11.2018 23:07
  • kkk (gość)

    Ej czy tylko ja odnoszę wrażenie jakby Sylwia i Paweł w kancelarii to były zupełnie różne postacie jak prywatnie, sceny Np w domu?

    09.11.2018 23:00
  • Kama (gość)

    Tak na to nie spojrzałam 😂😂

    09.11.2018 22:53
  • Hela (gość)

    Bardzo dobre podejście, w sumie popieram 😅

    09.11.2018 22:49
  • Close (gość)

    Jak to relacja S&P nie przesunęła się ani o minimetr? Doktorek Kuba już znudził się Sylwią, Paweł jak widać też nie kręci już z prokurator. Zachował się w całej sprawie bardzo odpowiedzialnie, spokojnie i z klasą. Pokazał Sylwii, że też potrafi wczuć się i zaangażować w sprawę i że ma w sobie trochę ciepła. Na koniec stanął w obronie Sylwii i jej matki, do której też zmienił podejście, widać że chce mieć z nią dobre relacje i wyraźnie się stara. Wszystko przypieczętował kolejny raz przyznając, że zależy mu przede wszystkim na szczęściu Sylwii. Nie każdy odcinek musi mieć fajerwerki, takie jest życie. Dużo fajnych scen jeszcze przed nami.

    09.11.2018 22:46
  • Wera (gość)

    Czyli scena Sylwia-Paweł-Grażyna będzie albo w 11 odc albo nie będzie jej wcale, bo to było w mieszkaniu Sylwii.

    09.11.2018 22:41
  • Fanka (gość)

    Pawełek coraz lepiej dogaduje się z przyszłą teściową 😁😁😁😁

    09.11.2018 22:36
  • Lewa (gość)

    Chyba ostatecznie wyjaśnią się wątek Moniki. Marek miał romas z jej matką. Rozmawiają w jej mieszkaniu

    09.11.2018 22:32
  • Gosc111111222 (gość)

    W zwiastunie Monika z Sylwią przy samochodzie. Sylwia pyta czy przez ich kłótnie wypowiedziała umowę kancelarii. Paweł z Sylwią w gabinecie też o tym rozmawiają. Krzysiek z Ireną rozmawiają o ojcu Marty który pojawił się w 10 odc.

    09.11.2018 22:30
  • gosc (gość)

    Kazdy sie spodziewal ,ze za duzo w 10 odcinku nie bedzie ich scen nawet w streszczeniu nic o nich nie pisali ,a w zwiastunie co bylo ?

    09.11.2018 22:28
  • Wera (gość)

    No nie w każdym odcinku może być różowo :). Szczegóły please...

    09.11.2018 22:24
  • Gosc111111222 (gość)

    Sylwia dwa razy klóciła się z Moniką. Za drugim razem Paweł stanął w obronie Sylwii i Grażyny. Fajna bardzo krótka scena jak Paweł bierze Grażynę pod rękę i w samochodzie

    09.11.2018 22:22
  • Kama (gość)

    Mam wrażenie że relacja S&P nie przesuneła się nawet o cm

    09.11.2018 22:20
  • Wera (gość)

    Dziewczyny, co było w 10 odc?

    09.11.2018 22:05
NowszeStarsze