"O mnie się nie martw" zdjęte z anteny TVP! Kiedy emisja 139. odcinka serialu?

Przed fanami serialu "O mnie się nie martw" trudne chwile. Serial zostanie 11 listopada zdjęty z anteny TVP2! Kiedy zostanie wyemitowany 139. odcinek serialu? Sprawdźcie!

Multimedia

Fani "O mnie się nie martw" muszę uzbroić się w cierpliwość. Niestety, ale 11 listopada 2019 roku TVP2 nie wyemituje serialu "O mnie się nie martw", ponieważ w tym czasie na antenie będzie odbywać się emisja Koncertu dla Niepodległej, a następnie w programie pojawi się film "Bezpieczna przystań".

Djamal jest zazdrosny! Aśka czuje do Marcina coś więcej niż przyjaźń?Zobacz więcej

Amerykański film "Bezpieczna przystań" zostanie wyemitowany o 21:50, czyli dokładnie o tej samej godzinie, o której prezentowane jest zawsze "O mnie się nie martw". Czy to słuszna decyzja TVP? Czujemy, że fani produkcji będą oburzeni takim stanem rzeczy, bo czy naprawdę z powodu Święta Niepodległości trzeba przestać emitować serial komediowy? Kwestia mocno dyskusyjna.

Według najnowszych ustaleń 9. odcinek 11. sezonu "O mnie się nie martw" (czyli odcinek nr 139) zostanie wyemitowany dopiero w poniedziałek, 18 listopada, o godzinie 21:50.

Co sądzicie o takiej decyzji TVP?

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Do do Kasi (gość)

    Co ty taka nerwowa, to jest tylko forum o serialu a Ty bierzesz wszystko za bardzo do siebie, kiedys było tu tyle wylewane jadu na Sylwie a potem na S&P i jakoś wielu osobom to nie przeszkadzało, teraz jest ogólne niezadowolenie z powrotu Aski i ludzie piszą tu i dzieła się tym na forum i to jest chyba normalne i nie ma co ukrywać ale Aśka musi odejść i koniec.

    13.11.2019 10:19
  • do Kasi (gość)

    Kasia, obrzydliwe to jest to co tu wypisujesz, nie tylko na temat Aśki! Weź się dziewczyno ogarnij, bo ten jad samą cię kiedyś zaleje!

    13.11.2019 09:52
  • wkurzona (gość)

    pudło, po prostu przesadzasz/ cie i to nie jest normalne i powoduje gniew

    13.11.2019 09:17
  • do wkurzona (gość)

    A Ty piszesz pod różnymi nickami i myślisz że się nikt nie zorientuje, hahahahhah, zaglądam tu i łatwo poznać że jesteś jedyną fanatyczną zwolenniczką Aśki, musisz się pogodzić z tym że postać Aśki jest tylko na chwilkę i tylko po to żeby pokazać jak bardzo już Zarzycka nie pasuje do tego serialu i watków, zrobili jej swój osobny watek i wyszła z tego zwykła kicha, odcinek bez Aśki było złoto i niech tak już pozostanie, ślub w 10 i adios Asienka,hahahaha

    13.11.2019 09:07
  • Iwona (gość)

    Kasia nie jesteś sama, trzymam z Tobą i innymi co już nie chcą Zarzyckiej, scenarzystki wyrzuciły ją po 8 sezonie i to było najlepsze co zrobiły teraz czekamy na powtórkę, jeśli ktoś z produkcji to czyta to apelujemy o ponowne wyrzucenie Zarzyckiej !!!!! PLISS !!!!!!

    13.11.2019 08:53
  • wkurzona (gość)

    no, na pewno masz nierówno pod sufitem , masz jakaś obsesję, to jest chore !!!!!! piszesz pod wieloma nickami i myślisz,że nikt tego nie wyłapie , za karę powinni ci puszczać w kółko scenki z Asią ,a ty w kaftanie bezpieczeństwa nic nie mogłabyś zrobić , wariatkowo ,to jest twoje miejsce , ty NUDO

    13.11.2019 08:03
  • Kasia (gość)

    A no właśnie czasem trzeba wyrzucić i to tych obrzydliwych A Aśka do takich należy, już raz wyleciała i było super

    13.11.2019 07:55
  • DO Kasia (gość)

    Ja nie z tych co wyrzucają aktorów z serialu-to obrzydliwe. Niech sobie Grażyna zostanie,byle nie była już taka żenująca.

    12.11.2019 23:36
  • Kasia (gość)

    Możecie nie lubić Grażyny ale ona w serialu zostanie i dalej będzie smieszyc a Aśka zniknie na pewno 😁

    12.11.2019 23:08
  • KP (gość)

    Dodam jeszcze, że Grażyny coraz bardziej nie lubię. Nie można przesadzać w żadną stronę, bo to właśnie jest żenujące a nie komediowe.

    12.11.2019 22:57
  • KP (gość)

    Do gość, ja z Tobą i podobnie jak ty. Im więcej wrogów, tym więcej sprzymierzeńców dla tych na celowniku.

    12.11.2019 22:53
  • Do gość (gość)

    Widzę,ze są tu takie osoby,które w każdym komentarzu muszą coś napisać o Asi. Podobno nic Was ona nie interesuje,a jednak bez dodania wzmianki o niej nie możecie nic konstruktywnego napisać. Czytam te Wasze narzekania na Asię i coraz bardziej mnie ona zaczyna ciekawić,a nawet ją zaczynam bardzie lubić i chyba nie tylko ja,jest tu nas kilka. Aha dziękuję za życzenia,będę z zaciekawieniem oglądać.

    12.11.2019 22:42
  • Kasia (gość)

    Oj tak za tydzień to będzie wielki dzień dla fanek Aski, ciekawe czy przejdzie na islam jak jej mąż 😂

    12.11.2019 22:14
  • M (gość)

    dzięki gość, jakie słodkie te życzenia...i jakie szczere...

    12.11.2019 22:05
  • gość (gość)

    Nikt was nie znęchęca, czekajcie sobie na Aśkę już za tydzień bedzie wielki dzień !! dzień slubu Aski życzę wam miłego ogladania !!!

    12.11.2019 21:43
  • Do gość (gość)

    Wy macie swoją racje,a Ci co lubią Asię swoją. Wyobraźcie sobie ,że są jeszcze widzowie,którzy chcą widzieć Asię i są ciekawi jej losów i możecie tu pisać co chcecie i tak nie zniechęcicie nas do niej. Czekamy na Asię.

    12.11.2019 21:38
  • :) (gość)

    a ja bardzo czekam na Asię :))))

    12.11.2019 21:28
  • gość (gość)

    A - dla Ciebie żenadą jest Grazyna a dla mnie Aśka, już wolę grę pani Kurowskiej wspaniałej aktorki jak patrzeć na ciągle taką samą minę Domańskiej, dziewczyny poniżej mają rację świety odcinek nie tylko ze względu na scenariusz ale przede wszystkim dlatego bo nie było Aśki.

    12.11.2019 21:19
  • Do -do A (gość)

    Czy wszyscy po tym odcinku są zachwyceni i u ha ha ni?? To bym dyskutowała,było dużo żenady,a zachowanie Grażyny w tym odcinku było wcale nieśmieszne. Myślę,że w następnych odcinkach Asia nadrobi swoją nieobecność,a grupa fanów, która czekała na nią i nadal czeka będzie zadowolona.

    12.11.2019 20:13
  • do A (gość)

    trudno się nie zachwycać jak był to taki fajny odcinek, śmieszny i zabawny i sama widzisz że jak nie ma Aśki to jest radość u wszystkich :-))

    12.11.2019 19:03
NowszeStarsze