"Ocean’s 8" - zwiastun żeńskiej wersji "Ocean's Eleven"! [WIDEO+ZDJĘCIA]

"Ocean’s 8" - zwiastun żeńskiej wersji "Ocean's Eleven" trafił do sieci! Zobaczcie, jak prezentuje się zapowiedź komedii kryminalnej z Sandrą Bullock, Cate Blanchett, Heleną Bonham Carter i Anne Hathaway w rolach głównych!

Multimedia

"Ocean's 8" to żeńska wersja kultowego "Ocean's Eleven". Główną rolę w nowej produkcji zagra Sandra Bullock. Oprócz niej w filmie zobaczymy również Cate Blanchett, Helenę Bonham Carter, Mindy Kaling, Anne Hathaway, Norę Lum, Sarah Paulson, Rihannę, Damiana Lewisa, Matta Damona, Jamesa Cordena, siostry Kardashian oraz Richarda Armitage'a.

Nadszedł czas na nową część serii Ocean’s, która zapowiada duże zmiany — tym razem osiem kobiet planuje napad w Nowym Jorku. Fabuła filmu koncentruje się na siostrze znanego nam z "Ocean's Eleven" Danny'ego Oceana (George Clooney). Kobieta kompletuje żeński zespół złodziejek, którego zadaniem będzie kradzież drogocennego naszyjnika. Film wyreżyserował twórca m.in. pierwszej części „Igrzysk Śmierci” - Gary Ross.

TOP20 komedii, które trzeba obejrzeć w 2018 roku! [ZWIASTUNY+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Premiera filmu "Ocean's 8" zaplanowana jest na 8 czerwca 2018 roku. W Polsce film może trafić do kin 22 czerwca 2018 roku. W sieci pojawił się już pierwszy zwiastun produkcji, który możecie zobaczyć poniżej!

"Ocean’s 8" zwiastun:

Przypominamy, że w "Ocean's Eleven" z 2001 roku w rolach głównych zagrali: George Clooney, Brad Pitt, Matt Damon, Andy Garcia i Julia Roberts. Po sukcesie pierwszej części twórcy poszli za ciosem i zdecydowali się nakręcić kolejne dwie odsłony - „Ocean's Twelve: Dogrywka”, a także „Ocean's 13”.

Kim Kardashian i Kendall Jenner w obsadzie filmu! [ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Dlaczego warto obejrzeć nowe Star Wars?

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×