"Oblicza miłości" odcinek 1. Pierwszy pocałunek Natalii i Diego! [ZDJĘCIA]

W nowej telenoweli TV Puls bohaterami są Natalia i Diego. Już w pierwszym odcinku "Oblicz miłości" spotykają się i zakochują od pierwszego wejrzenia. Jak do tego dojdzie? Sprawdźcie!

Multimedia

"OBLICZA MIŁOŚCI" ODCINEK 1. W PIĄTEK, 29.01.2016 O GODZ. 14:40 W TV PULS!

Natalia (Livia Brito) mieszka z przybraną matką i siostrą w Tuxpan w Meksyku. W dniu święta rybaka spotyka na swojej drodze Diego (Juan Diego Covarrubias), wnuczka bogatego właściciela fabryki tkanin. Oboje zakochują się w sobie, ale na drodze do ich szczęścia staje Rodrigo (Juan Diego Covarrubias), podły brat bliźniak Diega.

W 1. odcinku "Oblicz miłości" Natalia wygrywa konkurs piękności - została wybrana królową rybaków z miasteczka. Uradowana dziewczyna dzieli się wiadomością ze swoją przybraną matką, Carmen (Cynthia Klithbo) i siostrą Brigitte (Fabiola Guajardo), która próbuje jej dokuczyć przypominając, że nie należy do rodziny García. Andrés (José Carlos Femat) zbiera się na odwagę i wyznaje miłość Natalii. Niestety, dziewczyna nie odwzajemnia jego uczucia - traktuje go tylko jak przyjaciela.

CZYTAJ TAKŻE:

"OBLICZA MIŁOŚCI". KTO JEST KIM W NOWEJ TELENOWELI TV PULS? [ZDJĘCIA]
"OBLICZA MIŁOŚCI". NOWA TELENOWELA W TV PULS! [ZDJĘCIA]

Tymczasem grupa przyjaciół spędza beztrosko czas grając w piłkę plażową. Rodrigo postanawia zażartować ze swojego brata bliźniaka Diego. Zostawia go zupełnie nagiego i wymalowanego na łódce. Narzeczona Diega, Diana (Esmeralda Pimentel) złości się, że ukochany wyjechał do Tuxpan. Prosi przyjaciółkę Karinę (Daniela Luján), żeby pomogła jej go odnaleźć.

Natalia wpada w przerażenie, gdy Diego zaczepia ją i prosi o pomoc. Mężczyzna wyjaśnia, że padł ofiarą żartu i potrzebuje ubrania. Gdy dowiaduje się, że nowo poznana dziewczyna ma zostać nową królową rybaków, oferuje jej swoją pomoc w przygotowaniach. Wieczorem Rodrigo i przyjaciele wybierają się na dyskotekę, a Diego idzie z Natalią na imprezę pożegnalną ojca Juancho (Rolando Brito), który otrzymał przeniesienie do parafii w mieście Meksyk. Eleazar (Marcelo Córdoba) oznajmia matce, że kupił mieszkanie w stolicy. Kobieta nie chce jednak wyjechać, czym wzbudza gniew syna.

Rodrigo widzi, jak jego brat całuje się z Natalią. Andrés także nakrywa ich razem i robi Natalii awanturę. Dziewczyna jest jednak wniebowzięta. Wyznaje Carmen, że jest zakochana. Tymczasem Rodrigo wypytuje brata o Natalię, po czym wsiada do jego samochodu i jedzie na spotkanie z dziewczyną. Natalia wita go pocałunkiem, nieświadoma jego prawdziwej tożsamości...

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×