"Od nowa". Będzie 2. sezon? Twórca hitu HBO z Hugh Grantem i Nicole Kidman nie odbiera fanom nadziei

David E. Kelley, showrunner serialu "Od nowa", wypowiedział się na temat ewentualnego drugiego sezonu. Czy Nicole Kidman powróci jako Grace Fraser? Sprawdź, co już wiadomo!

Multimedia

"Od nowa" to nowy psychologiczny thriller od HBO, w którym w rolach głównych możemy zobaczyć Nicole Kidman i Hugh Granta. Serial został bardzo ciepło przyjęty przez fanów. Jest to jednak zamknięta całość i szybko pojawiły się pytania, czy są jakiekolwiek szanse na kontynuację.

Hugh Grant przyjął rolę w serialu, aby... uciec od swoich dzieci! Płakał na planie?Zobacz więcej

Wiele wskazuje na to, że "Od nowa" nie doczeka się drugiego sezonu. Wynika to z napiętego kalendarza obsady, a także z pierwotnego zamysłu, którego na chwilę obecną nikt nie zamierza zmieniać. Tak do tej kwestii odniósł się David E. Kelley, showrunner serialu.

Myślę, że jesteśmy usatysfakcjonowani. Jesteśmy zadowoleni z tego, jak to się zakończyło. Mówiłem, że nie będzie [2. sezonu] "Wielkich kłamstewek", więc teraz tego nie powiem. Odrobiłem swoją lekcję. W każdym razie mogę powiedzieć, że nie planujemy tego

Serial "Od nowa" można zobaczyć w HBO GO. Całość składa się z sześciu odcinków, z których każdy trwa ok. godziny.

"Od nowa" - o serialu

Miniserial produkcji HBO "Od nowa" opowiada o Grace i Jonathanie Fraserach (w ich rolach Nicole Kidman i Hugh Grant), którzy żyją tak, jak zawsze chcieli. Pewnej nocy wszystko się zmienia w obliczu gwałtownej śmierci i łańcucha zaskakujących wydarzeń. Grace, nagle pozostawiona sama sobie, konfrontuje się z narastającą w jej w życiu katastrofą, która na dodatek ma charakter publiczny. Przerażona sytuacją, musi porzucić dotychczasowe życie i zbudować swój świat od nowa – dla siebie i swojego syna (Noah Jupe).

Zobacz galerię

Źródło: Cover Video/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×