"Obi-Wan Kenobi". Darth Maul nie pojawi się w nowym serialu ze świata "Gwiezdnych Wojen"? Pierwotnie widzowie mieli go zobaczyć

Wielbiciele "Gwiezdnych Wojen" czekają już na kolejną produkcję, w której zobaczą swoich ulubionych bohaterów. Jak się okazało, w fabule "Obi-Wan Kenobi" miał pojawić się Darth Maul. Postać graną przez Raya Parkera jednak usunięto. Co miało na to wpływ?

Multimedia

Nowy serial o Obi-Wanie Kenobim

Pod koniec maja na platformie Disney+ pojawi się serial "Obi-Wan Kenobi". Produkcja będzie kolejną propozycją dla fanów Gwiezdnych Wojen. Tym razem widzowie zobaczą, wydarzenia 10 lat po zakończeniu filmu "Gwiezdne Wojny: Zemsty Sithów". Główny bohater będzie musiał poradzić sobie z konsekwencjami swojej porażki – przejścia jego przyjaciela Anakina Skywalkera na ciemną stronę Mocy. W mediach pojawia się coraz więcej informacji związanych z serialem. Jak się niedawno okazało, w kontynuacji znanej historii nie zobaczymy postaci Dartha Maula.

Niedługo startują zdjęcia! Kto znalazł się w obsadzie serialu?Zobacz więcej

"Obi-Wan Kenobi" bez Darth Maula

Darth Maula pojawił się w filmie "Gwiezdne Wojny: Mroczne widmo", a później również w takich produkcjach jak "Han Solo: Gwiezdne wojny – historie" i "Star Wars: Rebelianci". W jego losach jednym z ważniejszych wątków były starcia z Obi-Wanem Kenobim. Nie dziwne więc, że bohater miałby pojawić się w nowym serialu na platformie Disney+.

Jak podaje serwis Filmweb, jest wiele plotek, według których pierwotnie widzowie mieli zobaczyć postać Dartha Maula w nowym serialu. Wcielający się wcześniej w nią Ray Parker miał pojawiać się już na planie, aby ćwiczyć elementy kaskaderskie. Są również głosy, że powstały nawet materiały filmowe z tym aktorem. Mogły być to jednak jedynie nagrania próbne. Znajdą się również rzekome informacje o tym, że nie było żadnych pomysłów związanych z wykorzystaniem Dartha Maula.

Na początku scenariuszem serialu "Obi-Wan Kenobi" zajmował się Hossein Amini. Finalnie jednak odpowiedzialny jest za to Joby Harold. Być może to właśnie zmiana na tym stanowisku wpłynęła na usunięcie postaci Darth Maula.

Premiera 25 maja na platformie Disney+!

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×