O tym zapomnieli scenarzyści! Oto błędy w polskich serialach. Niektóre trudno zapomnieć!

Gdy serial trwa ponad dwadzieścia lat, czasem zdarzy się, że do scenariusza wkradnie się błąd. Pogubione wątki, pozmieniane imiona, czy przegapione okazje. Oto błędy z polskich seriali, które trudno zapomnieć!

Multimedia

Zagorzali fani seriali są bardzo spostrzegawczy. Są w stanie od razu wyłapać różne wpadki czy błędy w ulubionych produkcjach. Najwięcej tego typu nielogiczności możemy znaleźć w serialach, które trwają wiele lat i w ciągu ich trwania czasem zmieniają się scenarzyści.

Tak odejdzie Zuza? Smutny koniec postaciZobacz więcej

Błędy w scenariuszach polskich seriali

Czasem w serialach zdarzają się drobne błędy, na przykład w imieniu bohatera. Drugoplanowa postać czasami na początku trwania produkcji nazywa się inaczej, ale później jest to zmieniane. Dużym błędem natomiast jest, gdy scenarzyści "zapominają", czy bohater na początku miał żonę czy dzieci.

Najwięcej takich błędów możemy spotkać w serialach, które trwają wiele lat jak: "Na dobre i na złe", "Ojciec Mateusz", "rodzinka.pl" czy "Ranczo". Choć niektóre z nich, nie przeszkadzają tak bardzo w odbiorze, to inne mogą być bardzo zauważalne. W naszej galerii możecie znaleźć kilka takich błędów. Zauważyliście je wszystkie?

Stan Jakuba jest fatalny! Rozpoczyna się trudna walka o życie KarskiegoZobacz więcej

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
 • LISTY DO M 5 (gość)

  LISTY DO M 6

  02.12.2022 23:18
 • Rafał (gość)

  To, że w "Ojcu Mateuszu", jakiś aktor pojaeia się co jakiś czas w innej roli, to pół biedy. Największą porażką jest przełożony Możejki z Kielc który w pierwszych sezonach był barmanem w jakiejś knajpie w Sandomierzu:)

  25.11.2022 21:48
 • Xxzz (gość)

  Córka Solejuków ma na Imię Kaśka a córka Lucy I Kusego ma na imię Dorotka

  25.11.2022 14:06
 • Lady (gość)

  W ,,Ranczo" Więcławska ubolewa,że jest już babcią i pewnie jest stara. Mąż przekonuje ją,że to nie tak .. Że w wieku ich córki też została matką. A teraz czterdziestki jeszcze nie ma.... Tylko,że Weronka urodziła dziecko po skończeniu studiów. To w jakim wieku poszła do szkoły....? Nic tu się nie zgadza. Więcławska nie może być przed czerdziestką.

  25.11.2022 12:05
 • Msoczi (gość)

  W Ojcu Mateusza jedna osoba gra kilka ról!!🤣Np.Aktor Kopczyński grał byłego Pani redaktor, a i innym odcinku kogoś zupełnie innego !!🤣A w Na dobre i na złe jeden aktor grał kilka lat lekarza ,a teraz gra bandziora!!Czy wątek telewizji myślą, że te filmy oglądają idioci!!😡😡

  25.11.2022 09:03
 • Paweł (gość)

  W Ranczo ławeczka ratuje Hadziuka żeby się nie napił jak przysięgał w kościele. I butelka upada na jeden jedyny kamień, rozbija się ale scenę czy dwie wcześniej żadnego kamienia tam nie było

  24.11.2022 17:13
 • kancia5 (gość)

  Jeśli chodzi o Ranczo to Chadziukom dziecko mogło po prostu umrzeć🤔 Ale za to w ojcu Mateuszu Dziubak w jednym z wcześniejszych odcinków gra zabitą ofiarę🤣

  25.11.2021 06:03
 • Serialowicz (gość)

  W Ranczo to sutka Solejukow ma na imię Dorotka a nie Solejukowa

  21.11.2021 16:38
 • Gość (gość)

  Takie rzeczy tylko w TVP

  20.11.2021 16:54
 • Widzka (gość)

  No właśnie np.w "Na dobre i na złe" kiedyś grała Dobrochnę, która urodziła córeczkę, a obecnie gra lekarkę, której syn również jest lekarzem. A o "Ojcu Mateuszu"? tam dopiero jest poplątanie z pomieszaniem.

  25.02.2019 14:52

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×