"O mnie się nie martw" skasowane przez TVP?! Katarzyna Ankudowicz przekazała smutne wieści

Serial "O mnie się nie martw" został skasowany! Nie będzie 14. sezonu. Tę smutną informację przekazała jedna z aktorek, Katarzyna Ankudowicz. Sprawdź szczegóły!

Multimedia

"O mnie się nie martw" to popularny serial komediowo-obyczajowy emitowany na antenie TVP2 od 2014 roku. W gwiazdorskiej obsadzie produkcji mogliśmy zobaczyć m.in. Joannę Kulig, Stefana Pawłowskiego, Pawła Domagałę, Marcina Korcza i Katarzyna Ankudowicz.

Kontrowersje wokół serialu TVP nie milkną. Nareszcie wypowiedziały się odtwórczynie głównej roli!Zobacz więcej

Na przełomie 2020 i 2021 roku mogliśmy oglądać 13. sezon serialu. Teraz dowiadujemy się, że było sezon ostatni. Tę smutną wiadomość w swoich mediach społecznościowych potwierdziła Katarzyna Ankudowicz, która opublikowała bardzo emocjonalny wpis.

- Dziś wiemy, że to koniec. Ostatecznie i na zawsze. Smutno, wiadomo. Tym bardziej, że nie było szansy się na to przygotować, podziękować, wyściskać, popłakać - napisała aktorka. Przy okazji zdradziła także, że przed laty starała się o rolę Igi, którą ostatecznie otrzymała Joanna Kulig.

Serial "O mnie się nie martw" był trzykrotnie nominowany do Telekamery. Wszystkie dotychczas nakręcone odcinki produkcji można zobaczyć w TVP VOD i na Netfliksie.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Ola (gość)

    Ghg komentarz jeszcze jest, dobrze napisałaś 👍

    20.02.2021 21:13
  • 123 (gość)

    Ja nie wiem czy zabiegi upjekszające to nie był wymógł grania w Królestwie Kobiet bo Wera to byłą po botoksie, ale mogę się mylić, teraz wydaje mi się że już jest lepiej i nie szprycuje się tak i twarz i usta są normalniejsze.

    20.02.2021 20:35
  • Maria (gość)

    Jesli chodzi o negatywne opinie to zgodze się z jedną,Ola sobie niepotrzebie zrobiła ten botoks i wyglada to niekorzystnie.Po co jej to?.Taka młoda ładna twarz.Kto ją do tego namówił? Jesli chodzi o komentarze typu serial skończył się po Kulig to mnie one śmieszą bo mi się nadal dobrze oglądało serial i bez niej.Domagała był zabawny ale też były takie momenty za bardzo przerysowane i irytujące w jego wykonaniu.Jesli chodzi o komentarze typu nigdy tego serialu nie ogladalam to ja tez nie ogladalam The crown,Gambit krolowej ,Gru o tron a z polskich Chylki ,echo serca ,Rancza a za Bringertonow się dopiero zabieram ale to nie znaczy że seriale są kiepskie bo ich nie widzialam.

    20.02.2021 20:16
  • Ghg (gość)

    Napisałam parę słów tym na Pudelku, zobaczymy na jak długo. Coś w tym stylu: "Nie wierzę, że mamy aż tak ogłupiały naród. Połowa osób nie wie jak doszło do skasowania serialu a i tak się wypowiada. Serial bezczelnie przerwano i pourywano wątki (to nie pierwsza taka sytuacja w TVP), mało tego - zakończono ostatni odcinek napisem "Ciąg dalszy nastąpi". Cała ekipa pracująca nad serialem była jedną wielką rodziną pracującą od prawie 7 lat, zżyli się ze sobą, a wy serio myślicie, że chodzi jej o pieniądze? To chyba tylko wy patrzycie na życie w ten sposób. I nie, nikt nie liczył na to, że serial będzie wiecznie w TV, ale wypadałoby dać rozsądne zakończenie serialu przed podjęciem tej decyzji. A co do zarzucania hipokryzji - każdy ma mieć prawo do poglądów politycznych i to nie jest powód do pozbawiania aktorów pracy z dnia na dzień. Postawcie się na jej miejscu - tracicie pracę z dnia na dzień, bo macie przeciwne poglądy polityczne niż wasz pracodawca. Nie macie do niego żalu? Nie powiecie o nim ani jednego złego słowa?" Jeśli ktoś chce to może poprzeć, bo mi ręce opadały jak to zobaczyłam 🤦‍♂️.

    20.02.2021 20:15
  • Ghg (gość)

    Te komentarze są usuwane celowo. Oni zrobią wszystko, żeby wyszło, że mają rację i stało się słusznie. Takie strony nie powinny istnieć. Serial trzymał poziom od początku do końca. A że niektórzy aktorzy odchodzili, a inni przychodzili to żadna nowość - tak jest w prawie każdym serialu. Sama myślałam, że po odejściu Igi serial straci sens, ale myliłam się. Szybko tą pustkę zastąpili 3 stażystami, to był strzał w dziesiątkę. Mało tego - serial nie stracił swojej komediowej strony pomimo tego wydarzenia. Ci co krytykują niech sami spróbują zrobić serial na miarę OMSNM. A najbardziej żal mi tych, co myślą, że Oli o pieniądze chodzi i mówią, że trzeba było siedzieć cicho i takie są konsekwencje w byciu przeciw władzy. Ale cóż - takie są skutki oglądania wiadomości TVP. Niestety tym osobom nie przemówi się do rozumu.

    20.02.2021 19:38
  • 123 (gość)

    No niestety większość komentarzy jest w takim stylu " Po odejściu Kulig i Domagały serial był o niczym. Przestałam oglądać, bo był tak nudny, że nie można było złapać o co chodzi, a poza tym obsada kompletnie nie dobrana. Postać grana przez p. Adamską beznadziejna, nieszczęśliwa, wredna, nie dało się jej oglądać. Nie będę żałować"

    Ja rozumiem że twarzami OMSNM od poczatku była Kulig i Domagała ale jeśli produkowali jeszcze serial po odejściu Kulig to znaczy że inne wątki też się podobały ale faktycznie trudno się przebić przez tych hejterów Oli bo niestety ona teraz obrywa najwięcej. I jeszcze śmieszy mnie to wysyłanie jej i żebranie o rolę w TVN jak ona tam już tyle grała.

    20.02.2021 19:26
  • Ola (gość)

    Na pudelka można pisać bez konta tylko co to daje jak zostają tylko komnentarze tych co hejtują Olę, jak się napiszę że serial ogladało prawie 2 mln fanów i czekają na prawdziwe zakończenie serialu a nie przerwanie go tak nagle to usuwają, szkoda gadać, mi to wyglada na zorganizowaną akcję żeby pokazać że aktorka użala się że już nie będzie zarabiać kasy a serial powinni zdjąć dawno bo był nudny i że bez Kulig i Domagały nie dało się go ogladać, szkoda gadać nawet.

    20.02.2021 19:13
  • Do 123 (gość)

    Nie piszę tam, bo nie mam kont. Serio pozytywne wyrzucają? Pozytywne to dla nich hejt? Wszystko jasne.

    20.02.2021 18:39
  • Ola (gość)

    Artykułów o zakończeniu OMSNM pojawia się coraz więcej, plotek, pudełek, swiatseriali, radio zet i wiele innych, być może to dobrze bo sprawa zostanie nagłośnienia, gorzej że nie można napisać porządnego komentarza w obronie serialu i Oli bo zaraz znikają, nawet te pisane po zalogowaniu, ja pisze gdzie się da że serial zasługuje na zakończenie i takie postępowanie przez Kurskiego powinno być negowanie, że serial miał dobrą oglądalność i ludzie czekają na zakończenie wątków, ale wszystko usuwają jakby taki mieli nakaz. Teraz wychodzi na to że Oli chodzi o kasę a tu wcale o to nie idzie, ręce idzie załamać co się wyprawia.

    20.02.2021 18:08
  • Ghg (gość)

    Przed chwilą przejrzałam komentarze do tego postu i większość hejtu wylewa się przez osoby, które nie pokażą nawet swojej twarzy. Ja bym ich wcale nie słuchała. Natomiast takie 95% komentarzy jest pozytywnych jeśli chodzi o naszą stronę. A słowa Oli odnośnie przejęcia przez Netflix - "Nie ma rzeczy niemożliwych" - napawają mnie optymizmem i dają wiarę, że to jeszcze nie koniec 💗.

    20.02.2021 17:57
  • gosc (gość)

    Trolle pojawiają się wszędzie. Artykuły, które pojawiły się, pisane były chyba tylko dla nich. Dlatego pod tym tutaj lepiej nie pisać, ponieważ wszystko obrócą przeciwko, rzucając puste hasła. Trzeba się 5 razy zastanowić, czy warto zaczepiać albo przepytać tak, że rzucają puste hasła. Moim zdaniem, od widzów teraz dużo zależy. Jeśli szybko ucichniemy, będzie źle.

    20.02.2021 17:50
  • 123 (gość)

    Pod postem Oli ciągle jest żywa dyskusja, ja tam zagladam i dziewczyna pisze że w rankingu ogladalności OMSNM wypadł najsłabiej i że był już nudny i takie tam, no wiecie to nie pomaga bo jednak jest grupa co serial oglądała nawet jak narzekaliśmy że słaby odcinek czy coś nam sie nie podoba, wszyscy powinni mówić jednym głosem że serial zasługuje na zakończenie tak jak to powiedziała Ola a teraz dostaje baty że chodziło jej o kasę, jest taki komentarz Oli że mało prawdopodobne że serial przyjmnie Natflix ale nie nie możliwe wieć pisać na te profile i maile Natflixa, Aksona trzeba żeby wiedzieli że ludzie są zakończenia serialu.

    Kama ja to myślę że TVP planowało już wcześniej zakończyć OMSNM nie przez te 2-3 miesiące, myślę że gdyby aktorzy mieli potwierdzoną informację że 14 sezon będzie na pewno na koniec 13 sezonu dali by znać a było cicho, ja pisałam tu że nie podoba mi się że nikt nie wstawia postu informujacego że zakończyli 13 sezon jak to było w zwyczaju na insta u Oli chociażby czy Kasi i zawsze wtedy dawały znak że będzie nastepny sezon, teraz po raz pierwszy było inaczej, myślę że ten 14 przygotowywali do nagrań, mieli nadzieję że będzie i że jeszcze te 2 sezony powstaną no ale wyszło jak wyszło...skasowali serial i już...a aktorów i producenta trzymali w niepewności przez ten czas i tyle.

    20.02.2021 17:35
  • gosc (gość)

    Ten hasztag na Insta stworzyła grupka z fanclubów serialowych par i jest tam bałagan. Ktoś kto dobrze zna Insta powinien założyć profil czy hasztag, sformułować kilka zdań w charakterze argumentów i można byłoby lajkiwać i dodawać swoje opinie. Nie znam się na tym, może ktoś? Negatywne opinie omijam, bo piszą chyba ludzie, którzy bawią się trolowaniem. Posty aktorów i komentarze mają sporo lajków. Trudno to wszystko przeczytać, więc reakcja widzów jest. Powinni to samo wrzucać na profile telewizji, żeby zasypać. Brakuje jednego, wspólnego miejsca i głosu. Walczę, moja opinia poszła w kilka miejsc.

    20.02.2021 16:02
  • Kama (gość)

    Też niestety uważam, że to za mała skala, chciałabym się mylić, ale marne widzę szanse na uratowanie serialu. A tymi komentarzami o tym jak to serial powinien się dawno skończyć bym się za bardzo nie przejmowała. To są pewnie ludzie, które jeśli w ogóle jakiś odcinek odcinek widzieli to lata temu. Największą szkoda właśnie w tym, że nikt nie wiedział, że to będzie ostatni sezon, jakby wcześniej była znana ta informacja, to wątki pewnie inaczej by poukładali, a tak zostaliśmy z przerwanym serialem. Przecież był napisany cały scenariusz 14 sezonu, mieli już rozplanowany cały grafik, trochę nie rozumiem co wydarzyło się w przeciągu tych 2-3 miesięcy. Oglądalność spadła, to fakt, ale kurcze była przecież na poziomie zbliżonym do Na sygnale, czy np. na Polsacie Przyjaciółek. Gdyby ten 13 sezon był ostatni, ale byłoby to wszystko inaczej zorganizowane, dużo wcześniej wiedzielibyśmy o tym, pozamykane zostałyby wątki, to wiadomo byłoby w jakiś sposób przykro, ale przecież wiadomo, że ten koniec był już bliżej niż dalej i myślę, że w pełni byśmy zaakceptowali taką decyzję, a tak jest mnóstwo niezrozumienia, złości, frustracji, rozgoryczenia

    20.02.2021 15:52
  • Ghg (gość)

    Z tego miliona oglądających nie wszyscy są skłonni do pisania próśb, niektórzy może w ogóle nie wiedzą o zakończeniu serialu. Gdyby OMSNM miało więcej fanów to by nam się udało 😪. A dokładają do pieca aktorzy, którzy rzeczywiście mówią już do widzenia na zawsze. Jedynie widziałam taki przejaw jak nasz u pani Kurowskiej, która pisała, że te sprzeciwy może coś dadzą. Ja nie otrzymałam żadnej odpowiedzi od produkcji do dziś.

    20.02.2021 15:49
  • 123 (gość)

    O Lucyfera to walczyło z milion ludzi a przepraszam ile walczy o kontynuacje OMSNM ? te kilka wpisów z hasztagami na IG czy FB to stanowczo na mało, komentarzy u aktorów pod postami to można zliczyć z 550 pod każdym, ale jest komentarzy pod postami aktorów amerykańskich? po kilka tysięcy, teraz jeszcze mam wiadomość od osoby z branży TV że ta ogladalność OMSNM to była bardzo spadająca i dlatego stacja miała podstawy zdjąć serial, zobaczcie ile jest komentarzy że serial już dawno powinien się skończyć nawet pod tym nowym artykułem już wypisują że to gniot, jeśli aż tak bardzo ludziom by zależało na kolejnym sezonie to myślę że jednak wpisów brojących serial było by więcej a tak wychodzi na to że te kilka osób co tu piszemy chcemy chociaż jednego sezonu na zakończenie ale już nie jestem taka pewna czy aktorzy chcą, jestem po rozmowach z Kasią i Olą i one czas serialu w TVP uważają za zakończony, powrotu nie ma a tylko TVP ma prawa do OMSNM i jeszcze biorąc pod uwagę słowa Korcza że Radecki może załozyć już skarpetki i komentarze Vanessy pod postami Baci, Śleszyńskiej czy osób z obsługi serial już jest definitywnie zakończony. Żeby nie było że ja się poddałam to tradycyjnie jak poprzednio (przed informacją o skasowaniu serialu) wysłałam na FB Bądzmyrazem info co o tym myślę że jeden sezon powinien jeszcze być i na FB Akson Studio też.

    20.02.2021 15:15
  • . (gość)

    Nie ma co się spierać, trzeba działać. Piszcie gdzie tylko się da

    20.02.2021 15:11
  • Ghg (gość)

    Ja się nie zamierzam z tobą tu kłócić, bo nie obchodzi to innych piszących. Rozumiem, że masz inną opinię, ale odnoszę wrażenie, że próbujesz mi coś wmówić.

    20.02.2021 13:01
  • Do Ghg (gość)

    Mam podstawy, żeby pisać, co czytasz. Nie spierajmy się.

    20.02.2021 12:52
  • Ghg (gość)

    Nie powiedziałam, że wszystko zależy od Akson. Oni też mieli nadzieję, że powstanie kolejny sezon, bo w grudniu była tylko mowa o przesunięciu zdjęć na marzec, a nie o końcu serialu. Poza tym mają też inne projekty, więc nie muszą się wszystkim zajmować. Teraz my widzowie możemy tylko to powstrzymać pisząc do nich zapytania oraz kontaktować się z innymi stacjami, bo TVP jak widać straciło już zainteresowanie tym serialem. Ale skoro jesteś pewny swego to pisz do TVP, zobaczymy czy ci odpisze pozytywne rozpatrzenie sprawy.

    20.02.2021 12:39
NowszeStarsze