"O mnie się nie martw" zdjęte z anteny TVP! Kiedy emisja 139. odcinka serialu?

Przed fanami serialu "O mnie się nie martw" trudne chwile. Serial zostanie 11 listopada zdjęty z anteny TVP2! Kiedy zostanie wyemitowany 139. odcinek serialu? Sprawdźcie!

Multimedia

Fani "O mnie się nie martw" muszę uzbroić się w cierpliwość. Niestety, ale 11 listopada 2019 roku TVP2 nie wyemituje serialu "O mnie się nie martw", ponieważ w tym czasie na antenie będzie odbywać się emisja Koncertu dla Niepodległej, a następnie w programie pojawi się film "Bezpieczna przystań".

Djamal jest zazdrosny! Aśka czuje do Marcina coś więcej niż przyjaźń?Zobacz więcej

Amerykański film "Bezpieczna przystań" zostanie wyemitowany o 21:50, czyli dokładnie o tej samej godzinie, o której prezentowane jest zawsze "O mnie się nie martw". Czy to słuszna decyzja TVP? Czujemy, że fani produkcji będą oburzeni takim stanem rzeczy, bo czy naprawdę z powodu Święta Niepodległości trzeba przestać emitować serial komediowy? Kwestia mocno dyskusyjna.

Według najnowszych ustaleń 9. odcinek 11. sezonu "O mnie się nie martw" (czyli odcinek nr 139) zostanie wyemitowany dopiero w poniedziałek, 18 listopada, o godzinie 21:50.

Co sądzicie o takiej decyzji TVP?

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • do gość (gość)

    Miejmy nadzieję że się zakończy i to raz na zawsze !

    13.11.2019 20:48
  • gość (gość)

    Oj tak, niektóre komentarze sięgają dna......dna wymyslów na temat wątku Aski, który na szczęście już się zakończy...

    13.11.2019 19:24
  • DO Kasia (gość)

    Komentujący na pewno na taki prymitywny sposób komentowania nie pozwala. A Grażyna to żaden autorytet,więc nie ma się co posługiwać jej cytatami. A tak szczerze to tragiczna jest ta strona,niektóre komentarze sięgają dna.

    13.11.2019 18:30
  • Kasia (gość)

    Poziom dyskusji taki na jaki komentowana osoba pozwala 😂😂 cytując Grazynke

    13.11.2019 17:31
  • KP (gość)

    Do Do do Kasi - Zgadzam się z Twoją opinią o "poziomie" dyskusji na forum. Popieram i stoję murem!!!

    13.11.2019 15:32
  • Do Do do Kasi (gość)

    nerwowa? Tak, bo wylewacie pomyje i jest to trudne do zniesienia. Dla mnie akurat nie jest normalne jak ktoś wypisuje takie obrzydlistwa. I też się właśnie podzielę opinią na forum w takim samym stylu jak ty: I nie ma co ukrywać ale Aśka WCALE NIE MUSI ODEJŚĆ. Powinna wręcz zostać jak najdłużej. I koniec!

    13.11.2019 12:09
  • Do do Kasi (gość)

    Co ty taka nerwowa, to jest tylko forum o serialu a Ty bierzesz wszystko za bardzo do siebie, kiedys było tu tyle wylewane jadu na Sylwie a potem na S&P i jakoś wielu osobom to nie przeszkadzało, teraz jest ogólne niezadowolenie z powrotu Aski i ludzie piszą tu i dzieła się tym na forum i to jest chyba normalne i nie ma co ukrywać ale Aśka musi odejść i koniec.

    13.11.2019 10:19
  • do Kasi (gość)

    Kasia, obrzydliwe to jest to co tu wypisujesz, nie tylko na temat Aśki! Weź się dziewczyno ogarnij, bo ten jad samą cię kiedyś zaleje!

    13.11.2019 09:52
  • wkurzona (gość)

    pudło, po prostu przesadzasz/ cie i to nie jest normalne i powoduje gniew

    13.11.2019 09:17
  • do wkurzona (gość)

    A Ty piszesz pod różnymi nickami i myślisz że się nikt nie zorientuje, hahahahhah, zaglądam tu i łatwo poznać że jesteś jedyną fanatyczną zwolenniczką Aśki, musisz się pogodzić z tym że postać Aśki jest tylko na chwilkę i tylko po to żeby pokazać jak bardzo już Zarzycka nie pasuje do tego serialu i watków, zrobili jej swój osobny watek i wyszła z tego zwykła kicha, odcinek bez Aśki było złoto i niech tak już pozostanie, ślub w 10 i adios Asienka,hahahaha

    13.11.2019 09:07
  • Iwona (gość)

    Kasia nie jesteś sama, trzymam z Tobą i innymi co już nie chcą Zarzyckiej, scenarzystki wyrzuciły ją po 8 sezonie i to było najlepsze co zrobiły teraz czekamy na powtórkę, jeśli ktoś z produkcji to czyta to apelujemy o ponowne wyrzucenie Zarzyckiej !!!!! PLISS !!!!!!

    13.11.2019 08:53
  • wkurzona (gość)

    no, na pewno masz nierówno pod sufitem , masz jakaś obsesję, to jest chore !!!!!! piszesz pod wieloma nickami i myślisz,że nikt tego nie wyłapie , za karę powinni ci puszczać w kółko scenki z Asią ,a ty w kaftanie bezpieczeństwa nic nie mogłabyś zrobić , wariatkowo ,to jest twoje miejsce , ty NUDO

    13.11.2019 08:03
  • Kasia (gość)

    A no właśnie czasem trzeba wyrzucić i to tych obrzydliwych A Aśka do takich należy, już raz wyleciała i było super

    13.11.2019 07:55
  • DO Kasia (gość)

    Ja nie z tych co wyrzucają aktorów z serialu-to obrzydliwe. Niech sobie Grażyna zostanie,byle nie była już taka żenująca.

    12.11.2019 23:36
  • Kasia (gość)

    Możecie nie lubić Grażyny ale ona w serialu zostanie i dalej będzie smieszyc a Aśka zniknie na pewno 😁

    12.11.2019 23:08
  • KP (gość)

    Dodam jeszcze, że Grażyny coraz bardziej nie lubię. Nie można przesadzać w żadną stronę, bo to właśnie jest żenujące a nie komediowe.

    12.11.2019 22:57
  • KP (gość)

    Do gość, ja z Tobą i podobnie jak ty. Im więcej wrogów, tym więcej sprzymierzeńców dla tych na celowniku.

    12.11.2019 22:53
  • Do gość (gość)

    Widzę,ze są tu takie osoby,które w każdym komentarzu muszą coś napisać o Asi. Podobno nic Was ona nie interesuje,a jednak bez dodania wzmianki o niej nie możecie nic konstruktywnego napisać. Czytam te Wasze narzekania na Asię i coraz bardziej mnie ona zaczyna ciekawić,a nawet ją zaczynam bardzie lubić i chyba nie tylko ja,jest tu nas kilka. Aha dziękuję za życzenia,będę z zaciekawieniem oglądać.

    12.11.2019 22:42
  • Kasia (gość)

    Oj tak za tydzień to będzie wielki dzień dla fanek Aski, ciekawe czy przejdzie na islam jak jej mąż 😂