"Ocean's Eight". Kim Kardashian i Kendall Jenner w obsadzie filmu! [ZDJĘCIA]

W Hollywood trwają prace nad filmem "Ocean's Eight", który ma być kobiecą wersją "Ocean's Eleven". Do obsady dołączyła właśnie Kim Kardashian z siostrą Kendall Jenner. Zobaczcie, jak znane na całym świecie celebrytki prezentowały się na planie!

Multimedia

"Ocean's Eight" to kobieca wersja kultowego "Ocean's Eleven", którą reżyseruje twórca m.in. pierwszej części „Igrzysk Śmierci” - Gary Ross. W roli głównej wystąpi Sandra Bullock, która podobnie jak jej pierwowzór, a właściwie brat Danny Ocean (George Clooney) zorganizuje wielki skok, którego celem będzie kradzież cennego naszyjnika.

Anne Hathaway i Rihanna w obsadzie kobiecej wersji "Ocean's Eleven" [ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Obok Sandry Bullock, w produkcji zobaczymy również Cate Blanchett, Helenę Bonham Carter, Mindy Kaling i Norę Lum, Anne Hathaway, Rihannę a także Kim Kardashian i Kendall Jenner! Siostry pojawiły się niedawno na plan produkcji w Nowym Jorku. Jak donoszą zachodnie media, znane na całym świecie celebrytki wystąpią w scenie podczas Met Gali - jednego z największych i najbardziej prestiżowy wydarzeń w świecie mody. To właśnie wtedy gang siostry Danny'ego Oceana ma skraść drogocenną biżuterię.

W galerii możecie zobaczyć, jak Kim Kardashian i Kendall Jenner prezentowały się na planie produkcji!

Zobacz galerię

Powstania żeńska wersja "Ocean's Eleven"!Zobacz więcej

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×