"O mnie się nie martw". Zakończyły się zdjęcia do serialu. Czy będzie 12. sezon?

Chociaż widzowie TVP2 wciąż mogą oglądać 11. sezon "O mnie się nie martw", to aktorzy skończyli już pracę na planie. Czy powstaną nowe odcinki serialu? Stefan Pawłowski zdradził, czy będzie 12. sezon "O mnie się nie martw"!

Multimedia

"O mnie się nie martw" sezon 11. w poniedziałki o godz. 21:55 w TVP2! - sprawdź program tv

"O mnie się nie martw" cieszy się niesłabnącą popularnością i od kilku lat przyciąga przed telewizory rzesze fanów. Widzowie z zapartym tchem śledzą rozterki prawników i ich bliskich. Obecnie TVP2 emituje 11. sezon serialu, jednak prace na planie dobiegły już końca.

Djamal jest zazdrosny! Aśka czuje do Marcina coś więcej niż przyjaźń?Zobacz więcej

Aktorzy świętowali koniec zdjęć do 11. sezonu na uroczystym bankiecie. Stefan Pawłowski, czyli serialowy Marcin Kaszuba, zamieścił w mediach społecznościowych zdjęcie z kolegami z planu i przekazał radosną nowinę - powstaną nowe odcinki "O mnie się nie martw"!

Chcę ogłosić, że zakończyliśmy zdjęcia do XI sezonu @omniesieniemartw_tvp !!! Nie martwcie się, ciąg dalszy nastąpi.

To oznacza tylko jedno - po krótkiej przerwie aktorzy ponownie pojawią się na planie serialu! Premierowe odcinki 12. sezonu "O mnie się nie martw" zobaczymy najprawdopodobniej wiosną 2020 roku. Cieszycie się?

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Krycha (gość)

    Ja chcę by nareszcie Asia wzięła się za rozwalanie związku Radecki i malecka należy jej się to

    07.11.2019 22:20
  • Krycha (gość)

    Ja chcę by nareszcie Asia wzięła się za rozwalanie związku Radecki i malecka należy jej się to

    07.11.2019 22:20
  • **** (gość)

    Asia bądź przy nas

    07.11.2019 22:19
  • QQQ (gość)

    Ja hce by Krzysiek wreszcie miał dziecko z Sylwia a Aśka by zdradziła djamala z Markiem Kaszuba

    07.11.2019 22:18
  • Kp (gość)

    Lubię Asię bo ona wygląda fajnie

    07.11.2019 22:17
  • Ula (gość)

    Asia ja chcę byś z nami została

    07.11.2019 22:16
  • Krycha (gość)

    Tylko widzisz Wiki,że historia tego serialu to najlepszy okres tego serialu,a aktorzy,którzy są już historią to jedne z najlepszych wątków i postaci tego serialu. Ciągnięcie tej historii bez końca to też niezbyt udany eksperyment. Trzeba wysyłać ludzi do Krakowa,rozwodzić,a co najgorsze uśmiercać,co zrobili z główną bohaterką. Nie jestem zwolenniczką tasiemców,bo zatraca się w nich logika i sens niektórych wątków,a taka postać jak Asia straciła na swojej roli jaką odgrywała w tym serialu. Dopóki Marcin ciągnie jeszcze swój wątek to jeszcze jest OMSNM,jeśli jego wątek się skończy, skończy się OMSNM.

    05.11.2019 01:24
  • Wiki (gość)

    Krycha ale historia Aśki to już historia tego serialu, jak historia Zarzyckiego,Laury,Ewy i innych co byli na poczatku, teraz to inne historie są ważne i rozwinięte i na pewno już miejsca dla Aski nie mam między tymi watkami co są teraz, czas Aski minął, nie wchodzi się 2 razy do tej samej rzeki i ten sezon to wyraźnie pokazuje, Aśka weszła drugi raz do tej rzeki ale to już jest inna rzeka, ona płynie już innym korytem, każdy z bohaterów jest już innym człowiekiem i ma swoje życie i niestety to już wszystko nie pasuje do Aśki ani Aśka nie pasuje do nich.

    05.11.2019 00:03
  • Krycha (gość)

    Nie ma już miejsca dla Asi w tym serialu??!!! To ona w tym serialu była kiedy innym się jeszcze nie śniło i nie wiedzieli nawet ,że dostaną jakąkolwiek propozycje do grania w tym serialu. Ogromnym błędem scenarzystek było łączenie Asi z Radeckim i rozwalanie małżeństwa z Adamem,skoro i tak nic z tego później nie miało być. Zabawiły się nią wpychając ją w ramiona nieodpowiedzialnego faceta,który sam nie wiedział i chyba znowu za bardzo nie wie, czego tak naprawdę chce. Asia to dziewczyna zostawiona w dzieciństwie przez matkę,wychowywana przez tatusia wykształcona,dumna z klasą dziewczyna. Nie mam pojęcia co znowu wykombinowały dla niej scenarzystki i czekam czy nas czymś zaskoczą,czy jak zwykle ponownie wykorzystają postać Asi w brzydki sposób. Przecież jej fani tez czekają na pozytywny rozwój jej wątku. Nie tylko są fani I&M,S&P,ale Asia też ma grupę widzów,którzy na nią czekają-o tym chyba zapomniały scenarzystki. Mam żal do scenarzystek,że tak uwzięły się na jej postać i tak niekorzystnie prowadzą jej wątek. Mam też nadzieję,że ten sezon zakończy się dla niej szczęśliwie i nie myślę tu,że musi być z Marcinem,ale chciałabym aby wreszcie była szczęśliwa. Byłam fanką I&M teraz Marcina,ale to nie przeszkadza mi,aby życzyć Asi jak najlepiej.

    04.11.2019 22:10
  • Bez Aśki już (gość)

    Rzeczowa argumentacja jest taka że za każdym razem wątek Aśki to taki zapychacz nic nie wnoszący do serialu, ta postać jest tragicznie słabo prowadzona, ani zabawna ani refleksyjna za to zawsze wkurzajaca. Myślę że się pojawiła tylko na chwilkę i zniknie bo dla niej nie ma już miejsca w OMSNM.

    04.11.2019 21:18
  • KP (gość)

    Kolejny sezon z Asią!!!! Ja z Tobą, z wszystkimi, którzy stoją po stronie Aśki. Poziom argumentacji antyfanek to strzelanie ślepakami, do znudzenia, bez rzeczowej argumentacji.

    04.11.2019 20:33
  • !!!!!! (gość)

    Aśka ma zniknąć, tylko ona nikt inny !!!!!!!!!!!

    04.11.2019 19:58
  • Kolejny sezon z Asią!!!!! (gość)

    To Wy przestańcie mamrotać,że kolejny sezon bez Asi,to już naprawdę niesmaczne. A może tak kto inny zniknie w przyszłym sezonie i będziecie wtedy bardzo niemile zaskoczone.

    04.11.2019 19:19
  • NIGDY WIĘCEJ AŚKI !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! (gość)

    popieram wszystkie wpisy że już BEZ AŚKI !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    04.11.2019 18:17
  • Bez Aśki już (gość)

    Przestańcie mamrotać o Aście i Marcinie, to jest niesmaczne już, ile można ! nic z tego nie będzie, nie strzelą sobie scenarzystki w kolano przecież jak ma być kolejny sezon, Aśka znika i koniec !

    04.11.2019 17:23
  • jotes (gość)

    "Ja również z WIELKIM TAK dla Asi i Marcina. :):):)" - ja też, ja też!

    04.11.2019 14:21
  • Aneta (gość)

    Macie jakieś przecieki na temat 9. odcinka? Jest już streszczenie?

    04.11.2019 13:37
  • ----- (gość)

    A ja miałam nadzieję że już się Aska nie pojawi nigdy, takie smęty zawsze są z nią że po co znowu do tego wracać, zawsze jej wątki są nieciekawe i tym razem jest tak samo, przewijam wszystkie sceny z nią.

    03.11.2019 19:23
  • **** (gość)

    A ja myślałam,że połączą Asię z Tomkiem. Odkąd Asia odeszła do Marcina,ani Tomek,ani Asia z nikim nie ułożyli sobie życia. Ciągle było coś na nie,Asia po zaręczynach czekała,ale Tomek wszystko odwlekał w czasie i się doczekał. Może fajnie by było gdyby się znowu odnaleźli.

    03.11.2019 10:09
  • Wiki (gość)

    Nie wyobrażam sobie żeby Zarzycką zostawili na kolejne sezony.

    02.11.2019 21:36
NowszeStarsze