"O mnie się nie martw" sezon 9. Paweł będzie z Sylwią czy w głowie zawróci mu nowa bohaterka? [CO SIĘ WYDARZY]

Właśnie trwają zdjęcia do 9. sezonu serialu "O mnie się nie martw", który na antenie TVP 2 zadebiutuje jesienią. Członkowie obsady w swoich mediach społecznościowych ujawniają coraz więcej zdjęć z planu, a fani spekulują... Sprawdźcie, co się wydarzy w 9. sezonie "O mnie się nie martw"!

Multimedia

"O MNIE SIĘ NIE MARTW" - CO WYDARZY SIĘ W 9. SEZONIE?

W 9. sezonie "O mnie się nie martw" przyjdzie czas na zmiany! Przypomnijmy, że poprzednia transza odcinków zakończyła się w tragiczny sposób - Paweł (Marcin Korcz) wdał się w bójkę z mężem Magdy (Robert Koszucki), przez co wylądował w szpitalu i zagrożone było jego życie! Wciąż oficjalnie nie wiemy, czy Paweł przeżyje, chociaż zdjęcia z planu nowych odcinków to sugerują.

Wygląda na to, że Paweł rozstanie się z Asią (Aleksandra Domańska) i w końcu będzie mógł być z Sylwią (Aleksandra Adamska). Oboje już od dawna mają się ku sobie, a fani wręcz domagają się, aby ta dwójka była razem! Czy Paweł i Sylwia pasuję do siebie? Oceńcie sami!

Pierwsze zdjęcia z planu 9. sezonu! Sylwia i Paweł będą w końcu razem? [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Jednak na horyzoncie pojawi się także nowa bohaterka, w którą wciela się Marta Żmuda-Trzebiatowska. Być może to właśnie ona zawróci Pawłowi w głowie! Czy mężczyzna nawiąże romans z nową dziewczyną? Przekonamy się już w 9. sezonie "O mnie się nie martw"!

Zobaczcie zdjęcia z planu nowych odcinków "O mnie się nie martw"!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Chcemy dalszej seri (gość)

    Chemy kontynuacjii o mni się nie martw

    01.12.2018 21:49
  • Basia (gość)

    To jeszcze został prawie miesiąc :( może chociaż wcześniej będzie na VOD :(

    17.08.2018 22:07
  • Madeline (gość)

    Kontynuacja serialu ruszy 14 września.

    17.08.2018 18:39
  • Lu (gość)

    Sylwia, to, że JK jest wierząca i chodzi do kościoła nie oznacza, że ma być ślepa na to, co wyrabiają niektórzy księża i nie występować w filmach, które o tym mówią. JK wiedziała na co się pisze, więc gdyby to było sprzeczne z jej światopoglądem, to pewnie by w tym udziału nie wzięła. A już nie wierzę zupełnie, że chodziło o kasę (to jest jakiś śmieszny zarzut). Już bardziej o chęć wystąpienia u Smarzowskiego, który nie jest przecież byle reżyserem i wielu aktorów marzy o tym, by zagrać u niego choć epizod. Robi kontrowersyjne filmy, ale na pewno nie można ich określić jako badziew pod publiczkę. To, że temat filmu jest trudny, może stanowić dodatkowe wyzwanie dla aktora, ale w sensie pozytywnym. Nie każdy chce grać tylko w milusich i bezproblemowych filmach. Niektórzy podchodzą trochę ambitniej do swego zawodu i nie rezygnują z ciekawej roli, bo może jacyś hipokryci w kraju będą na nich potem pluć.

    16.08.2018 21:48
  • Sylwia (gość)

    Smutne jest to ,że niedawno czytałam wywiad Joanny Kulig i mówiła tam ,że jest osobą bardzo wierzącą ,chodzi do kościoła ,a teraz wystąpi w tak kontrowersyjnym filmie ,wyjdzie na to ,że to co mówi nie ma żadnego podłoża i dla kasy można wszystko zrobić,nie rozumiem po co tak dobrym aktorom jak Więckiewicz czy Braciak potrzebne takie coś bo "smród" po tym będzie się ciągnął jeszcze długo ,kościół i księża to bardzo śliski temat no ale może film choć odrobine będzie lepszy niż to co pokazali na zwiastunie :)

    16.08.2018 21:14
  • Marta (gość)

    To dopiero zwiastun ,a jaką wywołał burzę to się dopiero zacznie jak film pojawi się w kinie już teraz na aktorów i scenarzyste robi się hejt ,a co będzie później.Piszą ,że aktorzy grający w tym filmie będą mieli ciężko dostać teraz jakąś rolę w tv.

    16.08.2018 20:58
  • G0ŚĆ (gość)

    Basia-po takim sukcesie"Zimnej Wojny",teraz skandal. Trudno wyczuć co się stanie.Trzeba przyznać,że odważna z niej babka,przyjęła taką rolę w takim filmie o takim środowisku.

    16.08.2018 18:18
  • Basia (gość)

    GOŚĆ ja ogladałam jeszcze ten oryginalny, oby tylko udział w tym filmie nie miał jakiś przykrych konsekwencji dla pani JK..

    16.08.2018 16:39
  • G0ŚĆ (gość)

    Basia-ale został trochę zmieniony,zdjęto scenę rozbieraną p Kulig- czyli przeszedł cenzurę.Na instagramie JK jest orginał.

    16.08.2018 15:39
  • Basia (gość)

    GOŚĆ - dzieki, ja już ogladałam wcześniej...

    16.08.2018 11:30
  • G0ŚĆ (gość)

    Basia-zwiastun wrócił,godzinę temu go oglądałam.

    15.08.2018 22:21
  • Basia (gość)

    Lola co do filmu Kler to zwiastun jest już usunięty i podobno spore zamieszanie wywołała scena własnie z panią Kulig i są takie głosy, że aktorzy grający w tym filmie mogą dostać wilczy bilet od TV publicznej, dalsza dyskusja pod tym nowym artykulem...

    15.08.2018 18:10
  • Nina (gość)

    Lola - tak już nic więcej nie napisał, ale zaskakujące jest skąd takie informacje, chyba że wyssane z palca !!!

    jest już nowy artykuł i tam już też wkleiłam to info, bo sporo osób już tam komentuje, można się tam przenieść :)

    15.08.2018 18:01
  • Lola (gość)

    Nina czytałam to. Ale czy po tym komentarzu pan Tadeo nie został przykrakany i już nic więcej nie napisał?

    15.08.2018 17:41
  • Nina (gość)

    To ja Wam przedstawię teraz prawdziwą bombę, szukając w dawnych komentarzach znalazłam coś takiego:

    tadeo (gość)

    Jezus Maria, ja już naprawdę nie nadążam za tymi waszymi wywodami, moglibyście tak mleć i mleć bez końca...o co wam chodzi i o czym piszecie - nie wiadomo! powiem krótko: Sylwie wprowadzono po to by wykreować nową bohaterkę serialu, w miejsce Igi, która niedługo odejdzie, czasowo lub na stałe, w 9 sezonie...

    06.02.2018 13:20

    Czy ta osoba coś wiedziała o pani Kulig i czy faktycznie jej już nie bedzie w 9 sezonie ?

    15.08.2018 17:29

    15.08.2018 17:32
  • Lola (gość)

    Napewno się doczekacie około 11 sezonu będą już S&P Radeccy, a w 12 powieje nudą jak u Kaszubów. (Tak policzyłam analogicznie jak to było z Kaszubami.) I co wtedy będzie? 😯😯😯 Tak napisałam, proszę się fani S&P nie obrażać ale taka kolej rzeczy w tym serialu. Póki co czeka was coś fajnego i ciekawego w przeciwieństwie do nas fanów IgMa.

    A co do afery z filmem KLER, zwiastun widziałam, a jest już szum wokół tego bo nie jestem zorientowana?

    15.08.2018 17:27
  • Mika (gość)

    No, dziewczyny ja już się nie mogę doczekać kiedy Sylwia z Pawłem będą razem a już o ich jako Radeckich to marzę od dawna, może się doczekamy tak jak fani I&M doczekali się Kaszubów.

    15.08.2018 16:59
  • Basia (gość)

    Michalina ale na państwa Radeckich to chyba czekamy najbardziej i z niecierpliwością !!! Oni w tym serialu to piękno, szyk i elegancja !!!

    15.08.2018 14:12
  • Michalina (gość)

    Scenarzyści zdają sobie sprawę z tego, iż najwięcej fanów mają teraz S&P i to oni "ciągną" ten serial, wątek I&M się wypalił teraz być może w związku z niedyspozycyjnością pani Kulig faktycznie Sylwia z Pawłem będą mieć więcej scen i ich wątek zostanie rozbudowany, na razie wiemy że pojawi się brat Radeckiego, możliwe że przyjdzie i pora na rodziców Pawła a potem i my fani S&P doczekamy się państwa Radeckich ; D

    15.08.2018 13:00
  • Ewka (gość)

    Joanna Kulig to raczej odejdzie z serialu bo za bardzo kojarzy się ze skandalem wokół filmu Kleru, poza tym widać że w serialu gra szybko, powierzchownie, niechlujnie, chyba jej się znudził i nie chce jej się już grać, tylko zwyczajnie jest. Scenarzystki powinny postawić teraz na wątek Sylwii i Pawła i ich docieranie się, to jest jedyna recepta na kontynuacje serialu.

    15.08.2018 12:03
NowszeStarsze