Od skromnej przedszkolanki do wpływowej instamatki. Taką drogę pokonała Anna Bardowska z "Rolnik szuka żony"! Zobacz jej zdumiewającą metamorfozę

Anna Bardowska to ukochana Grzegorza Bardowskiego, którzy poznali się dzięki programowi "Rolnik szuka żony". Ta dwójka po prostu była sobie pisana! Niemalże od pierwszych chwil widać było iskry między nimi. Dziś Ania Bardowska jest dziś jedną z najbardziej wpływowych instamatek. Jak zmieniła się od kiedy po raz pierwszy pojawiła się w telewizji? Kiedyś wyglądała zupełnie inaczej. Sprawdź naszą galerię!

Multimedia

Ania Bardowska - kim jest, skąd pochodzi?

Anna Bardowska z domu Warachim miała 24 lata, kiedy zgłosiła się do 2. edycji "Rolnik szuka żony". Wiadomo, że przed programem Ania była już w kilkuletnim związku, ale jak sama przyznała przed kamerami "nie udało nam się dopasować". W liście do 29-letniego wówczas Grzegorza Bardowskiego napisała:

Jestem osobą spokojną, życzliwą i pomocną. W sytuacjach konfliktowych zawsze dążę do szybkiego wyjaśnienia źródła problemu. Zdaję sobie sprawę, że każdy z nas ma wady - myślę, że ważna jest świadomość tego i podjęcie próby akceptacji. W związku cenię zaufanie, zrozumienie, możliwość polegania na drugiej osobie. Marzę o stałym związku, mężu - własnej rodzinie. Wiem, że jestem już na to gotowa.

Anna Bardowska z wykształcenia jest nauczycielką. Zgłaszając się do programu pracowała jako przedszkolanka.

Sprawdzamy, jak potoczyły się losy bohaterów 2. edycji programu. Komu się udało?Zobacz więcej

Ania i Grzegorz - początki w "Rolnik szuka żony"

Grzegorz Bardowski już podczas pierwszego spotkania w Radziejowicach wiedział, że chce poznać Anię bliżej. Między tą dwójką niemal od razu zaiskrzyło, widać było, że świetnie się dogadują i dobrze czują się w swoim towarzystwie. -Ania chce stworzyć kochającą rodzinę i to jej priorytet. Podoba mi się to w niej. Nie jest karierowiczką - tak Grzegorz powiedział o Ani w programie.

Ania i Grzegorz szybko zdobyli sympatię widzów, którzy od początku mocno im kibicowali. Para skojarzona w rolniczym show TVP zaręczyła się zimą 2015 roku. -*Kilka miesięcy później odbył się ich ślub. Młodzi zamieszkali w rodzinnej miejscowości Grzegorza - Uniejowicach. Dziś uchodzą za jedną z najlepiej dobranych par w "Rolnik szuka żony". Wychowują razem syna Jana i córkę Liwię.

Dzieci Bardowskich tak szybko rosną! Dumna mama dokumentuje ich codzienność w sieciZobacz więcej

Ania Bardowska w programie i obecnie. Jak się zmieniła?

Anna Bardowska jest dziś mamą na pełen etat, która prężnie działała w internecie. Jej profil na Instagramie obserwuje już ponad 200 tysięcy osób! Ostatnio w mediach głośniej zrobiło jej przemianie. Jej nowe zdjęcia zachwycają fanów.

W galerii publikujemy archiwalne zdjęcia Ani Bardowskiej z "Rolnik szuka żony". Zobaczcie, jaką metamorfozę przeszła przedszkolanka z Wrocławia, która dziś jest żoną przystojnego rolnika.

Zobaczcie, jak od czasu swojego telewizyjnego debiutu zmieniła Anna Bardowska!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Ania (gość)

    Gwiazde z siebie robi a słoma spod butów wystaje a głowie co jest żeby dzieci wciągać do reklam robienia oj to jest matka

    21.10.2022 10:47
  • Ania (gość)

    Gwiazde z siebie robi a słoma spod butów wystaje a głowie co jest żeby dzieci wciągać do reklam robienia oj to jest matka

    21.10.2022 10:47
  • Zula (gość)

    Ludzie skąd w Was tyle jadu? Czytam komentarze i brak mi słów.

    21.10.2022 08:56
  • Ania (gość)

    Najlepiej żeby gwiazda wzięła się za prace a nie cały dzień lata z telefonem i tesciowom wykorzystuje do wszystkiego bo nawet tam warzyw by nie było

    20.10.2022 07:31
  • Marek (gość)

    Ona w tych filmikach taka odpicowana a na codzień jak garbaty krasnal wygląda 🤮 a mniemanie takie ze hoho 🤢 Osoby które widują ją codzień wypowiadają się o niej bardzo niepochlebnie. Lans , zakupy, podróże i kosmetyczka to jej największe priorytety 😈 i udawane życie bogaczki z koziej dupy . Jednym słowem pustak aż boli .

    18.10.2022 22:05
  • Stachu Jones (gość)

    Oo nie !...Jesteś my zgubieni!

    29.09.2022 07:35
  • Asia (gość)

    Kiedyś dzieci jej podziękują że je pokazuje w internecie.Wstydziłabym się takiej matki.

    26.09.2022 00:24
  • Luzny (gość)

    A gdzie ta metamorfoza

    01.09.2022 08:13
  • Luzny (gość)

    A gdzie ta metamorfoza

    01.09.2022 08:13
  • Lola (gość)

    Szkoda ze jeszcze nie pokazuje jak współżyje z mężem Albo jakiej firmy nosi majtki Nic niema wludziach skromności Najbardziej podobają mi się Małgorzata, i Paweł Borysewicz Skromni zwyczajnie ludzie

    31.08.2022 16:31
  • Justyna (gość)

    Co za bzdury wypisują ludzie, aż się nie mieści w głowie ile w ludziach jest nienawiści i zazdrości.To że pokazuje swoje życie w filmikach to jej sprawa....przecież każdy może....a to że reklamuje różne rzeczy to nic dziwnego, wiele osób którzy mają swoje kanały w internecie tak robi.Ci co tak piszą to oni mają kompleksy widocznie....każdy w pewien sposób się zmienia,czas leci do przodu,po prostu dbamy o siebie 🙂

    30.08.2022 08:31
  • Jola (gość)

    Czytam wpisy i aż mnie zatkało ludzie ci z wami po co tak się naparzać na ludzi niech mają jak mają ,niech chwalą się jak mają co mnie to obchodzi poczytam i tyle ale żeby tyle nie nawiści.

    29.08.2022 19:56
  • Ania (gość)

    Probuje zatuszować kompleksy związane z wyglądem. Najbardziej zabawne te krzywo obrysowane małe ustka. Doczepy jak strąki.

    29.08.2022 11:03
  • Dr (gość)

    Ona maść na wybielanie tył#a zareklamuje

    29.08.2022 08:55
  • Inka (gość)

    Pani Annia duża chwalipienta co zrobiła co kupiła całe życie rodzine wystawia. Po co to żeby ludzie widzieli .Tak nie powina robić co kogo obchodzi .Nikt tak się nie chwali z rolników jak oni którzy brali udział w programie.

    29.08.2022 06:12
  • Piedol (gość)

    Nie umiesz znaleźli se chłopa skończcie błaznować

    29.08.2022 01:12
  • Bartek (gość)

    Ania to nieudacznik nie muwioc o bardoskih

    29.08.2022 01:07
  • Ktoś (gość)

    Ta pani ma ogromne kompleksy, próbuje wynagrodzić to sobie wszechobecnym chwaleniem się i udawaniem szczęśliwej rodziny. W rzeczywistości jej życie to iluzja która tworzy i albo skończy się jak u Cichopów lub do końca będzie żyć przywalona gruzem i z grymasem nieszczęśliwej istoty...

    28.08.2022 20:09
  • Monika (gość)

    Wszystko robi dla kasy jak by nie kasa to byś nic nie zobaczył.Oni wszystko co im każą zareklamować reklamują.

    28.08.2022 11:48
  • BARABAra... (gość)

    Faktem jest że Pani Ania jest skrzatem, mała, niewyrośnięta, a zo to ma wygórowane mniemanie o sobie. Nie zna się na gospodarstwie, na budowie a wypowiada się, nie mając pojęcia.......

    17.04.2022 17:49
NowszeStarsze