Od "Pan i Pani Smith" do "Nad morzem", czyli historia hollywoodzkiego romansu Angeliny Jolie i Brada Pitta [GALERIA]

Wygląda na to, że najsłynniejsza para Hollywood przechodzi właśnie do historii. Po 12 latach bycia razem, Angelina Jolie zdecydowała się złożyć pozew rozwodowy. Zobaczcie, jak rodziła się miłość najpiękniejszej pary Hollywood. Od płomiennego romansu w filmie "Pan i Pani Smith", do małżeńskiego kryzysu w najnowszej produkcji "Nad morzem".

Multimedia

Poznali się w 2005 roku, w gabinecie terapeuty, gdzie jako "Pan i Pani Smith", próbowali ratować swoje filmowe, dość nietypowe małżeństwo. Spokojni państwo Smithowie to w końcu pracujący na zlecenie zabójcy, którzy nie mają o sobie zielonego pojęcia. Skomplikowana relacja, jaka łączy ekranowych małżonków wychodzi jednak na jaw, kiedy dostają zlecenie zabicia siebie nawzajem.

Pierwszy film z udziałem Brangeliny stał się międzynarodowym przebojem, zarabiając prawie pół milarda dolarów. Sukces tej produkcji to w dużej mierze zasługa licznych spekulacji na temat romansu żonatego jeszcze z Jennifer Aniston, Brada i Angie, który jak wiemy, okazał się prawdą. Jeszcze podczas promocji filmu oboje zgodnie utrzymywali, że na planie między nimi do niczego nie doszło, a Angie przy każdej okazji podkreślała, że nie mogłaby się związać z żonatym mężczyzną. Media jednak wiedziały swoje. Kiedy opublikowano pierwsze zdjęcia potwierdzające romans pary, zrozpaczonej Aniston nie pozostało nic innego jak złożyć papiery rozwodowe. Tak oto narodziła się najseksowniejsza para Hollywood.

CZYTAJ TAKŻE:

"NAD MORZEM". PREMIERA DRAMATU ANGELINY JOLIE JUŻ 20 LISTOPADA! [ZDJĘCIA]
"ANGELINA JOLIE I BRAD PITT NA PREMIERZE FILMU "NAD MORZEM" [WIDEO+ZDJĘCIA]

Od ich pierwszego wspólnego filmu mija właśnie 10 lat. Przez ten czas Państwo Jolie-Pitt doczekali się szóstki dzieci, zarówno biologicznych, jak i adoptowanych: Maddox'a, Zahary, Shiloh, Pax'a i bliźniąt Vivienne i Knox. Ich kariery zawodowe kwitną, choć oboje skupiają się już bardziej na produkcji i reżyserii, mniej aktorstwie. W życiu prywatnym Angelina i Brad wciąż udowadniają, że pobierając się w 2014 roku podjęli doskonałą decyzję, ale oglądając zapowiedź nowego filmu widzimy, że ich ekranowe małżeństwo jest w nieco gorszej formie. "Nad morzem" to wspólny projekt Brangeliny, w całości napisany i wyreżyserowany przez Angelinę, dla której to prawdopodobnie ostatnia filmowa rola.

To film, jakich ostatnio w kinie niewiele. Jest zmysłowy, refleksyjny, niezwykle estetyczny i wysmakowany. Akcja dzieje się w latach siedemdziesiątych XX wieku na południu Francji. Fabuła skoncentrowana jest na kryzysie małżeńskim. Angelina Jolie Pitt wciela się w postać melancholicznej, tajemniczej Vanessy, Brad Pitt gra uciekającego w alkohol pisarza Rolanda. I choć to zupełnie inna produkcja od "Pana i Pani Smith", począwszy od gatunku, poprzez historię i sposób jej przedstawienia, to jednak wielu z nas będzie doszukiwało się podobieństw. Może znajdziemy je w erotycznych scenach, które pojawią się w nowej produkcji gwiazdorskiej pary? Jak zdradziła Angelina, kręcenie tego typu ujęć było dla nich bardzo krępujące:

Sceny miłosne i tak są dziwne. A kiedy kręcisz je z osobą, z którą naprawdę uprawiasz seks? Jedynym sposobem, żeby przez to przejść była rozmowa o absurdalności tej sytuacji" - wyznała magazynowi "Entertainment Weekly".

W galerii możecie zobaczyć krótką historię związku Brada Pitta i Angeliny Jolie. Od płomiennego romansu na planie filmu "Pan i Pani Smith", aż to małżeństwa w 2014 roku i kolejnej wspólnej produkcji "Nad morzem".

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×