"Ocean's 13". Trzecia część przygód szajki genialnych oszustów [RECENZJA]

Gang Danny'ego Oceana planuje kolejny wielki skok. Wybór pada na właściciela kasyn i hoteli, bezwzględnego Willy'ego Banka. Danny i jego wierny zespół opracowują misterny plan pogrążenia Banka.

Multimedia

NASZA OCENA: 8/10

Znany hotelarz i właściciel kasyn a zarazem bezwzględny oszust Willy Bank (Al Pacino) wystawia do wiatru Reubena – jednego z członków gangu Danny’ego Oceana. Wstrząśnięty Reuben dostaje zawału i jest na granicy śmierci. Jego koledzy, z Oceanem na czele, postanawiają się zemścić. W jaki sposób? Najbardziej oczywisty – upokarzając Banka i pozbawiając go pieniędzy. Plan jest skomplikowany, brawurowy i najeżony komplikacjami.

Trzecia odsłona przygód superzłodzieja Danny’ego Oceana i jego kolegów. Z filmu na film jest ich coraz więcej: obecnie aż trzynastu. Należy mieć nadzieję, że film nie będzie miał więcej odsłon, bo coraz liczniejszą ekipę coraz trudniej rozpoznać. Oczywiście, z głównymi bohaterami nie ma problemu – George’a Clooneya, Brada Pitta, Matta Damona i Andy’ego Garcię poznamy.

W tym odcinku dołącza do nich Al Pacino w roli złego charakteru, ale i on jest znany. Ale reszta? Tu może być problem. Więc w następnym odcinku raczej sugeruję „Ocean Ten” niż „Ocean’s Fourteen”.

Piotr Radecki

WRÓĆ DO PROGRAMU TV

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×