"Od Opola do Opola". Największe przeboje opolskich festiwali już od soboty w Jedynce [ZDJĘCIA]

Muzyczne show „Od Opola do Opola” w TVP1 już od 14 kwietnia. Gospodarzami programu są Ifi Ude i Andrzej Krzywy. Gośćmi pierwszego odcinka będą Alicja Majewska, Włodzimierz Korcz, Andrzej Dąbrowski oraz Piotr Kupicha.

Multimedia

"OD OPOLA DO OPOLA" - PREMIERA W SOBOTĘ, 14 KWIETNIA, O GODZINIE 17:55 NA ANTENIE TVP1

„Od Opola do Opola” promuje Krajowy Festiwal Polskiej Piosenki w Opolu. Prowadzący Andrzej Krzywy, wokalista zespołu De Mono, wielokrotnie występujący podczas Festiwalu w Opolu oraz Ifi Ude, młoda wokalistka i opolanka, która całe dzieciństwo marzyła, aby zobaczyć Festiwal od kulis, przypomną w programie najpiękniejsze koncerty festiwalu i najwybitniejszych wykonawców. Opowie o nich m.in. Jarosław Wasik, dyrektor Muzeum Polskiej Piosenki w Opolu. Widzowie przypomną sobie niezapomniane wykonania m.in. Anny Jantar, Ewy Demarczyk, z koncertu „Zielono mi”, czy „S tyłu sklepu”.

TVP przygotowała odpowiedź na SNL Polska? Mamy zwiastun! [ZWIASTUN+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Prowadzący zaproszą na sentymentalne rozmowy z gośćmi, którzy przez lata występowali na deskach opolskiego Amfiteatru. Pojawią się również wykonawcy, którzy swoją obecnością uświetnią tegoroczny 55. Krajowy Festiwal Polskiej Piosenki w Opolu.

O oprawę muzyczną show zadba fenomenalny zespół Torres Brothers. Podczas programu zabrzmią przepiękne utwory znane z Festiwalu w Opolu w nowych aranżacjach.

Zobacz galerię

Aleksandra Pisula o 2. sezonie "Wojennych dziewczyn"

Komentarze

Skomentuj
  • Roman Dolny (gość)

    Izabela Trojanowska była wymiatająca a jej piosenka na początku jest o miłości świetnie wypadła ale na następny występ to krótką spódniczkę mini żeby miała na sobie i wszystko było o miłości nawet jak mówi to mówi tak romantycznie kocham cię koteczku.

    22.04.2018 03:05

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×