Obraźliwy komentarz w Telemagazynie? Zgłoś go redakcji!

Widzisz komentarz w Telemagazynie, który jest obraźliwy, nieprzyzwoity lub naruszający dobre praktyki i zwyczaje panujące na forach dyskusyjnych w sieci? Zgłoś go redakcji, usuniemy go!

Multimedia

Redakcja serwisu Telemagazyn każdego dnia przegląda forum dyskusyjne oraz komentarze pojawiające się pod plotkami oraz opisami programów. Czasami jednak jakiś post nam umknie lub zobaczymy go za późno.

Jeśli widzisz w serwisie komentarz, który jest obraźliwy, nieprzyzwoity lub narusza dobre praktyki i zwyczaje panujące na forach dyskusyjnych w sieci, prosimy gorąco - zgłoś go redakcji Telemagazynu.

Jak to zrobić?

  1. Skorzystaj z guzika "Zgłoś"

Każdy z komentarzy i wpisów na forum posiada opcję "Zgłoś". Po jego naciśnięciu redakcja Telemagazynu otrzyma od Was informację, że danemu postowi należy się przyjrzeć.

  1. Wyślij nam maila

Jeśli z jakiegoś powodu nie chcesz lub nie możesz skorzystać z guzika "Zgłoś" - wyślij nam maila na telemagazyn@polskapresse.pl. Napisz o co chodzi i wklej linka do miejsca, w którym toczy się dyskusja. Zajmiemy się sprawą, jak tylko dostaniemy od Was wiadomość.

Mamy nadzieję, że razem uda się nam uczynić z Telemagazynu miejsce, w którym dyskutuje się z przyjemnością, a przecież o to właśnie chodzi.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×