"Obsesja doskonałości". Marcin Prokop o kulisach nagrania programu [WIDEO]

Marcin Prokop pojechał do Korei aby nakręcić dokument "Obsesja doskonałości". Dziennikarz zdradził kulisy swojej podróży.

Multimedia

Podobno najwięcej operacji plastycznych wykonuje się w Korei Południowej, m.in. po to, aby dostać wymarzoną pracę. Kultowi młodości poddał się Marcin Prokop, który pojechał do Korei, aby nakręcić dokument "Obsesja doskonałości". Jakim zabiegom poddał się dziennikarz i czego doświadczył? O tym Prokop opowiedział w "Dzień Dobry TVN".

CZYTAJ TAKŻE:
MARCIN PROKOP I "OBSESJA DOSKONAŁOŚCI" W LISTOPADZIE W TVN STYLE

Manicure, depilacja brwi i zmartwychwstanie. Co jeszcze Prokop zrobił sobie w Korei?

Marcin Prokop o Korei: Trudniej jest znaleźć człowieka, który nie miał czegoś korygowanego niż osobę, która miała

Marcin Prokop: W Korei operacje plastyczne to społeczna konieczność

Komentarze

Skomentuj
  • sto procent zgody (gość)

    Słusznie prawisz agh :) Tak właśnie jest. Azjaci są dumni ze swojej 'azjatyckości' i nie potrzebują europejskich ideałów, by się dowartościować.

    18.01.2016 02:28
  • agh (gość)

    ideałem piękna Koreańczyków NIE jest twarz Europejska! Duże oczy (chyba na całym świecie duże oczy uznawane są za piękne czyż nie?), smukła twarz, jasna skóra (w dawnych czasach jasną karnację miały tylko osoby o wyższym statusie społecznym, które nie musiały pracować w polu! stąd to przekonanie, że jasna skóra jest bardziej pożądana niż ciemna/opalona). Taki kanon piękna istnieje tam od stuleci! Z tą różnicą, że w naszych czasach medycyna estetyczna i kosmetologia jest dla wszystkich dostępna i w miarę własnych możliwości(finansowych itp.) każdy chce znaleźć się bliżej ideału. Także jeszcze raz pragnę powtórzyć, że to nie ma nic wspólnego z zapatrzeniem w Europejczyków czy też ogólnie w białą rasę.

    09.11.2015 10:35

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×