"Obsesja Eve". Data premiery 3. sezonu ujawniona! Nowe odcinki wcześniej niż planowano!

"Obsesja Eve" - kiedy premiera 3. sezonu? Sandra Oh oraz Jodie Comer kontynuują serialową zabawę w kotkę i myszkę. Już wiosną 2020 roku "Obsesja Eve" powróci z nowymi odcinkami.

Multimedia

"Obsesja Eve" - premiera 3. sezonu już 26 kwietnia!

"Obsesja Eve" to oparty na powieści Luke'a Jenningsa serial o agentce MI6 i psychopatycznej zabójczyni, które łączy obopólna obsesja na swoim punkcie. Doceniona przez widzów i krytyków produkcja HBO i BBC America juz wkrótce powróci z nowymi odcinkami. Premiera 3. sezonu "Obsesji Eve" została zaplanowana na 26 kwietnia. Wcześniej zapowiadano, że serial wróci dopiero jesienią 2020 roku.

Do obsady serialu w nowych odcinkach dołączyli: Gemma Whelan, Pedja Bjelac, Camille Cottin, Steve Pemberton, Raj Bajaj, Turlough Convery i Evgenia Dodina.

"Obsesja Eve". Zabawna i straszna zabawa w kotka i myszkę Zobacz więcej

"Obsesja Eve" - co wydarzy się w 3. sezonie?

W 3. sezonie serialu "Obsesja Eve" zobaczymy ciąg dalszy historii Villanelle (Comer), która jest przekonana, że Eve (Oh) nie żyje. Tymczasem Eve się ukrywa, ale szokująca śmierć ponownie skrzyżuje ich drogi.

Wiadomo, że 3. sezon nie będzie ostatni. Stacje HBO i BBC America jeszcze przed premierą nowych odcinków zamówiły 4. sezon serialu "Obsesja Eve".

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×