"Oblicze mroku". Nowy horror wkrótce w kinach! Gdzie obejrzeć go przed premierą? [WIDEO+ZDJĘCIA]

Horror „Oblicze mroku”, który w kinach pojawi się 2 listopada, będzie można obejrzeć już wcześniej podczas halloweenowych maratonów filmowych w wielu salach kinowych w Polsce. Sprawdźcie, gdzie go obejrzeć!

Multimedia

OBLICZE MROKU - GDZIE OGLĄDAĆ?

Główna bohaterka Maria (India Eisley) to nieśmiała, wyalienowana licealistka, gnębiona i upokarzana przez rówieśników. Zdesperowana dziewczyna zwierza się własnemu odbiciu w lustrze. Okazuje się wkrótce, że jej bliźniaczy, wyrozumiały i okazujący wsparcie lustrzany obraz to w rzeczywistości bezwzględna i głodna przemocy Airam. Następuje zamiana miejsc, która doprowadza do nieoczekiwanych i przerażających zdarzeń. Czy Airam to osobna postać, czy inna twarz tracącej zmysły i coraz bardziej złaknionej zemsty Marii?

Gotycki horror od 4 maja w kinach [ZWIASTUN+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Maratony filmowe odbędą się w następujących sieciach kinowych: 26 października w Cinema City (Bielsko-Biała, Bydgoszcz, Bytom, Częstochowa – CC Wolność, Gliwice, Katowice – CC Punkt 44, Kraków – CC Bonarka, Lublin – CC Felicity, Łódź – CC Manufaktura, Poznań – CC Plaza, Ruda Śląska, Rybnik, Sosnowiec, Starogard Gdański, Toruń – CC Plaza, Wałbrzych, Warszawa – CC Arkadia, CC Białołęka, CC Promenada, CC Sadyba, Wrocław – CC Wroclavia, Zielona Góra) oraz 26 i 31 października we wszystkich kinach sieci Helios oraz 31 października w kinach Cinema 3D.

"OBLICZE MROKU" W KINACH OD 2 LISTOPADA

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×