o mnie się nie martw

„M jak miłość”. Ewelina Serafin kiedyś i dziś. Tak się zmieniała serialowa dziewczyna Marka Mostowiaka. Dziś jest dumną mamą dwójki pociech!

Ewelina Serafin popularność i rozpoznawalność zyskała w podobny sposób, co wiele gwiazd - w serialu „M jak miłość”. Wcielała się w postać Kasi, pierwszej dziewczyny Marka Mostowiaka. W pewnym momencie jednak zniknęła z produkcji, ale wcale nie zakończyła przygody z Telewizją Polską. Dziś występuje w innym hicie TVP - „Barwy szczęścia” i jest dumną mamą dwójki pociech, które przejawiają już talent po mamie. Zobacz, jak zmieniała się Ewelina Serafin, pierwsza dziewczyna Marka Mostowiaka. W galerii publikujemy wyjątkowe zdjęcia!

18.11.2022M jak miłość

"O mnie się nie martw". Joanna Kurowska wspomina zmarłą matkę, która oddała ją do sióstr zakonnych. "Wiedziała, że za jakiś czas umrze"

Joanna Kurowska w swoim życiu musiała się zmierzyć z niejedną tragedią. Najpierw zmarł jej brat, a później ukochany mąż. Aktorka poroniła również swoją pierwszą ciążę, a także pochowała rodziców. W jednym z najnowszych wywiadów postanowiła opowiedzieć o swojej zmarłej matce. Okazuje się, że tuż przed śmiercią wysłała ona Joannę do sióstr zakonnych.

28.07.2022O mnie się nie martw

"O mnie się nie martw". Joanna Kurowska opowiada o traumie związanej ze śmiercią męża. Nie było jej łatwo. "Noszę w sobie wiele traum, którymi mnie życie zaskoczyło"

Joanna Kurowska na swoim koncie ma wiele komediowych ról. W życiu prywatnym nie zawsze jednak było u niej wesoło. Kiedy aktorka straciła męża, sięgnęła po antydepresanty, żeby poradzić sobie ze stratą. Musiała być silna dla swojej córki. O swoich traumach opowiada w książce "Każdy dzień jest cudem".

13.01.2022O mnie się nie martw

Poprzednie Następne

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×