Odpocznij z Kinem Telemagazynu po pierwszym tygodniu szkoły

Spędź pierwszy weekend po rozpoczęciu szkoły relaksując się oglądając doskonałe filmy.

Multimedia

"Śliczna Rita, patronka spraw beznadziejnych" - Edgar Lamarck, księgowy pracujący dla dużej firmy audytowej, otrzymuje zlecenie na Lazurowym Wybrzeżu. Ma skontrolować finanse w stoczni Thierry'ego Ferranda. Po wystawieniu przedsiębiorcy rachunku, Lamarck postanawia uczcić zakończenie projektu. W Internecie znajduje atrakcyjną dziewczynę, z którą chce spędzić noc. W ten sposób poznaje śliczną Ritę. Nie podejrzewa, jakie będą konsekwencje tego spotkania. Gdy dociera do domu dziewczyny, widzi ją nad ciałem martwego mężczyzny.

"Bóg zemsty" - Kiedy żona (JANUARY JONES) Willa Gerarda (NICOLAS CAGE) pada ofiarą brutalnego napadu, mężczyzna dostaje zaskakującą ofertę od nieznajomego. Simon (GUY PEARCE) to przedstawiciel tajnej organizacji, która wymierza sprawiedliwość przestępcom. Jeśli Will przyjmie ofertę, sprawca nieszczęścia jego żony zostanie zlikwidowany. Jest tylko jeden warunek. W zamian Will będzie musiał spełnić przysługę dla tajemniczej grupy mścicieli …

"Zew północy" - Co roku na wiosnę rozpoczyna się magiczna podróż przez życie zwierząt żyjących na skutej lodem północy. Najpierw bawią się jak bezbronne dzieci, łobuzują, z brawurą ignorują zagrożenia nieprzyjaznego środowiska w poszukiwaniu przygód. Jako dorosłe nigdy nie ustępują w obronie swojej rodziny. Nieznośny chłód, głód, zagrożenia drapieżników i piękno śnieżnych krajobrazów łączą w przyjaźni wyjątkowe zwierzęta, które nie mogą bez siebie żyć.

"Dziennik zakrapiany rumem" - Wybuchowa mieszanka gorących rytmów, karaibskiego słońca i… rumu! Johnny Depp wciela się rolę Paula Kempa, dziennikarza, który zmęczony wielkomiejskim hałasem i stylem życia Nowego Jorku przenosi się na rajską wyspę Puerto Rico, aby pisać dla lokalnej gazety prowadzonej przez utrudzonego życiem redaktora Lottermana. Na wyspie poznaje piękną i zmysłową Chenault, która okazuje się narzeczoną skorumpowanego amerykańskiego biznesmena (Aaron Eckhart) planującego nielegalne wybudowanie sieci hoteli w dziewiczych rejonach wyspy.

Więcej filmów znajdziesz w naszym Kinie.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×